Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Перенос магазина на ocstore с минимальными потерями


Crank

Recommended Posts

Всем доброго времени суток! Такой вопрос  - как грамотнее всего осуществить перенос магазина на ocstore с минимальными потерями позиций в выдаче? И какие вообще есть тонкости в этом деле? Я понимаю, что желательно сохранить урлы и новыми текстами наполнить магазин. Но наверняка есть еще какие то нюансы. 

Всем спасибо за ответы! :-)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Ссылка в студии kachelishop.ru   :-)

по ссылке я вижу wordpress, во всяком случае его структуру)

правда в wp-admin так просто не попасть)))

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


по ссылке я вижу wordpress, во всяком случае его структуру)

правда в wp-admin так просто не попасть)))

ну зачем вы так :-) это html wp

 

Всем доброго времени суток! Такой вопрос  - как грамотнее всего осуществить перенос магазина на ocstore с минимальными потерями позиций в выдаче? И какие вообще есть тонкости в этом деле? Я понимаю, что желательно сохранить урлы и новыми текстами наполнить магазин. Но наверняка есть еще какие то нюансы. Старый магазин сделан на html, давным-давно.

Всем спасибо за ответы! :-)

урлов большая часть побьется или нужно делать кучу 301 редиректов

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.