Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Recommended Posts






  • Добавил
  • Добавлено
    23.10.2023
  • Категория
  • Ioncube Loader
    Требуется
  • ocStore
    3.0
  • OpenCart.Pro, ocShop
    Не проверялось
  • Обращение к серверу разработчика
    Нет

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

У меня сайт с принтами на футболки, капюшонки, кружки и сумки.
Я хочу указывать главный товар как картинку обощенную, а в опциях чтобы можно было выбрать на чем печатать: футболка, худи, свитшот, сумка.
При чем если выберется футболка, чтобы показались опции только для футболок, например черный и белый цвет, а также размеры. а если выбрать сумка, чтобы вышли бы совсем другие размеры, специально для сумок. 

Этот модуль подразумевает этот функционал ?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 2 weeks later...

Доброго дня! Перед купівлею треба такая інформація. Модуль поєднує декілька товарів. Але не скриває заві.

Щоб було зрозуміло, що треба:
чи можно скрити якось інші пропозиції в категорії, щоб не виводился, а була одна і з неї клієнт обирав потрібну?
Чи якось це зробити можно?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 2 weeks later...

@Pasik @SerginioWS В майбутньому будет під версію 2.3 но ця версія не сильно актуальна в даний час

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

26.01.2024 в 15:29, ashifin сказал:

Доброго дня! Перед купівлею треба такая інформація. Модуль поєднує декілька товарів. Але не скриває заві.

Щоб було зрозуміло, що треба:
чи можно скрити якось інші пропозиції в категорії, щоб не виводился, а була одна і з неї клієнт обирав потрібну?
Чи якось це зробити можно?

Так, модуль передбачає вибір основного товару для відображення у категорії. Інші товари не відображатимуться в категорії.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Вітаю. 

Пікажіть, чи є якесь автоматичне групування, якщо у мене товари мають спільний номер в назві? 

Наприклад , товари мають спільний номер після "-" , чи є тут функціонал, який дозволить обєднати обрані групи товарів по заданим парметрам? 

В описі зазначено про об'єднання по 3м словам, або шось таке, цікавить саме по співадінню частини артикула ( SKU ) , або частини назви.

Дякую. 

QS-9253
MP-9253

SE-9253

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


@Stackand Ні, такого функціоналу немає. Модуль групує лише за параметрами вказаними в характеристиках.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

07.02.2024 в 10:25, Speaker12 сказал:

Так, модуль передбачає вибір основного товару для відображення у категорії. Інші товари не відображатимуться в категорії.

 

1) Чи можна зробити можливість вибрати варіант відображення в категорії? Наприклад в одному товарі я хочу що б усі елементи(товари) були відображені в категорії, а в іншому товарі я хочу вибрати тільки 1 варіант (власне як зараз)

 

2) Чи працює з АОП

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


15.02.2024 в 12:00, Webjokerst сказал:

 

1) Чи можна зробити можливість вибрати варіант відображення в категорії? Наприклад в одному товарі я хочу що б усі елементи(товари) були відображені в категорії, а в іншому товарі я хочу вибрати тільки 1 варіант (власне як зараз)

 

2) Чи працює з АОП

якщо ви про різні зв'язки товарів, то так. Для кожної групи товарів можна вибрати основний товар. або відображати все.
 

таблиці у базі даних відкриті, можете самостійно реалізувати потрібне завантаження даних

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

07.02.2024 в 11:22, Speaker12 сказал:

@Pasik @SerginioWS В майбутньому будет під версію 2.3 но ця версія не сильно актуальна в даний час

 

Розумію, що це застаріла версія, але є багато замовників у которих магазини працюють саме на цій версії й бажання оновлюватися на 3 або 4 версію в них поки що немає ))

Тому буду чекати під 2.3

Дякую заздалегідь!

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 3 weeks later...

@Sokolov39 Модуль працює з ocFilter. Якщо фільтрувати через фільтр то модуль відображатиметься на товарах

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 3 weeks later...
22.03.2024 в 11:40, Mikhail_1331 сказал:

Доброго дня. Якщо в мене вигрузка товару відбувається з 1С чи не скидатиметься цей модуль кожного разу під час вивантаження?

Ні модуль не буде збиватися. Головне щоб ви оновлювали а не видаляли і заново додавали товари через 1C . Модуль записує дані у свої таблиці та товари залишаються пов'язані. Найголовніше що б характеристики товарів були. 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 4 weeks later...

Доброго дня. 
Что означает версия модуля с функцией "автоматическая связка"? Чем отличается от такого же модуля, где этого нет.

Можно ли указать в настройках модуля создавать группы товаров автоматически? Если какое то значение, в каком либо поле или атрибуте у товара одинаковое? К примеру, в поле Модель у двух товаров указано одинаковое значение "iphone 15", тогда сайт с использованием вашего модуля будет знать об одинаковых товарах входящих в эту группу. Можно ли так? Чтобы вручную не указавать какие товары "одинаковые", если эта информация о привязке уже есть у товаров в каком либо поле, в карточке товара.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


18.04.2024 в 16:51, skosmin сказал:

Доброго дня. 
Что означает версия модуля с функцией "автоматическая связка"? Чем отличается от такого же модуля, где этого нет.

Можно ли указать в настройках модуля создавать группы товаров автоматически? Если какое то значение, в каком либо поле или атрибуте у товара одинаковое? К примеру, в поле Модель у двух товаров указано одинаковое значение "iphone 15", тогда сайт с использованием вашего модуля будет знать об одинаковых товарах входящих в эту группу. Можно ли так? Чтобы вручную не указавать какие товары "одинаковые", если эта информация о привязке уже есть у товаров в каком либо поле, в карточке товара.

У звичайній версії ви для кожного товару вказуєте окремі параметри кожної групи.

У ПРО версії параметри беруться з наявних атрибутів та автоматично виводять готові перемикачі на сторінку товару.

Модуль пов'язує товари за ID. Ви в про версії можете масово знайти потрібні товари, зв'язати їх і вибрати за якою з характеристик працюватимуть перемикачі.

У звичайній версії модуля товари один до одного додаються окремо на стринеці товару.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Виходить, що все ж таки в модулі немає функції для повної автоматичної прив'язки товарів за якоюсь єдиною ознакою, як приклад, у товарів у полі модель вказано значення "iphone 15" і потрібно, щоб модуль сам прив'язав товари на підставі цього значення. Тобто, зараз є просто ручний пошук слова "iphone 15" і після натискання на кнопку модуль створює групу товарів. Хотілося отримати автоматизацію, в якій можна створити базовий шаблон з налаштуваннями відображення і щоб модуль сам знаходив "однакові" групи товарів на підставі зазначеного поля (де шукати). 
Ймовірно, подібне завдання можна вирішити самому, за допомогою SQL запитів, наповнити ваші таблиці даними про такі групи товарів, але це складно стверджувати, не бачачи структуру таблиць і приклади даних, які в них зберігаються, а купити модуль, щоб це просто перевірити, не найкращий варіант.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


@skosmin Модель товару в OpenCart це унікальне поле і вказувати однакові значення за замовчуванням не можна.
Модуль пов'язує товари тільки які Вам потрібно зв'язати. Для пошуку товарів ви можете використовувати масовий пошук за назвою та зв'язати схожі товари.
А якщо використати Ваш варіант тоді він зв'яже всі товари в магазини і доведеться видалити непотрібні зв'язки вручну.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Поле Модель товару це просто був приклад, щоб донести суть.

Мені потрібно, щоб модуль зв'язав товари тільки ті, які мені потрібно зв'язати, а саме, товари в яких в обраному мені полі є однакове значення, все дуже просто і це економить багато часу, не потрібно вручну пов'язувати товари, якщо у товарів вже є ознака їхньої однаковості (групи). В поточній реалізації вашого модулю такої фуннкції немає, ось що мені хотілося дізнатися від вас.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Чи можливо у модулі виставляти розміри мініатюр? Насамперед стосується відображенню у картці товару: https://prnt.sc/fTYgxpI0NGY4

 

Та по модулю для версії ocStore 2.3 немає поки новин чи приблизних термінів?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


24.04.2024 в 15:32, SerginioWS сказал:

Чи можливо у модулі виставляти розміри мініатюр? Насамперед стосується відображенню у картці товару: https://prnt.sc/fTYgxpI0NGY4

 

Та по модулю для версії ocStore 2.3 немає поки новин чи приблизних термінів?

Налаштування мініатюр немає.
Під 2.3 планується. Дата реалізації протягом 1-2 місяців. Потрібно ще доопрацьовувати модуль.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.