Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

voronlviv

Пользователи
  
 • Posts

  393
 • Joined

 • Last visited

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город:
  Львів

Recent Profile Visitors

2,454 profile views

voronlviv's Achievements

Rising Star

Rising Star (9/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

4

Reputation

 1. Доброго і спокійного дня всім. Підкажіть хтось, будь ласка, чи можна якось скрити модуль "Купити в 1 клік", якщо товару немає в наявності. Додаю скріншот для розуміння.
 2. Доброго вечора. Скажіть, будь ласка, чи не планується в майбутньому оновити модуль, щоб рахував собівартість на момент покупки, а не ту яка оновлюється кожного дня. Я навіть готовий доплатити.
 3. я так і зрозумів що собівартість у вашому модулі фіксується від ціни в адмін-панелі...В мене собівартість автоматично оновлюється. А в нас то в країні інфляція, ціни виросли на 30%...І після цього я вирішив перевірити свій прибуток за попередні місяці, а там один збиток) раніше я то не звертав уваги, бо собівартість менш більш була одинакова. І тепер думаю як з цього вийти, хоча розумію що вже собівартість на момент покупки не взнаю, бо база оновилась(
 4. Добрий день. Виявив серйозну проблему з достовірності звіту. Не фіксується собівартість на момент покупки і таким чином при перегляді звіту прибуток показується як збиток, оскільки собівартість на даний момент більша, ніж була вартість покупки пару місяців тому. Це якось можна виправити? Буду вдячний за відповідь.
 5. Доброго дня. Коли заходжу з адмінки з панелі управління в список заявок, то наблюдаю такі помилки. Скажіть, будь ласка, з чим це може бути звязано. 2022-01-05 12:24:55 - PHP Notice: Undefined variable: opt in /var/www/tiens/data/www/saite.com.ua/admin/model/module/avail.php on line 331 2022-01-05 12:24:55 - PHP Notice: Undefined variable: value in /var/www/tiens/data/www/saite.com.ua/admin/view/template/module/availist.tpl on line 520 2022-01-05 12:24:55 - PHP Notice: Undefined variable: value in /var/www/tiens/data/www/saite.com.ua/admin/view/template/module/availist.tpl on line 536 2022-01-05 12:24:55 - PHP Notice: Undefined variable: value in /var/www/tiens/data/www/saite.com.ua/admin/view/template/module/availist.tpl on line 537
 6. не правда. розетка ділить замовлення якщо воно навіть знаходиться на різних складах, правда доставка у свої точки видачі безкоштовна тих замовлень
 7. Надіюсь хоч з третьої спроби автор відповість на мої повідомлення. На доставку у відділення/кур'єром я залишив увімкненим API розрахунок і вимкненим тарифний розрахунок На доставку у поштомат я залишив увімкненим тарифний розрахунок і вимкненим API розрахунок Тепер при оформленні замовлення вартість доставки показує лише для поштомату, а для відділення/доставка кур'єром вартість не показується, тобто API розрахунок не працює. Скажіть, будь ласка як це виправити.
 8. Доброго вечора. Будь ласка, допоможіть вияснити в чім проблема. Перестав відкриватись сайт. Хостінг-провайдер постійно наголошує що не хватає потужностей тарифного плану, і я таким чином переходив на дорожчі, але це повторюється до безкінечності...Може хто підкаже нормальну хостінг-компанію для сайтів на опенкарт. Буду вдячний за будь-яку відповідь..
 9. дякую..буду купувати модуль..це круто, що при виборі різного способу оплати можна настроїти різні смс при новому замовленні. надіюсь це працює коректно.
×
×
 • Create New...

Important Information

On our site, cookies are used and personal data is processed to improve the user interface. To find out what and what personal data we are processing, please go to the link. If you click "I agree," it means that you understand and accept all the conditions specified in this Privacy Notice.