Перейти до вмісту
Пошук в
 • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

pawana

Користувачі
  
 • Публікації

  853
 • З нами

 • Відвідування

1 подписчик

Про pawana

 • День народження 21.02.77

Інформація

 • Стать
  Мужчина
 • Місто:
  Київ

Відвідувачі профілю

5 929 переглядів профілю

pawana's Achievements

Mentor

Mentor (12/14)

 • Dedicated Rare
 • First Post
 • Posting Machine Rare
 • Collaborator
 • Conversation Starter

Recent Badges

160

Репутація

 1. В профільній темі було багато таких повідомлень. І рішення написані. 1. Експортуєте налаштування 2. Видаляєте модифікатори НП 3. Видаляєте модуль (деактивуєте) 4. Накатуєте нову версію і модифікатори. 5. Імпортуєте налаштування. Якщо повезе - все запрацює як раніше, інакше - прийдеться по-новій налаштовувати. Якщо є модуль УП, то його теж прийдеться оновлювати.
 2. Я не знайшов відповіді, тому зробив окремі акаунти консолі для кожного сайту. Причому навіть захожду в них з різних браузерів. Хоча під одним АйПі На мій погляд краще рознести, бо якщо зараз не впливає, то не значить, що не вплине в майбутньому. Але найголовніше, це різні контакти і всі метадані на на сайтах.
 3. Доброго дня. В мене для замовлень в валюті модуль передає в платіжну форму суму в гривнях (сума в валюті помножена на курс), де помножує її ще раз на курс валюти. Тобто, замовлеення 10 доларів, а він передає як (10*39,5), а потім в платіжні формі ще раз помножує на 39,5. Мені загалом це подобається, але клієнтам - ні. Замовлення на EUR11.65 Отакий він, жорстокий український бізнес :). В мене в налаштуваннях Гривня є базовою валютою з курсом 1, а доллар має курс 0,025. Тож десь є помилка в логіці модуля, але де - я не розібрався. Якщо хтось знає як лікувати - підкажіть, будь ласка.
 4. Доброго дня. Треба зробити аналог верхнього слайдера iherb для шаблону Unishop2. 1. Слайдер повинен бути приклеїний до шапки в десктопній і мобільній версії (в мобільній версії стандартна шапка замінюється аяксом на спрощену). 2. Слайдер повинен працювати з html, а не з картинками. Загальна ідея - робити слайди в стандарних html модулях. Адмінка не потрібна. Пропозиції, будь ласка, надсилайте в приватні.
 5. Якщо я правильно пам'ятаю, мультимова робить мовні префікси. Префікси в моєму випадку нічого не дають. Мені треба під кожну мову свою валюту ставити за замовчанням. Там свої ідіотизми вилазять. Тож або купу костилів робити, або піддомени.
 6. Доброго дня. Вирішив виділити різні мови магазину в окремі піддомени. Але є проблема індексації піддоменів гуглом, а в моєму випадку треба буде ще й робити редірект для кожного товару. Щоб уникнути проблеми хоча б з переіндексацію, хочу зробити це все не піддоменом (eng.site.com), а підпапкою (site.com/eng/). Але чесно кажучи, не розумію як це зробити технічно. Розумію, що додати cname в такому вигляді не можна. В налаштуваннях зробив мультик site.com/eng/, але отримую 404 (воно і зрозуміло). Чи можна взагалі це штатним функціоналом зробити без інсталяції в підпапці окремої копії ОС?
 7. Що саме? Зазвичай для кожного ІМ в мультику роблять додаткові мови, щоб забезпечити унікальні мета дані. Чим більше магазинів і мов - тим більше вкладок, ну і, відповідно, гемору з їх підтримкою, бо мови додаються до всіх частин ІМ. Там ще є певний "комплекс" нюансів, в тому числі про які написав @Etegro . Але все можна вирішити. Хоча я з автоматизацією цієї радості граюся вже не один рік :).
 8. Гугл це називає сайти-афіліати і каже що це вкрай погано. По факту в видачі будуть якісь товари з одного магазину, якісь - з іншого. Без максимальної унікалізації сенсу особливого не має. Унікалізація ж дуже ускладнює роботу з товарами. Але якщо є час та натхнення - робіть. Коди та артікули можуть бути однаковими.
 9. Можу припустити, що гуглу просто не подобаються ваші тайтли. На головній - тайтл англійською, на решті - російською.
 10. Для редагування замовлення його спочатку треба відмінити (принаймні коли є реальні залишки товару). Не зовсім логічно, але так. Щодо купонів - не знаю, перевірте і напишіть - думаю не тільки для вас це цікаво.
 11. В принципі, вам вже все написали. Можу тільки додати. Здебільшого зараз 75% трафіку з мобільних, якщо тематика жіноча - то 95%. В мобільних - таби розташовуються (здебільшого) один під одним і Ви отримуєте все ту ж саму одну сторінку. Можу сказати за себе - спочатку все було в описі. Потім всі дані зробив атрібутами (характеристики). Тепер повертаю майже як було. Щодо просування - гугл бот зараз орієнтується на моб. версію і скоріш за все буде бачити атрібути (у мене бачив, але мабуть теж від шаблона залежить). Але потенційно, на майбутнє, при великому навантаженні і великій кількості атрібутів - мені здається, що виборка з одного запису одної таблиці бд буде швидше.
 12. Я б таки збільшив відсотки Я, наприклад, користуюсь послугами фулфілмента вже багато років і змінив би постачальника послуг якби знайшов кращу пропозицію, що відповідає моїм потребам. Багато людей не знають/не думають про модель фулфілмента, але чому б їм не дізнатись зараз. Подивіться як працюють фулфілфери, пропишіть всі процеси і їх вартість. Загалом у вас абсолютно нормальна, робоча ідея.
×
×
 • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.