Перейти до вмісту
Пошук в
 • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Eldaeron

Користувачі
 • Публікації

  962
 • З нами

 • Відвідування

6 підписників

Про Eldaeron

Технічна підтримка

 • Робочі дні
  Пн
  Вт
  Ср
  Чт
  Пт
 • Вихідні дні
  Сб
  Нд
 • Статус
  Працюю

Інформація

 • Стать
  Чоловік
 • Місто:
  Ukraine, Lviv

Відвідувачі профілю

13 121 перегляд профілю

Eldaeron's Achievements

Mentor

Mentor (12/14)

 • Dedicated Rare
 • First Post
 • Posting Machine Rare
 • Collaborator
 • Conversation Starter

Recent Badges

180

Репутація

 1. Якщо це тестове середовище сміло в корні сайту ще створіть .htpasswd Деякі роботи можуть robots.txt ігнорувати, але те що вище написали вам теж додайте.
 2. Який модуль кешування? Додайте контроллер формування js коду до виключення в модулі кешера.
 3. треба дивитись де картинка на сайті розміщується, задати фактичні розміри, це дуже може вплинути на її LCP, бо ви вказали width=100%, height=100%, в кеш завантажується 600х600. Вам точно 600х600 там треба?
 4. Мінімізовано залежність від шаблону, проте є шаблони (або модулі) з js скриптами з живим перерахунком цін, таким шаблони потрібно додатковий код вставляти.
 5. Можу вам на вашому тестовому запустити, пограєтесь. Модуль добавляє вкінці ціни 70 грн / за кг ( за шт) і т.д., а ще можна вивести наприклад: 360грн/упаковка в упаковці - 100шт. ціна за штуку 3.6грн На рахунок грамовок як тут: Завжди виводили через опції, наприклад товар: Цукор опція (1кг) - ціна 32грн опція (0.5кг) - ціна 16грн опція n .... Хоча є модулі і на дробні кількості типу цього: https://opencartbot.com/ru/decimal-quantity
 6. @spectre вам надав. Створюєте новий файл cyrlat.php в admin/controller/common Вставляєте весь код в файл В Правах груп користувачів надаєте доступ до common/cyrlat Запускаєте скрипт через браузер - https://ваш_сайт/admin/index.php?route=common/cyrlat
 7. $curl = curl_init('Адрес Сайта/image/' . rawurlencode($p['image'])); $file_name = strtolower($this->translit(str_replace('data/', '',$p['image']))); Невистарчає методу $this->translit) Ну і в curl_init свій адрес сайту потрібно вписати)
 8. Це було для 3.0 версії, так як ви скинули помилки з 3.0 3.0 вам потрібно завантажити з https://github.com/opencart/opencart/tree/3.0.x.x (і тоді можете запускати на php8+ опенкарт 3 і 4 версії)
 9. А стандартне переключення працює? Можливо ви створили дублі по #id, і невказали в свому меню input типу hidden: <input type="hidden" name="redirect" value="<?php echo $redirect; ?>" /> в контроллері вашого меню є щось подібне? if (!isset($this->request->get['route'])) { $data['redirect'] = $this->url->link('common/home'); } else { $url_data = $this->request->get; $route = $url_data['route']; unset($url_data['route']); $url = ''; if ($url_data) { $url = '&' . urldecode(http_build_query($url_data, '', '&')); } $data['redirect'] = $this->url->link($route, $url, isset($this->request->server['HTTPS']) && (($this->request->server['HTTPS'] == 'on') || ($this->request->server['HTTPS'] == '1'))); } Треба було в свому шаблоні банально вивести прапорці, чи як у вас там - кнопки для переключення і кожна кнопка тригерить стандартну кнопку переключення мов.
 10. Так! @Fialka11 Можна в адмінці вимкнути зменшення до 40х40, 60х60, 100х100 зображень товарів. (ну така собі економія) - "admin/controller/catalog/product.php" Переглянути свої розміри для картинок в image/catalog/*.*, можливо оригінали у вас великі, а також у налаштуваннях теми для картинок на сторінці товару (Ті які показуються в каруселі, і коли на них натискаєш мишкою): Product Image Thumb Size Product Image Popup Size Для цих параметрів установіть однаковий розмір. Тим самим зменшити дублі картинок... (+наздогін - Не закидати розміри більше 400х400) Використовуйте сервіс для стискання картинок оригіналів, наприклад - Тільки питання скільки у вас товарів і картинок +\- до кожного товару... Або картинок загалом можна подивитися в /image/catalog/*.*
 11. Взагалі не проблема. Модуль щось похожий до "Залежні опції" Тільки вам потрібно не замінювати головну картинку, а додати/замінити картинку підкладку. 2023-11-09 11-55-24.mp4
×
×
 • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.