Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Recommended Posts

Вітаю. Чи можливо при парсингу товарів налаштувати індексацію товарів? Що я маю на увазі. Хочу щоб спарсині товари мали тег <meta name="robots" content="noindex"> . В ocstore 3.0.3.7, в редакторі товару в пункті SEO є перемикач який називається Індексація, і по дефолту він ввімкнений, відповідно товар має <meta name="robots" content="index">, якщо його вимкнути то тоді стає <meta name="robots" content="noindex">. Як це можна налаштувати в simplepars, щоб для нових товарів індексація була вимкнена, можливо хтось стикався? Знайшов як вимкнути статус товара, це є в налаштуваннях, а от індексацію не знайшов. Допоможіть хто може, дуже дякую.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


21.08.2024 в 14:34, mykolakozlov сказал:

Вітаю. Чи можливо при парсингу товарів налаштувати індексацію товарів?

Допоможіть хто може, дуже дякую.

Функционал Симплпарс не поддерживает такое. Нужен скрипт

https://simplepars.top/index.php?page=notes&tag_id=34

Змінено користувачем partshez
  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


21.08.2024 в 14:34, mykolakozlov сказал:

Допоможіть хто може, дуже дякую.

Как вариант. Спарсить товар в отдельную категорию с вложенностью категорий донора. Создать запрос в базу данных. Отключить индексацию в товарах данной категории. Чат GPT в помощь. После этого перенести товар в рабочие категории при необходимости

Змінено користувачем partshez
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Доброго дня! 

Я хочу в поле Кількість вставити загальну кількість із опцій.

Розмір S: 3
Розмір M: 5
Розмір XS: 4
Загальна кількість 12. І це вставити в поле кількості товару.

Чи можливо це зробити? Якщо так, то як саме?
Бо на сайті просто текст, в наявності, а я би хотів більш конкретну цифру написати.
 

Змінено користувачем Recodkin
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


21.08.2024 в 14:34, mykolakozlov сказал:

Знайшов як вимкнути статус товара, це є в налаштуваннях, а от індексацію не знайшов. Допоможіть хто може, дуже дякую.

Але ж коли Ви вимикаєте товар, то він відповідно і не індексується...

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


21.08.2024 в 15:41, Recodkin сказал:

Доброго дня! 

Я хочу в поле Кількість вставити загальну кількість із опцій.

Розмір S: 3
Розмір M: 5
Розмір XS: 4
Загальна кількість 12. І це вставити в поле кількості товару.

Чи можливо це зробити? Якщо так, то як саме?
Бо на сайті просто текст, в наявності, а я би хотів більш конкретну цифру написати.
 

Создать обычную границу. Количество в опциях - повторяющаяся. Разделитель {+}

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


21.08.2024 в 15:52, partshez сказал:

Создать обычную границу. Количество в опциях - повторяющаяся. Разделитель {+}

 

Робив так, не працює(

Пише лише цифру першої опції

Знімок екрана 2024-08-21 о 16.14.58.png

Знімок екрана 2024-08-21 о 16.15.32.png

Змінено користувачем Recodkin
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


21.08.2024 в 16:17, spectre сказал:

рубли не смущают?

це в самому модулі,статичний значок валюта))

  • +1 2
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


21.08.2024 в 16:15, Recodkin сказал:

 

Робив так, не працює(

Пише лише цифру першої опції

Знімок екрана 2024-08-21 о 16.14.58.png

Знімок екрана 2024-08-21 о 16.15.32.png

Теперь эту границу  14 в Количество. Все

Змінено користувачем partshez
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


21.08.2024 в 16:28, Recodkin сказал:

 

Так я і робив, але воно не сумує, а пише личе перше число опції

1707833815_2024-08-2116_27_59.thumb.png.e4fa62bb5d07a68a01bb020a83e54d6e.pngТ

 

В правила добавить регулярку. Удалить все, кроме цифр.

https://simplepars.top/index.php?page=note&n=37

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Підкажіть чи  можна цим модулем спарсити таблицю google в файл csv/xls , яка відкрита для перегляду і завантаження по лінку?  Приклад :  https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ej6w2Bd-y5vmt_Vv-wJZWQ-4M6u75EW8bi2Iw5hYnBc/edit#gid=0

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


22.08.2024 в 08:32, ardemishev сказал:

Підкажіть чи  можна цим модулем спарсити таблицю google в файл csv/xls , яка відкрита для перегляду і завантаження по лінку?  Приклад :  https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ej6w2Bd-y5vmt_Vv-wJZWQ-4M6u75EW8bi2Iw5hYnBc/edit#gid=0

Здравствуйте.
К сожалению нет, модуль не разрабатывался под данную задачу.

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 22.08.2024 в 16:33, Rassol2 сказав:

К сожалению нет, модуль не разрабатывался под данную задачу.

чи можливе допрацювання за доплату? якщо так то напишіть вартість в приватні. Вдячний завідповідь, гарного дня

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


22.08.2024 в 08:36, ardemishev сказал:

чи можливе допрацювання за доплату? якщо так то напишіть вартість в приватні. Вдячний завідповідь, гарного дня

К сожалению нет, гугл докс специфический сервис. Гораздо правильнее будет искать инструмент который изначально заточен на работу с ним. Это дост вам больше возможностей в работе с сервисом. Все остальные доработки будут сложны дороги и в принципе это будет компромисс на компромиссе. Так что такое я тоже вам не рекомендовал бы.

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

22.08.2024 в 16:32, ardemishev сказал:

Підкажіть чи  можна цим модулем спарсити таблицю google в файл csv/xls , яка відкрита для перегляду і завантаження по лінку?  Приклад :  https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ej6w2Bd-y5vmt_Vv-wJZWQ-4M6u75EW8bi2Iw5hYnBc/edit#gid=0

Сохранить на компе, обработать какой-либо программой для загрузки информации из Ексель. Как вариант

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 22.08.2024 в 20:05, partshez сказав:

Сохранить на компе, обработать какой-либо программой для загрузки информации из Ексель. Как вариант

дякую але задача в тому щоб регулярно і автоматично зерігати прайс із гуглдокс на хостинг або на пк

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


22.08.2024 в 20:33, ardemishev сказал:

дякую але задача в тому щоб регулярно і автоматично зерігати прайс із гуглдокс на хостинг або на пк

Вам потрібен як сказав  @Rassol2 такий модуль який заточений під роботу с Microsoft Excel або гугл докс і йому подібними документами. Пошукайте, на форумі є такі.

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Если что то по такой ссылке скачается csv

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ej6w2Bd-y5vmt_Vv-wJZWQ-4M6u75EW8bi2Iw5hYnBc/export?format=csv&gid=0

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 22.08.2024 в 22:24, spectre сказав:

Если что то по такой ссылке скачается csv

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ej6w2Bd-y5vmt_Vv-wJZWQ-4M6u75EW8bi2Iw5hYnBc/export?format=csv&gid=0

ого не знав. гугл видавав лише ручне скачування через інтерфейс. мене таке рішення на 100% влаштовує.
навіть xlsx видає таким самим чином. ДЯКУЮ

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Здравствуйте! При выборе "обновить описание" при парсинге в ИМ, модуль не удаляет старые фото из описания товаров, просто загружает новые заново и кладет рядом? @Rassol2

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


29.08.2024 в 12:06, csm300 сказал:

Здравствуйте! При выборе "обновить описание" при парсинге в ИМ, модуль не удаляет старые фото из описания товаров, просто загружает новые заново и кладет рядом? @Rassol2

Верно. Я делаю так. Для картинок описания указываю папку с названием поставщика. Перед обновлением удаляю все эти картинки

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.