Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Описание товара


Recommended Posts

Да. 

В контроллере товара, как минимум.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

И что потом, лазить в код для правок?

 

Импорт в excel, вставка описания, раскопирование описания на все товары, экспорт обратно в opencart.

Или создавайте новые товары путем копирования старых с описанием.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Есть модули группового редактирования товаров, возможно с их помощью можно выбрать все товары и задать им описание.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


у меня 13000 тыс товара, exel тоже не удобно, а конкретней про модуль можно? есть примеры?

нашла только это https://opencartforum.com/files/file/301-batch-editor-%D0%BF%D0%B0%D0%BA%D0%B5%D1%82%D0%BD%D0%BE%D0%B5-%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%B5-%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B2/

Змінено користувачем Extensari
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


...у меня 13000 тыс товара...

С таким вот количеством я бы от excela бы не отходила бы ни на шаг! А если Ваш модуль (сторонний) неправильно отработает и положит всю базу? А excel протестирован 100500 пользователями. И есть кнопка "отмена".

По-мне - надо что-бы надежно отрабатывал импорт-экспорт - а все остальное можно в excele сделать.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.