Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Recommended Posts

В 06.02.2024 в 20:48, Danishevskiy сказав:

product_id

 

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

06.02.2024 в 23:03, Flint2000 сказал:

 

 

Спасибо. Вот только одно но. Недавно посмотрел видео где владелец магазина рассказывал как в силу своих причин был вынужден переехать на другой движок. И ему агенство контекстной рекламы сопостовляло товары из прошлого сайта с новым. И тут я подумал, что никто не застрахован от подобных проблем и насколько легко потом будет сопостовлять товары по  product_id. Если по sku или по model то тут всё понятно и легко, а по product_id как мне кажется ещё та история. Что вы на это скажете?

Змінено користувачем Danishevskiy
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 06.02.2024 в 15:15, pikbud сказав:

Всім привіт, потрібно вивести для Прому ще місце розташування товару, в пункті 3,12 прописав з вивоводом в хмl <region id="194025000"> <value lang="uk"> Чернівці </value> <value lang="ru"> Черновцы </value> </region>, та далі просто <region id="194025000"> Чернівці  </region>, но при оновленні імпорта не ставить місто, як вирішити, де туплю, хто підскаже!
 
 

Або в пункті 4.3 поставте

 

$product['attributes_full'][] = array(
  'name' => 'regions',
  'text' => '<region>Чернівці</region><region>194025000</region>',
  'end' => 'regions',
  'decode' => true,
);

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня. Допоможіть розбіратися. Товар залітає в головну категорію. Підкатегорію ігнорує.

Користуюся співставленням: 

Прихований текст

image.thumb.png.30881b2b73baa044dc32575469c9faf0.png

 У фіді ось так: 

image.png.2891ec2c891e9634a235a4b30ff7179f.png

 

image.png.6aed598bb67f0a83922d444937e2c9c4.png

Я видаляю в картці товару привязку до категорій, запускаю імпорт і товар все одно попадає у головну категорію. Як виправити щоб він попадав у підкатегорію?

 

Прихований текст

image.thumb.png.fb123f4efd293e5c05b6f14c3f9411c9.png

 

 

 

Змінено користувачем dolyalexey
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 07.02.2024 в 20:41, dolyalexey сказав:

Я видаляю в картці товару привязку до категорій, запускаю імпорт і товар все одно попадає у головну категорію. Як виправити щоб він попадав у підкатегорію?

Як варіант, забороніть оновлення, тільки додавання

Автор, мені ще зробив, що тільки головну категорію добавлялося, без батьківських, а потім вручну сам добавляєш куди треба, + заборона на оновлення, тільки коли товар додається

 

 

Screenshot_47.jpg

Змінено користувачем killa
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 07.02.2024 в 20:41, dolyalexey сказав:

Доброго дня. Допоможіть розбіратися. Товар залітає в головну категорію. Підкатегорію ігнорує.

Користуюся співставленням: 

  Приховати вміст

image.thumb.png.30881b2b73baa044dc32575469c9faf0.png

 У фіді ось так: 

image.png.2891ec2c891e9634a235a4b30ff7179f.png

 

image.png.6aed598bb67f0a83922d444937e2c9c4.png

Я видаляю в картці товару привязку до категорій, запускаю імпорт і товар все одно попадає у головну категорію. Як виправити щоб він попадав у підкатегорію?

 

  Приховати вміст

image.thumb.png.fb123f4efd293e5c05b6f14c3f9411c9.png

 

 

 

Доброго дня! Спробуйте зробити співвідношення підкатегорії до категорії на сайті.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 08.02.2024 в 11:26, Exploits сказав:

Доброго дня! Спробуйте зробити співвідношення підкатегорії до категорії на сайті.

У мене зроблено співвідношення.

image.png.667779b065ba3b871233a6ce87e1d2a0.png

В налаштуваннях ось так: 

image.png.da870bf0b04f65327c061c50d1dc413a.png

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 08.02.2024 в 11:56, dolyalexey сказав:

У мене зроблено співвідношення.

image.png.667779b065ba3b871233a6ce87e1d2a0.png

В налаштуваннях ось так: 

image.png.da870bf0b04f65327c061c50d1dc413a.png

треба дивитися на конкретному прикладі. Напишіть доступи в особисті повідомлення

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 2 weeks later...
15.08.2023 в 22:17, Exploits сказал:

Добрый день! Для выгрузки цены с другой группы покупателей или с другой таблицы достаточно в пункте 4.2 прописать код

$data['prices_custom'] = array();
$prices_query = $this->db->query("SELECT product_id, price FROM " . DB_PREFIX . "product_special WHERE customer_group_id = 7");
foreach($prices_query->rows as $price_item){
  $data['prices_custom'][$price_item['product_id']] = $price_item['price'] * $data['currency'];
}


где customer_group_id 7 - замените на нужный id группы

 

И потом в пункте 4.3 кодом просто менять цену с этого массива цен

if(isset($data['prices_custom'][$product['product_id']])){
  $product['price'] = $data['prices_custom'][$product['product_id']];
}

 

 

Добрый день!
Нашел этот ответ на свой вопрос, но не срабатывает.
Есть 2 группы покупателей, с разными ценами, в выгрузку попадают цены группы по умолчанию. 
Кроме  customer_group_id ничего дополнительно не нужно менять?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 16.02.2024 в 17:52, AndrewG сказав:

 

Добрый день!
Нашел этот ответ на свой вопрос, но не срабатывает.
Есть 2 группы покупателей, с разными ценами, в выгрузку попадают цены группы по умолчанию. 
Кроме  customer_group_id ничего дополнительно не нужно менять?

Добрый день! Напишите в ЛС доступы в админку и пример товара и какую ссылку смотрите где цена не меняется

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Доброго вечора! Не можу імпортувати доволі таки великий файл з Прому, бо вилазить помилка:

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function imagecreatefromwebp() in /www/wwwroot/gadget-gear.com.ua/system/library/unixml.php:1876 Stack trace: #0 /www/wwwroot/gadget-gear.com.ua/system/library/unixml.php(1805): UniXML->importDownloadImage(Array, Array, 19723) #1 /www/wwwroot/gadget-gear.com.ua/system/library/unixml.php(2505): UniXML->importDownloadProductImage(Array) #2 /www/wwwroot/gadget-gear.com.ua/system/library/unixml.php(880): UniXML->importUpdateProduct(Array) #3 /www/wwwroot/gadget-gear.com.ua/system/library/unixml.php(211): UniXML->importSetProducts(Array) #4 /www/wwwroot/gadget-gear.com.ua/admin/controller/extension/feed/unixml.php(249): UniXML->importStart() #5 /storage/modification/system/engine/action.php(79): ControllerExtensionFeedUnixml->import() #6 /www/wwwroot/gadget-gear.com.ua/admin/controller/startup/router.php(26): Action->execute(Object(Registry), Array) #7 /storage/modification/system/engine/action.php(79): ControllerStartupRouter->index() #8 /www/wwwroot/gadget-gear.com.ua/system/eng in /www/wwwroot/gadget-gear.com.ua/system/library/unixml.php on line 1876

Допоможіть будь-ласка, зрозуміти в чому проблема.

Змінено користувачем nykone
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 17.02.2024 в 16:58, nykone сказав:

Доброго вечора! Не можу імпортувати доволі таки великий файл з Прому, бо вилазить помилка:

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function imagecreatefromwebp() in /www/wwwroot/gadget-gear.com.ua/system/library/unixml.php:1876 Stack trace: #0 /www/wwwroot/gadget-gear.com.ua/system/library/unixml.php(1805): UniXML->importDownloadImage(Array, Array, 19723) #1 /www/wwwroot/gadget-gear.com.ua/system/library/unixml.php(2505): UniXML->importDownloadProductImage(Array) #2 /www/wwwroot/gadget-gear.com.ua/system/library/unixml.php(880): UniXML->importUpdateProduct(Array) #3 /www/wwwroot/gadget-gear.com.ua/system/library/unixml.php(211): UniXML->importSetProducts(Array) #4 /www/wwwroot/gadget-gear.com.ua/admin/controller/extension/feed/unixml.php(249): UniXML->importStart() #5 /storage/modification/system/engine/action.php(79): ControllerExtensionFeedUnixml->import() #6 /www/wwwroot/gadget-gear.com.ua/admin/controller/startup/router.php(26): Action->execute(Object(Registry), Array) #7 /storage/modification/system/engine/action.php(79): ControllerStartupRouter->index() #8 /www/wwwroot/gadget-gear.com.ua/system/eng in /www/wwwroot/gadget-gear.com.ua/system/library/unixml.php on line 1876

Допоможіть будь-ласка, зрозуміти в чому проблема.

Доброго дня! Скиньте мені посилання на фід в приватні повідомлення я зроблю тест імпорт - скоріше за все якийсь з підвидів webp формату попався. Я подивлюсь і розберусь

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте, подскажите можно ли при формировании выгрузки для Розетки к product_id добавить какую-либо буквенную или цифровую приставку? Просто возникла проблема дублирования айдишников в выгрузках с разных сайтов.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 18.02.2024 в 10:04, yurok79 сказав:

Здравствуйте, подскажите можно ли при формировании выгрузки для Розетки к product_id добавить какую-либо буквенную или цифровую приставку? Просто возникла проблема дублирования айдишников в выгрузках с разных сайтов.

Добрый день! В пункте 4.3 можете поставить

$product['product_id'] = $product['product_id'] . 'приставка';

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Доброго вечора!
Прошу поради.
Вигрузка на ПРОМ
Структура категорій на моєму сайті: Категорія 0 - Категорія 1 - Категорія 2 
Структура категорій на ПРОМ-сайті: Категорія 1 - Категорія 2 
В п.4,3 прописав $top_category = $top_category[1];
Однак при експорті все одно отримую у фіді структуру Категорія 0 - Категорія 1 - Категорія 2 
Як наслідок, на ПРОМі створюється зайва категорія  та товари попадають не в ту гілку структури сайту((

Як поправити?

Змінено користувачем vbabyuk
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 19.02.2024 в 21:35, vbabyuk сказав:

Доброго вечора!
Прошу поради.
Вигрузка на ПРОМ
Структура категорій на моєму сайті: Категорія 0 - Категорія 1 - Категорія 2 
Структура категорій на ПРОМ-сайті: Категорія 1 - Категорія 2 
В п.4,3 прописав $top_category = $top_category[1];
Однак при експорті все одно отримую у фіді структуру Категорія 0 - Категорія 1 - Категорія 2 
Як наслідок, на ПРОМі створюється зайва категорія  та товари попадають не в ту гілку структури сайту((

Як поправити?

Доброго дня! Напишіть в приватні повідомлення на прикладі категорії я подивлюсь що можна зробити

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Доброго вечора! Виникла така проблема. Я періодично оновлюю ціни і наявність товарів з xml-файла у собе в магазині. Нещодавно виникла потреба тимчасово вимкнути в магазині частину імпортованих товарів. Я їх вимкнув, але після чергового оновлення цін і наявності ці товари знову стали увімкненими. Що треба зробити щоб вимкнені товари після чергового оновлення не самі вмикались?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 20.02.2024 в 21:28, smed сказав:

Доброго вечора! Виникла така проблема. Я періодично оновлюю ціни і наявність товарів з xml-файла у собе в магазині. Нещодавно виникла потреба тимчасово вимкнути в магазині частину імпортованих товарів. Я їх вимкнув, але після чергового оновлення цін і наявності ці товари знову стали увімкненими. Що треба зробити щоб вимкнені товари після чергового оновлення не самі вмикались?

Доброго дня! В пункті Кастомний код при обході товара додайте

if(isset($data['fields_p']['status'])){
unset($data['fields_p']['status']);
}

 

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Добрый вечер. Подскажите мне такой момент. У меня есть следующая задача по Google фид, я не нашла у вас информации, но возможно я упустила. Задача следующая: для фида у нас есть отдельные названия товаров и описания товаров, отличные от того, что указано в стандартных полях opencart (для гугл фида у нас просто товары называются по другому). Возможно ли на вашем модуле подобное сделать? Или как вариант можно ли сделать так, что бы ли ваш модуль подхватил если сделать вручную такие поля в карточке. Еще можно ли например сделать несколько фидов для гугла на базе вашего модуля, например если брать фрагментарно несколько категорий в 1 фид, а несколько в другой? Создает ли модуль отдельные поля для таких свойств товаров как Gtin и Unit pricing mesure? Мне надо что-то похожее на то, что на скрине (для плагин гугл фида для WordPress), что бы прогер мог по итогу сделать для работы фида подобный функционал. И еще вопрос можно ли будет с вами договориться потом отдельно, например, если понадобятся шаблоны фидов для немецких маркетплейсов - возможно ли будет разработать подобные конфигурации потом.

Untitled-1.jpg

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 20.02.2024 в 23:48, Light_And_Dark сказав:

Добрый вечер. Подскажите мне такой момент. У меня есть следующая задача по Google фид, я не нашла у вас информации, но возможно я упустила. Задача следующая: для фида у нас есть отдельные названия товаров и описания товаров, отличные от того, что указано в стандартных полях opencart (для гугл фида у нас просто товары называются по другому). Возможно ли на вашем модуле подобное сделать? Или как вариант можно ли сделать так, что бы ли ваш модуль подхватил если сделать вручную такие поля в карточке. Еще можно ли например сделать несколько фидов для гугла на базе вашего модуля, например если брать фрагментарно несколько категорий в 1 фид, а несколько в другой? Создает ли модуль отдельные поля для таких свойств товаров как Gtin и Unit pricing mesure? Мне надо что-то похожее на то, что на скрине (для плагин гугл фида для WordPress), что бы прогер мог по итогу сделать для работы фида подобный функционал. И еще вопрос можно ли будет с вами договориться потом отдельно, например, если понадобятся шаблоны фидов для немецких маркетплейсов - возможно ли будет разработать подобные конфигурации потом.

Untitled-1.jpg

Добрый день! Да, любые данные с любых полей можно поставить в названия и описания. 

Да, вы можете создавать неограниченное количество копий фида

По дополнительным полям. Модуль сам не добавляет поля в карточку товара. Там для этого есть уже готовые поля типа mpn ean и тп. Если этого не будет хватать можно сделать доп поля и в них записать для фида данные а модуль можно настроить чтобы он в любой тег с любого поля добавлял данные. 

Да, дополнительные фиды можно будет сделать, но тут надо смотреть что надо и договариваться за дополнительную оплату по кастомным фидам

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 22.02.2024 в 13:57, Serg5 сказав:

Добрий день, не планується зробити вивантажування товару на ebay ?

Доброго дня! Є напрацювання для ebay. Там в csv форматі. Напишіть в приватні повідомлення я дам інформацію.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня! Скажіть будь ласка, чи можна імпортувати в Opencart: Назву товару, + атрибут (колір) в поле "Назва товару"?  Якщо можна, то як це зробити?

 

Змінено користувачем nykone
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 22.02.2024 в 15:43, nykone сказав:

Доброго дня! Скажіть будь ласка, чи можна імпортувати в Opencart: Назву товару, + атрибут (колір) в поле "Назва товару"?  Якщо можна, то як це зробити?

 

Доброго дня!

Так. В пункті 3.3 достатньо додати

((pd.name)) {{Колір}}

або

{name} {{Колір}}

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.