Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

octemplates

Пользователи
 • Posts

  4,267
 • Joined

 • Last visited

Technical support

 • Works Day
  Пн
  Вт
  Ср
  Чт
  Пт
 • Holidays
  Сб
  Вс
 • Works time
  10:00-18:00

Information

 • Gender
  Мужчина
 • City:
  Ukraine, Odessa

Recent Profile Visitors

68,860 profile views

octemplates's Achievements

Grand Master

Grand Master (14/14)

 • Dedicated Rare
 • First Post
 • Collaborator
 • Posting Machine Rare
 • Conversation Starter

Recent Badges

776

Reputation

 1. Нова версія UltraStore 2.8 Додано e-mail повідомлення адміністратору під час запиту покупців про товари в модулі "Питання та відповіді" на сторінці товару. В модулі "OCTemplates - Analytics&E-commerce" поле "Ідентифікатор відстеження" зроблено необовʼязковим. Дрібні баг фікси та доробки. Додані\Оновлені файли: Завантажити останню та актуальну версію шаблону, ви можете у центрі підтримки: https://octemplates.net/ Інструкція з оновлення тут: https://ultradocs.octemplates.net/update Настійно рекомендуємо перед оновленням зробити резервну копію сайту (файли + база даних через PHPMYADMIN). За необхідності звертайтеся до нашої технічної підтримки. Ви можете замовити платну послугу оновлення шаблону до актуальної версії. Нова версія шаблону це: виправлення та покращення функціоналу + нові модулі та рішення. Увага! Якщо Ви вносили/вносите нестандартні та кастомізовані редагування у файли нашого шаблону, то Ваші доробки будуть затерті при оновленні.
 2. Нова версія ReMarket 1.6 Додано e-mail повідомлення адміністратору під час запиту покупців про товари в модулі "Питання та відповіді" на сторінці товару. В модулі "OCTemplates - Analytics&E-commerce" поле "Ідентифікатор відстеження" зроблено необовʼязковим. Дрібні баг фікси та доробки. Додані\Оновлені файли: Завантажити останню та актуальну версію шаблону, ви можете у центрі підтримки: https://octemplates.net/ Інструкція з оновлення тут: https://rmdocs.octemplates.net/update Настійно рекомендуємо перед оновленням зробити резервну копію сайту (файли + база даних через PHPMYADMIN). За необхідності звертайтеся до нашої технічної підтримки. Ви можете замовити платну послугу оновлення шаблону до актуальної версії. Нова версія шаблону це: виправлення та покращення функціоналу + нові модулі та рішення. Увага! Якщо Ви вносили/вносите нестандартні та кастомізовані редагування у файли нашого шаблону, то Ваші доробки будуть затерті при оновленні.
 3. Нова версія ShowCase 1.3.1 В цьому оновлені дрібні баг фікси та покращення. Додані\Оновлені файли: Завантажити останню та актуальну версію шаблону, ви можете у центрі підтримки: https://octemplates.net/ Інструкція з оновлення тут: https://scdocs.octemplates.net/update Настійно рекомендуємо перед оновленням зробити резервну копію сайту (файли + база даних через PHPMYADMIN). За необхідності звертайтеся до нашої технічної підтримки. Ви можете замовити платну послугу оновлення шаблону до актуальної версії. Нова версія шаблону це: виправлення та покращення функціоналу + нові модулі та рішення. Увага! Якщо Ви вносили/вносите нестандартні та кастомізовані редагування у файли нашого шаблону, то Ваші доробки будуть затерті при оновленні.
 4. 250 Завантажити / Придбати розширення Все включено Ви отримаєте готовий сайт, який буде розташовано на швидкісному та потужному хостингу з локацією у Європі терміном на 1 рік Безстрокова технічна підтримка для домену Домен в зоні *.com.ua (за необхідності) Встановлення Opencart та шаблону SSL сертифікати безпеки Власний поштовий сервер та керування DNS Щоденні резервні копії та перевірка на віруси Налаштування Google аналітики, додавання сайту у webmaster console (за необхідності) Модуль фільтру товарів «OC Filter» Модуль доставки: «Нова Пошта» або «Укр Пошта» (один модуль на вибір) Модуль оплати: Liqpay, Wayforpay або MonoPay (один модуль на вибір) Налаштування контактів магазину Базове SEO налаштування головних сторінок магазину, налаштування SEO-генератору. Встановлення до 2 додаткових модулів (за необхідності, які ви придбаєте). Вам залишиться лише наповнити магазин категоріями та товарами. Автор octemplates долучення 08.08.23 Категорія Услуги  
 5. Ви отримаєте готовий сайт, який буде розташовано на швидкісному та потужному хостингу з локацією у Європі терміном на 1 рік Безстрокова технічна підтримка для домену Домен в зоні *.com.ua (за необхідності) Встановлення Opencart та шаблону SSL сертифікати безпеки Власний поштовий сервер та керування DNS Щоденні резервні копії та перевірка на віруси Налаштування Google аналітики, додавання сайту у webmaster console (за необхідності) Модуль фільтру товарів «OC Filter» Модуль доставки: «Нова Пошта» або «Укр Пошта» (один модуль на вибір) Модуль оплати: Liqpay, Wayforpay або MonoPay (один модуль на вибір) Налаштування контактів магазину Базове SEO налаштування головних сторінок магазину, налаштування SEO-генератору. Встановлення до 2 додаткових модулів (за необхідності, які ви придбаєте). Вам залишиться лише наповнити магазин категоріями та товарами.
  $250
 6. Нова версія ShowCase 1.3 Додано e-mail повідомлення адміністратору під час запиту покупців про товари в модулі "Питання та відповіді" на сторінці товару. Додано інтерактивний стан кнопок (при додаванні товарів у кошик, порівняння та закладки). Активувати можна у налаштуваннях головного модулю управління шаблоном тут: https://share.cleanshot.com/VmfY9nw3 В модулі "OCTemplates - Analytics&E-commerce" поле "Ідентифікатор відстеження" зроблено необовʼязковим. Покращення та стилізація стандартного оформлення замовлення Opencart. Дрібні баг фікси та покращення. Додані\Оновлені\Видалені файли: Завантажити останню та актуальну версію шаблону, ви можете у центрі підтримки: https://octemplates.net/ Інструкція з оновлення тут: https://scdocs.octemplates.net/update Настійно рекомендуємо перед оновленням зробити резервну копію сайту (файли + база даних через PHPMYADMIN). За необхідності звертайтеся до нашої технічної підтримки. Ви можете замовити платну послугу оновлення шаблону до актуальної версії. Нова версія шаблону це: виправлення та покращення функціоналу + нові модулі та рішення. Увага! Якщо Ви вносили/вносите нестандартні та кастомізовані редагування у файли нашого шаблону, то Ваші доробки будуть затерті при оновленні.
 7. Нова версія ShowCase 1.2.2 В цьому оновлені дрібні баг фікси та покращення. Додані\Оновленіфайли: Завантажити останню та актуальну версію шаблону, ви можете у центрі підтримки: https://octemplates.net/ Інструкція з оновлення тут: https://scdocs.octemplates.net/update Настійно рекомендуємо перед оновленням зробити резервну копію сайту (файли + база даних через PHPMYADMIN). За необхідності звертайтеся до нашої технічної підтримки. Ви можете замовити платну послугу оновлення шаблону до актуальної версії. Нова версія шаблону це: виправлення та покращення функціоналу + нові модулі та рішення. Увага! Якщо Ви вносили/вносите нестандартні та кастомізовані редагування у файли нашого шаблону, то Ваші доробки будуть затерті при оновленні.
 8. Добрий день. Дякуємо Вам за інформацію, виправлено.
 9. Пишіть свому хостеру що не допомагає. Хай він розбирається.
 10. Читайте мою рекомендацію вище, не треба сюди тягнути конфіги свого хостингу будь ласка. Тут підтримка по шаблону, а не по хостингу. Рекомендації вам відписав вже вище. Подивіться phpinfo(); на свому новому піддомені і в ньому шукайте upload_max_filesize та post_max_size і далі від хостера свого вимагайте щоб допоміг вам змінити ці конфігураційні директиви.
 11. До чого тут 40 ГБ дискової квоти та налаштування директиви в самому PHP? Це різні речі. upload_max_filesize є конфігураційною директивою у PHP, яка визначає максимальний розмір завантажуваного файлу, який PHP обробить. Або найміть адміна який вам налаштує хостинг та ці параметри, або далі пишіть своєму хостеру щоб налаштував вам. Або взагалі змініть такого хостера який з такими дрібницями не може допомогти розібратися, вам же краще буде.
 12. Це функціонал Опенкарт, не шаблону. Так задумано автором або спільнотою Opencart. Такі параметри налаштовуються на хостингу/сервері, не у шаблоні. Подивіться phpinfo() на свому новому піддомені і в ньому пошукайте параметри upload_max_filesize та покажіть хостеру щоб допоміг виправити чи збільшити цей параметр. Тут вам навряд з цим допоможуть, бо це задача хостингу.
 13. Добрий день. Скоріш за все помилка налаштування SMTP, подивіться логи помилок на сервері при відправці за допомогою SMTP, якщо там виникає помилка, опенкарт не може відправити пошту. Це не зовсім до шаблону відноситься, це більше системні налаштування Opencart.
×
×
 • Create New...

Important Information

On our site, cookies are used and personal data is processed to improve the user interface. To find out what and what personal data we are processing, please go to the link. If you click "I agree," it means that you understand and accept all the conditions specified in this Privacy Notice.