Перейти до вмісту
Пошук в
 • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

dolyalexey

Користувачі
  
 • Публікації

  424
 • З нами

 • Відвідування

1 подписчик

Відвідувачі профілю

7 608 переглядів профілю

dolyalexey's Achievements

Mentor

Mentor (12/14)

 • Dedicated Rare
 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Week One Done

Recent Badges

11

Репутація

 1. Доброго дня. Мабуть варто додати налаштування, щоб вимикати на мобільних версіях деякі пункти. Виникають дублі в меню.
 2. Доброго дня. Оновлення буде? Як на рахунок ощадбанку? Є можливість додати сюди, чи може окремим модулем зробити?
 3. Доброго дня. Допоможіть налаштувати ціну. Товар, у якому дві ціни має такий вигляд: Акційна ціна: <div class="price">12708 грн</div> - {gran_58} Звичайна ціна: <div class="old-price">14520 грн</div> - {gran_59} Товар, у якому одна ціна, безакційний: Звичайна ціна: <div class="price">12708 грн</div> - {gran_58} Пробував використовувати оператор {|}. Там де є акційна ціна - вийшло налаштувати, а в товар без акції попадає не вірні дані. Дякую.
 4. Доброго дня. Скажіть, зараз працюють в модулі групові відправлення? Не можу зрозуміти як працює. Створив одну групу, при спробі додати іншу посилку в цю групу, у списку створених груп її немає. Потім через хвилин 20 з'являються якісь групи які створив "для проби". Як це працює взагалі? Можете пояснити?
 5. Доброго дня. Чи вміє модуль масово переміщати товари з однієї категорії в іншу? Дякую.
 6. Добавив код, нажаль не спрацював. Модифікатори звісно оновив, кеш почистив.
 7. Доброго дня. Гугл в serch console добавим декілька десятків сторінок з таким статусом "Вариант страницы с тегом canonical", а саме: домен/категорія/?page=21 домен/категорія2/?page=6 і т.д. На цих сторінках присутній тег <link href="домен/категорія/" rel="canonical" /> При чому деякі сторінки відкриваються з товарами, а на інших сторінках - Товари відсутні, бо гугл вказав сторінку 26, а їх в категорії може тільки 25. На скільки це критично для сео? Як правильно виправити це? Дякую.
 8. В минулому році купував модуль, то товари самостійно підтягуються. Ви налаштовували. Варто лише в картці товару зробити прив'язку. То яким чином там працює автоматично?
 9. Доброго дня. Скажіть, в чому проблема, зв'язки в товарі з'являються лише тоді, коли натиснути кнопку Можна автоматизувати цей процес? Щоб не натискати постійно. Дякую.
 10. Доброго дня. Підкажіть, чи є модуль, який дозволяє зробити простішим редагування списку товарів, наприклад: Переміщувати Drag-and-drop або інший спосіб? Дякую.
 11. Доброго дня. Скажіть, а є можливість відображати на сторінці товару не фото товару, а фото опцій (окремі фото) Ось так наприклад:
 12. Доброго дня. Підкажіть, чи є можливість завантажувати з фіду три фото, - одне головне і два додаткових. Бо у постачальника їх у файлі занадто багато. Дякую.
 13. Доброго дня. Після переносу сайту з опенкарт 2.3 на ocstore 3.0 урли, де були символи дужок почали відкриватися по замовчуванню з символами. Наприклад: домен/назва-товару%28код-товару%29 , а має бути - домен/назва-товару(код-товару) Тобто замість "(" в посиланні формується "%28" Хоча, якщо вручну ввожу дужки в чпу, то сторінка відкривається. Тобто виникли дублі. Які є варіанти виправити це? Дякую.
×
×
 • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.