Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

proplat

Пользователи
  
 • Posts

  959
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About proplat

 • Birthday 11/08/1983

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город:
  Львов

Recent Profile Visitors

5,155 profile views

proplat's Achievements

Mentor

Mentor (12/14)

 • Dedicated Rare
 • First Post
 • Posting Machine Rare
 • Collaborator
 • Conversation Starter

Recent Badges

123

Reputation

 1. В поле "Условное значение" можно подставлять и изменять значения. У менять есть поле SEO url, мне надо перед ним вставить домени и подпаку делаю так https://site.com/ru/[SEO url] хочу получить в файле что то типа https://site.com/ru/tovar1 но получаю только tovar1
 2. у меня была похожая проблема была, дело было в ВОМ знаках в файлах перевода
 3. @Prorab337 - у него точно был но в продаже сейчас не вижу тема поддержки
 4. Дякую вам докладний юридичний розбір. Дякую за те, що апнули знову пост. Та мені це не цікаво. Пост не про це тому не буду нічого коментувати і пояснювати, але ще раз нагадаю, тут пост для тих хто хоче допомогти або кому треба допомога по українській локалізації. Решту як кажуть в нас "піздіти не мішки носити"
 5. @esculapra ви помились топіком, йдіть в коменти преси і там пишіть свої історії чи точки зору та виправляйте омбудсменів, ми тут не обговоруємо питання мови, ми не просимо всіх надати нам доступи, тут залишають коменти ті хто, щось хоче робити, або кому потрібна допомога.
 6. сотні сайтів працюють на цій локалізації і все гаразд щодо вашого проєкту: заповнення полів у модулях та налаштуваннях теми не дало результату додавання перекладів файли теми теж в логах серверу помилок немає Витративши більшо ніж годину виявити та вирішити проблему не вдалось, хочу зазвичай вирішення займає 30-40 хвилин щоб все запрацювало або виявити де є помилка. Щоб розібратись що робили інші розробники і в чому проблема треба 2-3 години, а це вже тоочно не безкоштовно про, що я вам теж написав. Успіхів у пошуку підрядника.
 7. Коли закон про мову вступить в силу щодо сайтів? З 16 липня 2022 — інтерфейс комп’ютерних програм і інтернет-представництв (вебсайти, сторінки в соціальних мережах). Оскільки на території України сайтів мільйони, то черга до перевірки саме вашого сайту може дійти не скоро. Почнуть з найбільших і найпопулярніших порталів. Але подібні штрафи можуть породити нездорову конкуренцію і «стукацтво» на конкурентів, якщо у них ще немає реалізованої української версії сайту. В підтримку України та малого бізнесу пропоную всім бажаєучи встановлення українського мовного пакету цілком БЕЗОПЛАТНО. Та при певних умовах: 1. Для цього треба буде не більше ніж годину часу 2. Виправлення помилок, переклад контенту чи сторінок сюди не входить 3. Подальші відповідь на запитання, а тут чомусь англійською тільки у вільний час або з додаковою оплатою 4. Обов'язково має бути доступ до адмінки, ФТП або хостингу делегуванняс, в окремих випадках до бази данних Якщо на форумі є Українські програмісти готові підтримати флешмоб відмічайтесь в коментарях. Підтримайте Україну.
×
×
 • Create New...

Important Information

On our site, cookies are used and personal data is processed to improve the user interface. To find out what and what personal data we are processing, please go to the link. If you click "I agree," it means that you understand and accept all the conditions specified in this Privacy Notice.