Перейти до вмісту
Пошук в
 • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

markimax

Користувачі
 • Публікації

  19 958
 • З нами

 • Відвідування

Технічна підтримка

 • Робочі дні
  Пн
  Вт
  Ср
  Чт
  Пт
 • Вихідні дні
  Сб
 • Робочий час
  🇺🇦

Інформація

 • Інтереси
  Тариф на разработку 1 час - 30 евро. Суббота, воскресенье - выходные

Відвідувачі профілю

146 633 перегляди профілю

markimax's Achievements

Grand Master

Grand Master (14/14)

 • Dedicated Rare
 • First Post
 • Collaborator
 • Posting Machine Rare
 • Conversation Starter

Recent Badges

2,8k

Репутація

 1. Ну а причина ось Не стандартні "конструкції" <a href="image.webp" class="zoom gallery carousel"> Гугл бачить посилання (бо він вважає, що href це посилання на контент, а не зображення яке повинно бути <img>) та індексує
 2. Тому що посилання на зображення знаходяться в href тегу <a> Мабуть для якогось модуля зума чи галереї
 3. Доброго Судячи з усього ви знайшли гугл баг (вони обмежили ліміт витрачання грошей, бо "щось побачили", якісь дії не властиві вашому акаунту і подумали мабуть хтось "взломав", і щоб не "спалити" усі ваші гроші на рекламу якогось "типу чужого сайту", обмежили ліміт.... але не перевірили що компанія стоїть на паузі) Мабуть щось таке Пишіть їм.
 4. То саме собою ))) Тут не про це мова взагалі. Тут про перемикач мов і пряме посилання в ньому
 5. Ці типу "SEO-шникі" часто таку х.. "несуть". Якщо є hreflang, то не треба ніяких "прямих" посилань.
 6. Мені так "подобається" така "аргументація"... Я перекуп краденого (причому свідомо) - подай на мене за 500 грн в суд. Класна відмазочна "демагогія"
 7. Та навіщо... Гіпотетично не онлайн... проводжу "паралелі" То "краще" вивіску магазину з3.14... зпіонерити в сусіда, стільці та стол ще десь зпіонерити чи купити чиєсь вороване у наркоманів (підтримуючи їх "починання")). Ну "а що", треба ж "комуналку" платити.
 8. А власникам далеко не lol коли ці фрізасранцери мало того що костилів наставлять прямо в код оригінальних файлів опенкарт, так ще й з піратських ресурсів наставлять модулів, за які візьмуть гроші Потім питаєш, а звідки у вас піратські модулі dev-та т п відповідь та сама, та фрілансер з біржи "поставив". І потім власники "повторно" купляють модулі в авторів.
 9. По опенкарту... на біржі - нема. Якщо ти фахівець і слідкуєш за технологіями по опенкарт то обов'язково ти будеш на цьому форумі. Це як аксіома. А з "роботами" фрілансерів з бірж стикаюся майже щодня на магазинах власників, які жаліються що найняли там цих ...
 10. Просто треба більш чітке ТЗ Я б рекомендував, обрати на форумі добрий, функціональний та оптимізований шаблон, та "пару-кілька" модулів якій вкрай необхідні вам по функціоналу. І довірити все встановити та налаштувати фахівцю З ФОРУМУ (а не якомусь "фрізасранцеру" з біржі "праці") з досвідом.
 11. Такого не зустрічав. Спробуйте відтворити (як), та відпищіться потім з доступами в особисті. Це може бути якась локальна проблема, скоріше за все не пов'язана з модулем
 12. Доброго Це мабуть тому що у вас відкритий в "двох" табах браузера на різних мовах магазин. І пошук бере мову останнього "таба" по кукі мови
×
×
 • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.