Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Не работает ioncube в админке


Recommended Posts

Добрый день! Может кто сталкивался с такой проблемой. В фронтэнде ioncube работает отлично, но вот в админке когда хочу настроить шаблон зашифрованный с помощью ioncube loader расширение не срабатывает.

Стоит VDS: ОЗУ 12 гб, проц 4 ядра, ОС - CentOS 6, а на ней CentOS Web Panel. Версия опенкарта 2.0.1.2. PHP - 5.4 и ioncube 5.4

 

Нашел решение вопроса. Суть была в том, что в /admin/php.ini нужно было прописать активацию ioncube, хотя реально тупо. Тему можно закрывать

Змінено користувачем SeoManager
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Вот авторы любят подсадить на г...й ioncube, хотя это прямое нарушение лицензии opencart

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Вот авторы любят подсадить на г...й ioncube, хотя это прямое нарушение лицензии opencart

я бы с удовольствием покупал модули без кубов

да только те, что устраивают функционалом, часто с ним идут...

вот и приходится...

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.