Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Боковое меню категорий


uxas

Recommended Posts

Народ, помогите подобрать модуль (А может можно исправить стандартный "Категории"?)

 

В общем задача:

 

В боковом меню категорий необходимо выводить только подкатегории этой родительской категории, а остальные категории верхнего уровня выводить не нужно. 

Т.е. если зайти в "Компоненты", то сбоку в меню категорий появятся только "Принтеры", "Мониторы", "Сканеры". 

Такой модуль есть, и он в принципе устраивает, но у него нет вложенности дальнейших подкатегорий, т.е. если провалиться в "Мониторы" (в которых есть еще 2 подкатегории "Мониторы1" и "Мониторы2") то модуль их не отображает, их придется выбирать в правой части, а не в меню.

Вот модуль который я нашел: http://www.opencart.com/index.php?route=extension/extension/info&extension_id=12623&filter_search=subcategories

Можно ли его доработать под мои цели(могу заплатить за доработку), или может быть есть готовые решения? 

 

Если не понятно расписал что хочу, - см прикрепленный файл.

post-713986-0-14628600-1472129230_thumb.png

Змінено користувачем uxas
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.