Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

ReMarket - адаптивный универсальный шаблон [Поддержка]


octemplates

Recommended Posts

В 29.06.2022 в 09:35, ElenaPost сказав:

Написала и в поддержку и в личку про ошибку. Кто-нибудь мне поможет?

 

Добрый день! Ответили Вам в личные сообщения.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 2 weeks later...

@NordWest Доброго дня!
Такий кастомний функціонал можете замовити у розділі платних послуг на цьому ресурсі: https://opencartforum.com/forum/18-настройка-и-мелкая-работа-по-уже-существующему-сайту/

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 2 weeks later...

Чудовий шаблон, мабуть найкращий серед усіх варіантів від команди octemplates.
Єдине чого не вистачає, це можливості створювати довільні пункти головного меню з неклікабельними заголовками. В мене виникла така потреба на сайті https://stabmaster.com.ua/, яку я зміг вирішити самостійно, але це вимагає навичок програмування.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


09.06.2022 в 14:49, Octsupport сказал:

@JonyDONZ
В связи с вторжением войск российской федерации 24.02.2022 на территорию Украины и началом войны, мы прекращаем продажи, тех. поддержку и доступ к аккаунтам торгующих в рублях рф и рб.
Лицензия и сам шаблон продолжает работать и не блокируются.

https://cln.sh/Ad7f2H

https://cln.sh/rY7Myk

Да базару ноль, не продавайте, не консультируйте, но зачем доступ закрывать к старым тикетам? Изначально на octemplates.net вы не блочили аккаунты. А теперь вдруг. Мы - простые работяги, которые никакого отношения не имеют ни к политике, ни к военным. 

Ну ок, если это вас как-то утешает. 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 2 weeks later...
В 07.08.2022 в 08:17, Danishevskiy сказав:

Добрий день. Я в octemplates в одному з тикетів з інструкцією налаштування Google Analytics відповів коментар. Якщо не важко відповісти будь ласка

 

Доброго дня, відповіли на ваші запитання.

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Нова версія ReMarket 1.4

  • Додано модуль "Оформлення замовлення" (Fast Order) - модуль, який дозволить зробити односторінковий checkout (оформленя замовлення).
  • Дрібні багфікси.

 

Додані\Оновлені файли:

Прихований текст
  • admin/controller/extension/module/oct_blogcategory.php
  • admin/controller/extension/theme/oct_remarket.php
  • admin/controller/octemplates/module/oct_fastorder.php
  • admin/language/en-gb/octemplates/module/oct_fastorder.php
  • admin/language/en-gb/octemplates/module/oct_sreview_setting.php
  • admin/language/en-gb/octemplates/oct_remarket.php
  • admin/language/ru-ru/octemplates/module/oct_fastorder.php
  • admin/language/ru-ru/octemplates/oct_remarket.php
  • admin/language/uk-ua/octemplates/module/oct_fastorder.php
  • admin/language/uk-ua/octemplates/oct_remarket.php
  • admin/language/uk-ua/octemplates/theme/oct_remarket.php
  • admin/model/octemplates/widgets/oct_seogeneration.php
  • admin/view/template/octemplates/module/oct_fastorder.twig
  • catalog/controller/checkout/oct_fastorder.php
  • catalog/language/en-gb/octemplates/oct_fastorder.php
  • catalog/language/ru-ru/octemplates/oct_fastorder.php
  • catalog/language/uk-ua/octemplates/oct_fastorder.php
  • catalog/view/theme/oct_remarket/img/sprite-fastorder.svg
  • catalog/view/theme/oct_remarket/js/common.js
  • catalog/view/theme/oct_remarket/stylesheet/all.css
  • catalog/view/theme/oct_remarket/stylesheet/main.css
  • catalog/view/theme/oct_remarket/stylesheet/oct-fastorder.min.css
  • catalog/view/theme/oct_remarket/template/account/login.twig
  • catalog/view/theme/oct_remarket/template/checkout/oct_fastorder/cart.twig
  • catalog/view/theme/oct_remarket/template/checkout/oct_fastorder/fastorder.twig
  • catalog/view/theme/oct_remarket/template/checkout/oct_fastorder/payment_method.twig
  • catalog/view/theme/oct_remarket/template/checkout/oct_fastorder/shipping_method.twig
  • catalog/view/theme/oct_remarket/template/common/header.twig
  • catalog/view/theme/oct_remarket/template/common/search.twig
  • catalog/view/theme/oct_remarket/template/common/success.twig
  • catalog/view/theme/oct_remarket/template/product/product.twig
  • system/oct_remarket_admin_part.ocmod.xml
  • system/oct_remarket_theme.ocmod.xml
  • system/oct_rm_fastorder.ocmod.xml

 

 

Завантажити останню та актуальну версію шаблону, ви можете у центрі підтримки: https://octemplates.net/

Інструкція з оновлення тут: https://rmdocs.octemplates.net/update 

Настійно рекомендуємо перед оновленням зробити резервну копію сайту (файли + база даних через PHPMYADMIN). 

За необхідності звертайтеся до нашої технічної підтримки.

Ви можете замовити платну послугу оновлення шаблону до актуальної версії.

Нова версія шаблону це: виправлення та покращення функціоналу + нові модулі та рішення.

Увага! Якщо Ви вносили/вносите нестандартні та кастомізовані редагування у файли нашого шаблону, то Ваші доробки будуть затерті при оновленні.

  • +1 2
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 1 month later...

В наступних версіях ще прохання додати фічу, щоб при зміні наприклад кольору товару - фото відповідне підгружалося, або був лінк на товар з таким кольором...

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


@dolyalexey Доброго дня!

Такий функціонал можете замовити у розділі платних послуг на цьому ресурсі, в шаблоні такий функціонал наразі не планується.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 1 month later...

Доброго дня. Маю сайт на промі fishland.com.ua. Хочу перенести його на опенкарт задля СЕО просування так кращого UX\UI. Хотів розробляти ІМ з нуля але на щастя знайшов Ваш супер крутий шаблон.

Так ось, в мене питання, чи могли б Ви мені це все зробити ? Я куплю Ваш шаблон і звісно оплачу усі послуги. Деталі по телефону або у месенджерах
Мій тел: 0979640909 (вайбер і телеграм)
 @octan4yk
Дуже вдячний та гарного дня!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 02.11.2022 в 10:53, Clar1oN сказав:

Доброго дня. Маю сайт на промі fishland.com.ua. Хочу перенести його на опенкарт задля СЕО просування так кращого UX\UI. Хотів розробляти ІМ з нуля але на щастя знайшов Ваш супер крутий шаблон.

Так ось, в мене питання, чи могли б Ви мені це все зробити ? Я куплю Ваш шаблон і звісно оплачу усі послуги. Деталі по телефону або у месенджерах
Мій тел: 0979640909 (вайбер і телеграм)
 @octan4yk
Дуже вдячний та гарного дня!

 

Добрий день!

 

Відписали Вам.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 1 month later...

Підкажіть, будь ласка, як повністю відключити автооновлення ціни (коли тиснеш + чи - або просто вводиш кількість і змінюється ціна чи то сума...). Мені ця штука зовсім не потрібна.

Спасибі.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


@yurabr Доброго дня!

Ми підтримуємо через тикет-систему: https://octemplates.net/open/
Створіть будь ласка заявку, дякуємо Вам за розуміння.
Служба підтримки працює у будні з 10:00 до 18:00.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 2 weeks later...

Вітаю. Хотів відмітити, що в модулі checkout/oct_fastorder дуже не очевидно опрацювана валідація

if (!$this->config->get('config_checkout_guest') || $this->config->get('config_customer_price') || $this->cart->hasDownload()) {

в функції guest_validate.

В замовника були товари з завантаженнями (чисто документацію так прикріпляв) і він вже встиг купити інший модуль чекаута, бо не розумів, чому не працює замовлення з шаблону.

Також, друга проблема - у випадку, якщо людина хоче вимкнути поле індекс, то наступна валідація також видасть неочевидну помилку, а саме - "підсвітить" поле, яке вимкнене (тобто, не підсвітить ніякої помилки взагалі - просто оновить сторінку чекаута при конфірмі):

            if ($country_info && $country_info['postcode_required'] && (utf8_strlen(trim($this->request->post['postcode'])) < 2 || utf8_strlen(trim($this->request->post['postcode'])) > 10)) {

 

А так - новий модуль дуже крутий. Було б добре ще опціонально додати можливість ввімкнути прелоадер при оновленні полей.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 2 weeks later...

Дорогі користувачі!

 

2022 рік хочеться закінчити словами подяки українському народу, ЗСУ, теробороні, волонтерам, медикам, ДСНС, енергетикам, вчителям, президенту, союзникам, та всім тим, хто допомагає підтримувати нормальне життя у воєнний час в нашій країні!

 

Незважаючи на всі труднощі, наш економічний локомотив не спинився повністю, ми адаптуємось, так нам дуже важко буває часом, але ми  сильний та незламний народ, народ який прагне жити свободним життям і готовий міцно відповісти на будь які загрози!

 

Бажаємо всім у новому 2023 році залишатися живими та здоровими, якнайшвидшої перемоги України, та швидкого повернення до нормального мирного життя! 

 

Тримаємо стрій, все буде Україна! 

Слава Україні!
 

A45D4927-6CA6-41A7-AD94-0D4173004724.thumb.png.05621e81ffbb51c034c04365cdaa237d.png

  • +1 5
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Добрый день! С новым годом!!

Прошу изучить мои правки и по возможности реализовать их

 

первое, что очень хочется, чтобы вы вывели на

 

мобильной версии

  • добавили кнопки поиска,избранное,авторизация/регистрация
  • скрыли поле поиска под кнопку

 

Unknown.png.559c7d40c32e5860409d2e05eafa5438.png.f0097c2bd0f4d4220887e3d0c399608f.png

 

 

 

изменить логику вывода всплывающего меню, его актуально выводить,когда не видно , кнопки добавить в корзину, купить в 1 клик.

в самом меню добавьте функционал в виде кнопок добавить в корзину, купить в 1 клик , при клике на кнопку купить в 1 клик, просто ,чтобы перенаправляло в форму в карточке товара ,купить в 1 клик.

при клике на кнопку добавить в корзину,просто,чтобы открывалась поп ап корзина.

Unknown5.png.d5471398e1a1153526115e45b3e4ee75.png

на пк:

  • добавить возможность объединения двух блоков в шапке сайта 
  • вывести кнопки авторизация/регистрация, избранное 

Unknown.thumb.png.1043601ee3c27a0a3677ff368ac81b5b.png

 

На странице категории ,добавить правильное расположение блока фильтра при горизонтальном расположении, блок выше h1, Unknown1.thumb.png.37f7c40112f170dd62afc07f9be70989.png

 

В карточке товара значения опции выводить в один ряд (занимает очень много места!!!!!)

кнопку купить в 1 клик, вывести под кнопкой добавить в корзину, а не рядом с выводом значений опций

Unknown2.thumb.png.6edd28a71a45d20de04d28ecc63f56d9.png

 


 

 

Unknown.png.559c7d40c32e5860409d2e05eafa5438.png

Змінено користувачем yastman
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Добрый день!
Понравился Ваш шаблон.
Подскажите пожалуйста, хочу купить у вас шаблон и заказать доработку (вставить телефон, банер своего сайта и т.д.) и сделать перенос существующего магазина с пром.юа
Спасибо!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 03.01.2023 в 20:43, natavin82 сказав:

Добрый день!
Понравился Ваш шаблон.
Подскажите пожалуйста, хочу купить у вас шаблон и заказать доработку (вставить телефон, банер своего сайта и т.д.) и сделать перенос существующего магазина с пром.юа
Спасибо!

 

Добрий день.

 

Відписав в особисті повідомлення.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 4 weeks later...

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.