Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Recommended Posts

05.07.2023 в 12:28, alinacmml сказал:

Доброго дня, підскажіть, як краще записувати і виводити код товару, якщо в мене магазин автозапчастин і артикулом виступає номер запчастини(він однаковий серед подібних запчастин одного виробника). У мене в магазині, окрім мого складу(постачальника), будуть інші постачальники, які мені віддають прайси з такими ж артикулами на товари. Це варто записувати через префікс якось? якщо так - чи можна з прикладами, будь ласка?

 

Я так зрозумів що ви ще не купили модуль

Зайдіть у демо

Редагування постачальника

Там є можливість встановити префікс

 

Також є можливість поєднати sku

Тобто один і той самий товар але він є у двох або більше постачальників

 

Автор модуля зробив гарну документацію

 

Відповіді є там

https://opencartsuppliers.com/ru/

 

Це все є на головній сторінці продажу модуля

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 05.07.2023 в 15:10, Desserro сказав:

Тобто один і той самий товар але він є у двох або більше постачальників

в мене є модуль
 

уточню питання: як мені оновлювати ціну для кожного продавця окремо, якщо вони можуть мати товари з однаковим артикулом? тобто я не хочу, щоб поставщик А оновлював товар поставщика В і навпаки. Як для модуля заборонити втручатись у зміни товари не свого поставщика?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 05.07.2023 в 17:45, alinacmml сказав:

Як для модуля заборонити втручатись у зміни товари не свого поставщика?

Прив’язати артикул до постачальника

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

есть такой прайс от поставщика, может кто настроить данный модуль

Все что есть в прайсе, больше никаких данных нет в том числе артикулов нет, за артикул можно применить наименование товара

Описание, характеристики фото можно с эльдорадо

 

Предложения в личку, благодарю за внимание

Смартфоны_06.07.xlsx

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


@sotavip Це жалюгідна подоба прайсу. А з такою кількістю товару його простіше руками набити

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Друзі, всіх вітаю. Підкажіть будь ласка. є посилання на xml вигрузку. У цій вигрузці орієнтовно 10шт. атрибутів. Необхідно вигрузити на сайт не всі, а тільки окремі. На кшталт як тут: https://opencartsuppliers.com/ru/attribute-parsing у другому пункті. Тільки тут описано як саме спарсити із сайту, а тут треба загрузити із вигрузки. Колонки наступні: https://monosnap.com/file/QZoxjRhcWqFROLdWRCtvGteWs4dJh5

Кількість атрибутів і ті, які треба вигрузити: https://monosnap.com/file/TA0rDTB8MklilMNMeKBdZGNyl0bjAW

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Добрий день. При оновленні цін, товари у яких залишок 0, ціна множиться на курс 41,5

Коли залишок 100, все працює відмінно і в картці товару виглядає так.

Ціна 394

Базова ціна: 9.49

Базова валюта: Євро

Кількість 100

 

Коли оновлюю ще залишок 0, тоді Ціна 394 потрапляє в Базова ціна: 394 і Ціна виходить 394*41,5(курс) = 16351 і виглядає так

Ціна 16351

Базова ціна: 394

Базова валюта: Євро

Кількість 0

 

Якщо оновлюю ще раз, тоді Ціна 16351 потрапляє в Базова ціна: 16351 і Ціна виходить 16351*41,5(курс) = 678 566,5 і виглядає так

Ціна 678 566,5

Базова ціна: 16351

Базова валюта: Євро

Кількість 0

 

І так постійно після кожного оновлення. Якщо ставиш товар із залишком 100, то все нормально. Підкажіть будь ласка у чому може бути справа?

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Доброго дня. Оновлюю залишки по крону з екселівського файла.

Потрібно, щоби усім товарам із залишком менше трьох одиниць (враховуючи від'ємну кількість, оскільки у прайсі інколи зустрічається) присвоювалось значення кількості 0. Підкажіть будь ласка, де і як це вказати.

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


10.07.2023 в 14:02, alinacmml сказал:

Вітаю, підскажіть як видалити постачальника? пробувала як на скріні - не працює..

 

 

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 15.07.2023 в 20:59, MarketM сказав:

Намагаюсь обновити Н1, Title, Опис. Не виходить. Назва міняється. Це що треба перестворювати товари? Поставщики v9.2       https://fex.net/uk/s/ooetror 

А у вас внесені зміни в коді для використання універсальних колонок?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Подскажите пожалуйста (не нашел на форуме). Был создан сео-шаблон, после обновления аоп с 9.2 на 9.4 поля сео-шаблона очистились и при заполнении и сохранении их, ничего не происходит. сео шаблон остается пустым. Позже установил на чистую 9.4 проблема та же. Опенкарт ***** Version 3.0.3.8 (rs.2) PHP 7.4.29 (alt)
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Добрый день! А данный модуль может импортировать на сайт товары на двух языках? Что для этого нужно? Если вариант такой, что две выгрузки exel файла  один на русском, другой на украинском, как импортировать? Вообще какие есть варианты по этому вопросу?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


17.07.2023 в 17:14, allmaxbest2021 сказал:

Добрый день! А данный модуль может импортировать на сайт товары на двух языках? Что для этого нужно? Если вариант такой, что две выгрузки exel файла  один на русском, другой на украинском, как импортировать? Вообще какие есть варианты по этому вопросу?

Может. Для этого нужно установить модуль и разобраться, как он работает. Есть инструкция, там написано, как импортировать на двух языках. В принципе не сложно, но надо потратить время, что бы разобраться, как это работает.  

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 18.07.2023 в 13:51, MarketM сказав:

Хочу зробити експорт створених товарів. Ввожу id, але на жаль відбувається HTTP ERROR 500. 

 

Дивитися логи сервера. Швидше за все у вас там fatal error

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 18.07.2023 в 13:42, allmaxbest2021 сказав:

Я купил модуль, а ключ где находиться?

Потрібно було уважно читати опис. Ключ по запиту до автора в особисті 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 18.07.2023 в 13:51, MarketM сказав:

Хочу зробити експорт створених товарів. Ввожу id, але на жаль відбувається HTTP ERROR 500. 

https://fex.net/ru/s/8pydbfr

 Відкрив лог на сервері

  [Tue Jul 18 13:58:51.094398 2023] [lsapi:error] [pid 2228518:tid 140009776158464] [client 91.244.32.87:58699] [host marketmebel.ck.ua] Backend fatal error: PHP Fatal error:  Class 'PHPExcel_Shared_OLE_PPS_Root' not found in /home/rusck103/domains/marketmebel.ck.ua/private_html/system/library/PHPExcel/Writer/Excel5.php on line 224\n, referer: https://marketmebel.ck.ua/admin/index.php?route=catalog/suppler/update&token=PpZh2JBbGCJpihDiPNwBthXBht3sOgFT&form_id=18&page=1

 

Відкрив 224 сторчку 

 

        224 $root = new PHPExcel_Shared_OLE_PPS_Root(time(), time(), $arrRootData);
        225     // save the OLE file
        226  $res = $root->save($pFilename); 

        227        

        228  PHPExcel_Calculation_Functions::setReturnDateType($saveDateReturnType);
        229  PHPExcel_Calculation::getInstance($this->_phpExcel)->getDebugLog()->setWriteDebugLog($saveDebugLog);
     

 

Змінено користувачем MarketM
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 18.07.2023 в 15:31, MarketM сказав:

PHP Fatal error:  Class 'PHPExcel_Shared_OLE_PPS_Root' not found

ну от, у вас не встановлена бібліотека для роботи з exel

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.