Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Куди дівати товар, знятий з продажу, але який не треба видаляти.


pawana

Recommended Posts

Доброго дня.

У мене накопичилось десь 150-200 товарів, що зняті з продажу, але які, можливо, колись повернуться в продаж. Тобто, вони і не активні і видаляти не має сенсу, бо колись якось стануть у нагоді.
Також, серед неактивних у мене нові товари, що готуються до продажу.

Кожен раз приходиться колупатись в серед відключених товарів, щоб поставити в продаж новий товар. Хотів "зовсім архівні" перенести в резервну БД, а в основній видалити, але там "про товар" десяток таблиць, задовбешся потім переносити назад.

Які можуть бути варіанти "чистки бд"?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Приховати з вітрини але залишити доступними за прямим посиланням. Як зробити знає пошук, правки в моделі catalog/product

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 26.12.2022 в 13:19, PaulKravchenko сказав:

Приховати з вітрини але залишити доступними за прямим посиланням.

Ні, це товар, якого на вітрині вже давно не має, але він є в бд і видаляти його не варто. Це те, що зазвичай ми переміщаємо в кладовку/гараж/сарай.
От як організувати той сарай в бд? :)

Доречі, ідея архівного товару (коли він є для ПС але його не має в лістингу вітрини) не завжди розумна. Так, для видачі гугла то ок, але коли людина час від часу буде заходити на сайт і бачити, що потрібного товару не має, навряд чи вона буде добре ставитись до такого магазину - рано чи пізно перестане туди заходити, навіть якщо буде бачити посилання в видачі гугла.

Змінено користувачем pawana
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Як на мене, то чистка БД від таких товарів має рівно такий же сенс як чистка смс для звільнення місця на смартфоні 

Також не бачу нічого поганого у видачі ПС таких товарів, на їх сторінках можна розташовувати рекомендовані, подібні, новинки і т.п.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 26.12.2022 в 13:33, PaulKravchenko сказав:

видачі ПС таких товарів

ПС - так. Але поставте себе на місце покупця, що шукає халат з перламутровими пуговицями. ПС йому каже - отут є халат. А його не має. І через місяць не має і через три. А покупець все ходить, вірить що ось-ось. І нарешті перестає заходити. Бо сенсу не має. І якщо щось інше буде шукати і побачить посилання на цей магазин, то з великою вирогідністю вже не зайде.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 26.12.2022 в 13:33, PaulKravchenko сказав:

Як на мене, то чистка БД від таких товарів має рівно такий же сенс як чистка смс для звільнення місця на смартфоні 

Ну тобто видалити, а колись потім знову ставити вручну. В мене, наприклад, поставити товар інколи займає годину роботи. Я не хочу викидати 150-200 годин своєї роботи, що вже була зроблена і, можливо ще стільки ж, яку прийдеться робити знову. Яле й ковирятися серед сотень товарів в пошуках того, що потрібен - не хочу. От і шукаю якесь елегантне рішення.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 26.12.2022 в 15:37, chukcha сказав:

 

Так, класний модуль, колись хотів купити його, проте для себе вважаю цю ідею не правильною. І питання моє було зовсім про інше :).

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Чому не правильная?
У вас э/був товар , Але на нього був трафік
Можно вказати аналогі.
На роботу сайта не впливає

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 26.12.2022 в 18:32, chukcha сказав:

Чому не правильная?

Для мене не правильна. Я тому і підкреслив. Здебільшого, товар про який мова, не має аналогів, точніше їх, як і цей товар, везти зараз не доцільно. Тому, щоб не розчаровувати людей тим, що цього товару постійно не має, краще його зняти з продажу, хоча з точки зору СЕО це ідіотизм. Інакше люди почнуть ігнорувати магазин, який їм дає розчарування. 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


26.12.2022 в 19:37, pawana сказал:

Для мене не правильна. Я тому і підкреслив. Здебільшого, товар про який мова, не має аналогів, точніше їх, як і цей товар, везти зараз не доцільно. Тому, щоб не розчаровувати людей тим, що цього товару постійно не має, краще його зняти з продажу, хоча з точки зору СЕО це ідіотизм. Інакше люди почнуть ігнорувати магазин, який їм дає розчарування. 

Я вам пояснил
Товар доступен ТОЛЬКО по прямой ссылке из органики
в списках его нет, его нельзя купить.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 26.12.2022 в 19:39, chukcha сказав:

Я вам пояснил

Я це все добре розумію

В 26.12.2022 в 19:39, chukcha сказав:

Товар доступен ТОЛЬКО по прямой ссылке из органики

Так, і веде до товару, якого не має в наявності. Я кажу досить незвичайну річ для людей, які займаться и-коммерс, проте, якщо зробити опитування серед жінок, як вони поставляться до того, що в магазині постійно не має того, що їм потрібно, то вони підтвердять - магазин попаде в ігнор.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


26.12.2022 в 20:14, pawana сказал:

Я це все добре розумію

Так, і веде до товару, якого не має в наявності. Я кажу досить незвичайну річ для людей, які займаться и-коммерс, проте, якщо зробити опитування серед жінок, як вони поставляться до того, що в магазині постійно не має того, що їм потрібно, то вони підтвердять - магазин попаде в ігнор.

А какая разница. отдадите 404 (потом если что попробуйте его проиндексирвать)  , или сообщить о наличии, или еще как-то..

Ладно, я вас не уговориваю никак, ноя вас не понимаю, что вам надою


 

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Тоді обясність ситуація що вам потрібно, коли клієнт попадає з пошуку на товар якого немає, але ви не хочете видаляти.

 

1) Показувати цей товар (так/ні)

2) Якщо показувати то тоді (статус: немає в наяності, недоступно для покупки), але нижче показувати похожі товари (наприклад - процессора core i3 7300 немає, але є core i5 7500, core i7 9700). - тоді цей модуль "Архівний товар"

 

3) Автоматично переадресацію на похожий звязаний товар з цим (наприклад замість того самого core i3 7300, core i3 7350k)

 

... і т.д.

 

Дайте повну логіку роботи яку ви хочете бачите, тоді і буде точна відповідь, а не загадки)

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 26.12.2022 в 23:27, Eldaeron сказав:

Тоді обясність ситуація що вам потрібно

 

В 26.12.2022 в 13:26, pawana сказав:

Ні, це товар, якого на вітрині вже давно не має, але він є в бд і видаляти його не варто. Це те, що зазвичай ми переміщаємо в кладовку/гараж/сарай.
От як організувати той сарай в бд?

Мене цікавило куди діти старий товар з бд, щоб і не видаляти і в адмінці не бачити :)

Вся розмова щодо архівних товарів виникла випадково. Я ж спеціально в курилку тему відправив.

Вирішив таки зробити процедури в бд, щоб такі товари перемішувати в "архівну" бд і повертати назад за необхідності.  Якби трохи більше знань php, то зробив би мод, може комусь знадобилося.

 

В 26.12.2022 в 23:27, Eldaeron сказав:

коли клієнт попадає з пошуку на товар якого немає, але ви не хочете видаляти

Загалом, вважаю ідею архівного товару дуже правильною і модуль @chukcha це вирішує так як треба, але тим не менше, не дивлячись не проблему СЕО, інколи краще прибрати товари взагалі ніж робити до них доступ з органіки.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


26.12.2022 в 15:37, chukcha сказал:

 

Цей модуль саме правильне рішення.

Гляньте на великі магазини - ви думаєте вони просто так не видаляють картки?

У мене особисто відсутньо 7400 товарів. І всі переведено в архів.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.