Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Recommended Posts

Та разраб не отвечает. Лично я взял сейчас последнюю версию, обновился и сижу с огроменным напильником (много кастомизаций), проклиная все живое вокруг. А какие еще варианты?

PS. Удивляет сам факт того, что разраб может при желании уложить у всех клиентов свой модуль. Сам подход уже вызывает много вопросов.

  • +1 2
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Вітаю.

Встановив 4.0.2

Ocstore 3.0.3.7

php 7.4

встановив необхідні модіфікації під дефолтний шаблон - а воно не замінило рядок компанія на чекбокс(

 

підкажіть де рити, бо шаблон спецом дефолт для мінімума напілінга.2067830445_Opera_2024-03-26_201210_zdt_zp_ua.thumb.png.6615d19c4b2f13b7782668e9e6f67f36.png

 

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Вітаю.

Є пропозиція/прохання додати можливість створювати список "Адреси відправлення" по аналогії як в кабінеті нової пошти щоб при створенні ТТН була можливість вибирати із збережених варіантів з якої адреси буде дана відправка посилки.

Дякую

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 27.03.2024 в 08:42, Drovocek сказав:

Вітаю.

Є пропозиція/прохання додати можливість створювати список "Адреси відправлення" по аналогії як в кабінеті нової пошти щоб при створенні ТТН була можливість вибирати із збережених варіантів з якої адреси буде дана відправка посилки.

Дякую

Це як адресна доставка? Чи як збережена адреса місто, відділення і т.д.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 26.03.2024 в 19:18, Setsuna сказав:

Вітаю.

Встановив 4.0.2

Ocstore 3.0.3.7

php 7.4

встановив необхідні модіфікації під дефолтний шаблон - а воно не замінило рядок компанія на чекбокс(

 

підкажіть де рити, бо шаблон спецом дефолт для мінімума напілінга.2067830445_Opera_2024-03-26_201210_zdt_zp_ua.thumb.png.6615d19c4b2f13b7782668e9e6f67f36.png

 

 

Напишіть в приват

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 26.03.2024 в 09:48, tambu34 сказав:

PS. Удивляет сам факт того, что разраб может при желании уложить у всех клиентов свой модуль. Сам подход уже вызывает много вопросов.

Обновление вышло больше года назад. Проблема была в сервере активации лицензии, он ранее был на сторонней ру площадке. По этому была новая версия с переписаной активацией, потом еще были обновления из-за изменений в АПИ.

Желания всех "уложить" не было.

Была просьба давно обновить модуль. 

Да, есть "косяки" с моей стороны, ну пока никто без помощи не остался. Кто-то раньше, кто-то долго ждет. Всем стараюсь помочь. 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 25.03.2024 в 20:24, hmade сказав:

А чому злітає ліцензія? Читаю що при недоступності сервера розробника додаток має працювати

додаток працює, але не в адмінці. Тобто на оформлення замовлень вашими клієнтами не впливає.

Але при умові, що нічого не починають "фіксити" самостійно в адмінці. Так, як тоді зникає спосіб доставки взагалі.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 21.03.2024 в 11:33, leochi сказав:

 

Подивився цей модуль. Ніби все це реалізовано у модулі "Новая почта API", ті ж самі пункти, але чомусь воно там не працює як треба, або я просто не можу зрозуміти як його налаштувати. Ті ж самі пункти додавання відсотків, все є у додатку і тут, але чомусь працює взагалі не так як треба. Коли обираєшь, щоб наложка додавалась на всі типи оплат воно показує вартість доставки разом з післяплатою що для оплати при отриманні, що для оплати на банківський рахунок, коли обираешь що воно просто включено і обрано наложений платіж лише для "оплати при отриманні", то воно взагалі не працє для жодного способу оплати. Кілька годин провозився, вмивикав, вимикав, пробував усі варіанти, але чомусь нажаль не працює так як треба! А модуль "Модуль Наложенный платеж PRO" там по фото все те ж саме, різниця можливо лише в тому, що воно працює, а тут ні.

різниця в тому що то окремий модуль, як спосіб оплати, а тут розрахунок йде в моделі доставки.

Щоб працювало все ідеально, потрібне завантаження модулю доставки після модулів оплати. Але, нажаль, це досить рідко відбувається.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

27.03.2024 в 15:44, Prorab337 сказал:

Была просьба давно обновить модуль.

Есть пару предложений на будущее:

1. Делать рассылку всем владельцам лицензий при необходимости.

2. В случае потери связи с сервером лицензий - не тушить админку самого модуля. При обновлении я банально экспорт настроек модуля не мог сделать и пришлось лезть в БД. А еще к примеру задачи крон по смене статусов нормально не перенеслись, коды ответов НП пришлось руками проставлять, распарсив перед этим массив из settings. Жесть какая-то. И это только цветочки, были еще "сюрпризы".

PS. Я полтора дня потратил на восстановление связей для своей надстройки над модулем, т.к. даже структура БД изменилась. А мне это обновление было ни к чему - у меня все работало.

Я пишу это не ради покритиковать, надеюсь будут сделаны выводы.

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 27.03.2024 в 15:04, tambu34 сказав:

Есть пару предложений на будущее:

1. Делать рассылку всем владельцам лицензий при необходимости.

2. В случае потери связи с сервером лицензий - не тушить админку самого модуля. При обновлении я банально экспорт настроек модуля не мог сделать и пришлось лезть в БД. А еще к примеру задачи крон по смене статусов нормально не перенеслись, коды ответов НП пришлось руками проставлять, распарсив перед этим массив из settings. Жесть какая-то. И это только цветочки, были еще "сюрпризы".

PS. Я полтора дня потратил на восстановление связей для своей надстройки над модулем, т.к. даже структура БД изменилась. А мне это обновление было ни к чему - у меня все работало.

Я пишу это не ради покритиковать, надеюсь будут сделаны выводы.

Выводы сделаны.

Ну так как наложились форсмажорные обстоятельства, то многим еще даже не ответил. Хотя клавиатура дымит каждый день печатать. Ну основная масса запросов уже обработано.

Извините, что так получилось

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

27.03.2024 в 15:50, Prorab337 сказал:

різниця в тому що то окремий модуль, як спосіб оплати, а тут розрахунок йде в моделі доставки.

Щоб працювало все ідеально, потрібне завантаження модулю доставки після модулів оплати. Але, нажаль, це досить рідко відбувається.

Використовую стандартний шаблон Remarket від octemplates. Якихось модулів для оплати не купував. Але при цьому функціонал з розрахунку післяплати не працює. Що треба зробити аби він запрацював? Відповіді нажаль немає. Видаляв модуль і модифікатори, встановлював його ще раз - нічого не змінюється. Не працює. 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Доброго дня. Версія модуля встановлена остання.

Майже кожного дня зараз, при оновленні відділеннь через крон, завантажуються не всі відділення. 

Заходжу в адмінку і бачу, що там  вказана кількість відділеннь - 8000, 12000.

Якщо після цього оновити відділення вручну з адмінки, то тоді вже підгружаються всі відділення.

 

В чому причина такої поведінки саме при оновленні через крон задачу?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


@trialon77 Спробуйте змінити час запуску крона. 

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 03.04.2024 в 11:13, trialon77 сказав:

Доброго дня. Версія модуля встановлена остання.

Майже кожного дня зараз, при оновленні відділеннь через крон, завантажуються не всі відділення. 

Заходжу в адмінку і бачу, що там  вказана кількість відділеннь - 8000, 12000.

Якщо після цього оновити відділення вручну з адмінки, то тоді вже підгружаються всі відділення.

 

В чому причина такої поведінки саме при оновленні через крон задачу?

Така сафа проблема. І в ручну не з першого разу обновляються.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Доброго дня! Стоїть стара версія модуля v. 3.5.0. Я так розумію щоб була можливість обновити відділення то треба модуь обновити?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 04.04.2024 в 16:28, AlexShkundia сказав:

Доброго дня! Стоїть стара версія модуля v. 3.5.0. Я так розумію щоб була можливість обновити відділення то треба модуь обновити?

 

у мене 3.5, чотири дні тому відділення оновлювались

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 04.04.2024 в 21:30, hmade сказав:

 

у мене 3.5, чотири дні тому відділення оновлювались

оновлення обов'язково

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 04.04.2024 в 15:28, AlexShkundia сказав:

Доброго дня! Стоїть стара версія модуля v. 3.5.0. Я так розумію щоб була можливість обновити відділення то треба модуь обновити?

Оновлення обов'язкове

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

14.04.2024 в 08:10, dtfhxfgjtxfjyfghkjyhgfkgyf сказал:

Доброго дня.
Оновленя БД в модулі не проваодилося з 2022 року. Як її оновити?

Модуль останньої версії?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

на версии 3032

модуль не работает с модулями, которые дают скидки

причина - кривой name сабтотала из коробки окстор

должен быть total_sub_total_sort_order, а он sub_total_sort_order

можно изменить через код элемента и сохранить - проблема решится

на 3037 эта проблема уже неактуальна из коробки нейм верный

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

15.04.2024 в 08:49, kJlukOo сказал:

на версии 3032

модуль не работает с модулями, которые дают скидки

причина - кривой name сабтотала из коробки окстор

должен быть total_sub_total_sort_order, а он sub_total_sort_order

можно изменить через код элемента и сохранить - проблема решится

на 3037 эта проблема уже неактуальна из коробки нейм верный

 

эта кривость не из окстор, а с чистого опенкарт идет, про проблему знаю, ну она решается правкой кода опенкарт)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.