Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Recommended Posts

21.10.2022 в 22:03, nectox сказал:

Здравствуйте.

  1. Как настроить тариф для почтоматов, по API не работает, то как вручную? где можно править данные о тарифе? В калькуляторе тарифов почтомата нет.
  2. Как исправить ошибку, которая с каждым обновлением базы данных переполняет лог ошибок. 
    Undefined index: Conglomerates in /public_html/system/helper/novaposhta.php on line 2

 

Тоже самое, и вообще по апи доставку неверно считает, упаковку не считает.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Думаю купить, но хочу уточнить следующее. У меня есть из товаров в магазине кое-что в стекле. Естественно доставка стекла дороже по упаковке и по доставке. Есть ли у вас функция как-то пометить товары в скле, чтобы цена доставки была максимально правдивой и на почте работникам не пришлось бы переделывать сформированные ТТН?

Также меня беспокоит поддержка. В теме вижу много сообщений, на которые еще не ответили. Это временно, или и мне после покупки тоже придется ждать на ответы неделями?

Змінено користувачем afdaser
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 11.10.2022 в 08:40, PaulKravchenko сказав:

1. Можна використати поле Адреса 1 для відділень, а Адреса 2 для адресної доставки

2. Можна створити поля для відділень і поштоматів. Покроково у картинках:

 

image.png.49f7e17fe34449d9f8be1078aeb04e26.png

 

image.png.e8f00e187a8f700dedaf6745648df14d.png

 

image.thumb.png.3a372b6133585e1be6194bf188a8b780.png

 

image.thumb.png.13ebc9e0b60ab42accaa2b1744c92377.png

 

 

 

А як зробити щоб ці поля потрапляли в поле адрес?) а не сюди

image.thumb.png.7dbbe4b6813cc87b119c7ffad8f7c5a5.png

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


20.11.2022 в 22:12, afdaser сказал:

Думаю купить, но хочу уточнить следующее. У меня есть из товаров в магазине кое-что в стекле. Естественно доставка стекла дороже по упаковке и по доставке. Есть ли у вас функция как-то пометить товары в скле, чтобы цена доставки была максимально правдивой и на почте работникам не пришлось бы переделывать сформированные ТТН?

 

Добрый день.

@afdaser , такого к сожалению нету, но код в этом месте открыт можно в коде условие добавить.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте. Проблема в том что в связке с Simple, у нас проблема с отображением городов (Украина), отображаются только Областные центры, города поменьше и села отсутствуют в списке...в чем может быть проблема?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 22.11.2022 в 16:58, steklon сказав:

в чем может быть проблема?

В налаштуваннях, або були якісь модифікації Simple

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Не було ніяких модифікацій - вангую. А як і більшість не провели нормально налаштування полів, хоча б по інструкції

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

22.11.2022 в 20:22, PaulKravchenko сказал:

Не було ніяких модифікацій - вангую. А як і більшість не провели нормально налаштування полів, хоча б по інструкції

Все зроблено по інструкції.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


22.11.2022 в 20:22, PaulKravchenko сказал:

Не було ніяких модифікацій - вангую. А як і більшість не провели нормально налаштування полів, хоча б по інструкції

Все зроблено по інструкції.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Доброго дня. Виникла проблема з оновленням баз даних в модулі. Давно не робив оновлення, а тут клієнт пожалівся, що нема його відділення у списку. Я обновив всі бази, але база відділень чомусь не оновилася. При оновленні кнопка декілька секунд крутиться і потім ніякого результату. Ніяких повідомлень не видає. Перевірив ключ API в кабінеті нової пошти, все гаразд.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 23.11.2022 в 13:43, Dimdimych сказав:

Я обновив всі бази, але база відділень чомусь не оновилася.

Спробувати збільшити тайаути curl, або пам’ять для php

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Є проблема, на сайті встановлений модуль, але не підтягується банківська карта у адмінку модуля (в кабінеті НП карта додана).
image.png.5385bfc81e6135ca98ed0755a9f51194.png

Змінено користувачем Till
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 25.11.2022 в 12:08, Till сказав:

Є проблема, на сайті встановлений модуль, але не підтягується банківська карта у адмінку модуля (в кабінеті НП карта додана).

Варто було пошуком скористатися. цей функціонал по API не працює

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

25.11.2022 в 12:15, Flint2000 сказал:

Варто було пошуком скористатися. цей функціонал по API не працює

Так, треба було) Дуже дякую!))
Знайшов, почитав.

Змінено користувачем Till
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Доброго дня.

На новій пошті змінили номер телефону відправника. В особовому кабінеті змінився, а в модулі старий залишився. Як його змінити в модулі?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 26.11.2022 в 12:07, yurok79 сказав:

Подскажите по ошибке

Немає ліків, поки автор не врахує в оновленні, а оновлення може бути від завтра (дуже сумнівно) до...ніколи)

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Ага, розібрався. Треба перезберегти ключ API. (видалити, зберегти, побачити повідомлення про помилку, вставити ключ знову і зберегти)

 

Відправник в довіднику ховається. Дякую, буду знати

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


20.09.2022 в 17:47, COBECTb11 сказал:

Нп заблокировала по api такую возможность, только рс через договор

Прошу підказати як оформити, налаштувати, щоб кошти зараховувалися на рс? договір з нп підписан

Змінено користувачем 440
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.