Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

[Поддержка] Массовое редактирование товаров в OpenCart с модулем Handy Product Manager


Recommended Posts

11.11.2022 в 19:00, forrest сказал:

було б круто мати можливість добавляти до існуючого тексту при масовому редагуванні

Нет проблем..
Задонатьте автору и будет для всех

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

11.11.2022 в 22:52, forrest сказал:

Наразі є кому донатити

м... Я не знаю как автор модуля.
Но, мне донатят сразу на ВСУ.
Т.е. Я ничего не получаю. Но работу делаю.

Но здесь вопрос в другом..
не ждите пока автор сам сделает  - мотивируйте его сделать это.

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

11.11.2022 в 23:12, chukcha сказал:

мотивируйте его сделать это

Хм... это как?))

 

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

11.11.2022 в 19:00, forrest сказал:

було б круто мати можливість добавляти до існуючого тексту при масовому редагуванні

Займуся цим не раніше 1 грудня

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 2 weeks later...

Установив модуль і нажаль не зрозуміла логіка редагування товарів
При парсингу значна кількість товарів завантажувалась без графи "Виробник"  оскільки в збірці cms були певні неузгодженості. Пофіксили ті неузгодженості в збірці
а тепер хочу завантаженим товарам (цілим категоріям товарів) масово присвоїти Виробника через Handy Product Manager а не шляхом вивантаження і знову завантаження файлу xls . Як це зробити не можу ніяк зрозуміти. Поясніть порядок дій, яка відповідно пояснить і логіку робти даного модуля.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


27.11.2022 в 11:45, soravano сказал:

Установив модуль і нажаль не зрозуміла логіка редагування товарів
При парсингу значна кількість товарів завантажувалась без графи "Виробник"  оскільки в збірці cms були певні неузгодженості. Пофіксили ті неузгодженості в збірці
а тепер хочу завантаженим товарам (цілим категоріям товарів) масово присвоїти Виробника через Handy Product Manager а не шляхом вивантаження і знову завантаження файлу xls . Як це зробити не можу ніяк зрозуміти. Поясніть порядок дій, яка відповідно пояснить і логіку робти даного модуля.

 

https://ibb.co/RHfzdQJ

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 2 weeks later...
11.12.2022 в 07:46, PavelSK2000 сказал:

Вітаю. Як щодо сумісності з шаблоном Remarket?

Добридень!

 

Сумісність може мати 2 значення.

1. Не заважає одне іншому

2. Має інтеграцію

 

Модуль з усіма шаблонами Не заважає одне іншому.

 

В модулі немає інтергації для полів, які можуть додавати шаблони, накшталт "Стікери". Тобто таки дані не вийде редагувати через модуль.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 3 months later...

Добрый день, сегодня купили модуль при попытке добавить товар на странице массового добавления просто обновляет страницу, но товар не добавляет

в консоли записи https://screenrec.com/share/P9YweNnuC5

 

UPD. В запросах ajax стоит async: false, что похоже не работает на сервере заказчика, заменил везде async: true, - вроде ок все)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 17.03.2023 в 16:14, bogdan281989 сказав:

UPD. В запросах ajax стоит async: false, что похоже не работает на сервере заказчика, заменил везде async: true, - вроде ок все)

👍

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 2 weeks later...

Підскажіть буль-ласка рішення.
Був завантажений товар але не була заповнена  Головна категорія , тобто поле Выбрать главную категорию  не заповнено , як автоматично перейшовши в Категорію там де знаходяться товари, присвоїти їм всім Головну категорію не клікаючи поштучно кожен для вибору головної категорії? 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


27.03.2023 в 19:54, soravano сказал:

Підскажіть буль-ласка рішення.
Був завантажений товар але не була заповнена  Головна категорія , тобто поле Выбрать главную категорию  не заповнено , як автоматично перейшовши в Категорію там де знаходяться товари, присвоїти їм всім Головну категорію не клікаючи поштучно кожен для вибору головної категорії? 

Все вирішив !

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


27.03.2023 в 20:04, soravano сказал:

Все вирішив !

Ok

 

Про всяк випадок -- https://support.sergetkach.com/knowledge/details/33/massovo-dobavit-glavnuyu-kategoriyu-tovaram-v-module-handy-product-manager.html

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

11.11.2022 в 19:00, forrest сказал:

було б круто мати можливість добавляти до існуючого тексту при масовому редагуванні

Добридень!

Не знаю, наскільки це ще актуально саме для Вас, але зробив оновлення 1.14.0 та додав змінну [original_text]

 

Як використовувати?

У полі опису товару вписуємо:

 

[original_text]
+
Щось додамо в кінцівку тексту

 

 

АБО


Щось додамо на початок тексту
+
[original_text]

* Примітка!
  (!) Скасувати цей новий текст буде неможливо (!)
  Тобто це не дуже підходить для створення тимчасових написів, які потрібно буде потім прибрати.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

17.03.2023 в 16:14, bogdan281989 сказал:

Добрый день, сегодня купили модуль при попытке добавить товар на странице массового добавления просто обновляет страницу, но товар не добавляет

в консоли записи https://screenrec.com/share/P9YweNnuC5

 

UPD. В запросах ajax стоит async: false, что похоже не работает на сервере заказчика, заменил везде async: true, - вроде ок все)

 

Оновив модуль. Наче проблема має бути вирішеною. Не знаю, як там з просто заміную на async (я чогось думав, що воно буде виконуватися не за порядком) додав async/await.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

29.03.2023 в 13:58, SergeTkach сказал:

Добридень!

Не знаю, наскільки це ще актуально саме для Вас, але зробив оновлення 1.14.0 та додав змінну [original_text]

 

Як використовувати?

У полі опису товару вписуємо:

 

[original_text]
+
Щось додамо в кінцівку тексту

 

 

АБО


Щось додамо на початок тексту
+
[original_text]

* Примітка!
  (!) Скасувати цей новий текст буде неможливо (!)
  Тобто це не дуже підходить для створення тимчасових написів, які потрібно буде потім прибрати.

актуально.дякую

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 2 weeks later...

Доброго дня.
хочу знайти товари по EAN  оскільки Google merchant пише що є дублі , відповідно хочу знайти товари з однаковим EAN. Бачу що пошук товару по EAN не реалізовано. Чи можливо даним модулем знайти товар з однаковим EAN? 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 09.04.2023 в 14:45, soravano сказав:

Доброго дня.
хочу знайти товари по EAN  оскільки Google merchant пише що є дублі , відповідно хочу знайти товари з однаковим EAN. Бачу що пошук товару по EAN не реалізовано. Чи можливо даним модулем знайти товар з однаковим EAN? 

Буду дивитися цю пропозицію під час поточного оновлення до 1.15.0

Там трохи є інших задач по фільтру. Перша з них - це уніфікація фільтрів для Списку товарів та Масового редагування. А далі вже буду дивитися на побажання по вдосконаленню фільтрації.

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 3 weeks later...

Добрий день! Переніс сайт на хостинг ukraine.com.ua - перестав завантажуватися список товарів у модулі (безкінечне завантаження), при цьому масове редагування працює. Начитався, що цей хостер трохи параноїк - може якась функція відключена яка обов'язково має бути для вашого модуля?

2023-05-01-ni_CGvh14Ypix.png

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


01.05.2023 в 07:38, nykone сказал:

Добрий день! Переніс сайт на хостинг ukraine.com.ua - перестав завантажуватися список товарів у модулі (безкінечне завантаження), при цьому масове редагування працює. Начитався, що цей хостер трохи параноїк - може якась функція відключена яка обов'язково має бути для вашого модуля?

2023-05-01-ni_CGvh14Ypix.png

 

Добридень!

Надайте доступ до адмінки та ФТП у приватні повідомлення 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

@soravano доброго дня!

У новій версії фільтрація за EAN додана до фільтру.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Дуже зручний редактор товарів, зняв багато головного болю у роботі з товарами. Як завжди, тішуся вашим додаткам у своєму магазині) 

 

Є пропозиція-побажання на майбутні доробки, можливо вам, Пане Сергію, відгукнеться😄Ні де не бачив функціоналу копіювання існуючих атрибутів з одного товару у інший. Це капець як зручно було б, коли від постачальника залітає дві позиції різного кольору, у яких заповнені тільки фото і дай боже щоб опис. Клонуванням товару тут не обійдешся, бо доведеться шукати ті фотки у прайсі і перенавантажувати їх у клоні заповненого товару…

 

А так менеджер у один товар проклацав атрибути, десь тицьнув на галочку «копіювати атрибути з товару» а в іншому галку «копіювати атрибути в товар» і все, магія… 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.