Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Recommended Posts

В 26.07.2022 в 09:07, grac_odessa сказав:

Хотел бы уточнить какие опции при заказе надо выбрать.

1. Нахожусь в Украине

2. Визуал сайта писался вручную

3. Нужна помощь с установкой, так как по теме вижу что проблем при установке самому хватает

 

1. У вас повинна бути встановлена українська локалізація
2. Повинен бути переклад
3. Повинен бути перемикач мов

 

А вже потім встановлюється модуль
Вибрати можна опцію
Налаштування згідно закону України (включно з налаштуваннями та адаптацією) (+11.00 USD)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

19.04.2016 в 22:39, markimax сказал:

Автоматическая отправка посетителя, при первом заходе, на главный язык (регион) магазина, если у него нет куки "языка" (при этом данный паттерн никак не влияет на индексацию поисковыми системами т к нет никаких определений ботов поисковых систем и нет редиректов 301)

Какая опция в модуле отвечает за это?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

26.07.2022 в 10:22, markimax сказал:

1. У вас повинна бути встановлена українська локалізація
2. Повинен бути переклад
3. Повинен бути перемикач мов

 

А вже потім встановлюється модуль
Вибрати можна опцію
Налаштування згідно закону України (включно з налаштуваннями та адаптацією) (+11.00 USD)

То есть выбираю эту опцию за 11уе и вы делаете кнопку переключения и тд?

Контент сайта перевожу сам.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


24.07.2022 в 13:26, Alexxxxxx сказал:

Нажаль я не зрозумів відповідь на поставлені питання і переформатую іще раз:

1. Якщо клієнт у Німеччині, з мовою браузера англійською, зайде уперше на проіндексовану англійську сторінку, то що відкриється?

2. Якщо клієнт в Україні, з мовою браузера свинособачою, зайде уперше на проіндексовану роїську сторінку, то що відкриється?

дякую

Дякую за відповідь. Дуже інформативно та спонукає до купівлі ваших модулів

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 26.07.2022 в 13:30, grac_odessa сказав:

То есть выбираю эту опцию за 11уе и вы делаете кнопку переключения и тд?

Контент сайта перевожу сам.

Так
Переклад - на власнику магазину

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Вийшла нова версія модуля - 32.3

 

- Додан x-default
- Додано виключення перенаправлення по мовам (це якщо зайшли по "китайському" посиланню то перенаправлення не буде, але буде в інших мовах)
- Додан алгоритм по пошуковим роботам

 

Дуже прохали цей функціонал
На ваше прохання - зробив

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

27.07.2022 в 20:54, markimax сказал:

Вийшла нова версія модуля - 32.3

 

- Додан x-default
- Додано виключення перенаправлення по мовам (це якщо зайшли по "китайському" посиланню то перенаправлення не буде, але буде в інших мовах)
- Додан алгоритм по пошуковим роботам

 

Дуже прохали цей функціонал
На ваше прохання - зробив

При оновленні версії ваші налаштування під мовний закон не злітають?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Доброго дня. Підкажіть як поправити - на сторінці товару добавили ссилку на одну з статей - Про бонусні бали в такому плані: href="/loyalty/"

Підкажіть, як поправити що працювало корректно? Дякую.

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 30.07.2022 в 10:50, dolyalexey сказав:

Доброго дня. Підкажіть як поправити - на сторінці товару добавили ссилку на одну з статей - Про бонусні бали в такому плані: href="/loyalty/"

Підкажіть, як поправити що працювало корректно? Дякую.

 

Доброго
Робіть так як це прийнято в opencart (opencart code style) через контролери і там посилання робляться через $data['zminna_url'] = $this->url->link(....);
А поітм в шаблоні вже прописуєте цю змінну туди

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

30.07.2022 в 10:53, markimax сказал:

Робіть так як це прийнято в opencart (opencart code style) через контролери і там посилання робляться через $data['zminna_url'] = $this->url->link(....);
А поітм в шаблоні вже прописуєте цю змінну туди

Дякую.

Змінено користувачем dolyalexey
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


image.thumb.png.cb4172498ad91a8251f68f30c0ab61f9.png

Чи можна створювати ссилки отак? 

Перевірив - все працює. На укрмові - домен/sitemap, на рос мові - домен/ru/sitemap

Перевірку на ідентичність не проходить, хоча в товарі, категорії - не можна створити однаковий чпу

Дякую.

Змінено користувачем dolyalexey
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 31.07.2022 в 12:26, dolyalexey сказав:

 

Чи можна створювати ссилки отак? 

Перевірив - все працює. На укрмові - домен/sitemap, на рос мові - домен/ru/sitemap

Перевірку на ідентичність не проходить, хоча в товарі, категорії - не можна створити однаковий чпу

Дякую.

Це зовсім друге
Ви питання задавали по тому що у вас посилання було руками прописано в шаблоні

Цитата

href="/loyalty/"


Відповідь по ньому я дав

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

На домені російсьька весія сайту, а на піддомені я розмістив українську.  Чи можу я в цьому випадку застосувати Ваш модуль, для відповідності  вимогам  закону?

Змінено користувачем vital8
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 02.08.2022 в 00:20, vital8 сказав:

На домені російсьька весія сайту, а на піддомені я розмістив україську.  Чи можу я в цьому випадку застосувати Ваш модуль, для відповідності  вимогам  закону?

Так, зможете

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Доброго вечора, мабуть оновився модуль, з'явився прапор у кацапській мові і при перемиканні цією мовою спрацьовує відразу ж редирект на українську версію сайту.

UPD: проверил на другом сайте, там все ок, видимо что-то все же у меня слетело. пишу тогда в ЛС

Змінено користувачем MKaliberda
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 02.08.2022 в 19:41, MKaliberda сказав:

Доброго вечора, мабуть оновився модуль

Доброго
Модуль не може сам "оновитися", чи "слитіти" 
Хтось поліз туди. Якийсь "працівник" чи "розробник". Це 100500%
PS Так і було, всі налаштування як були, так і залишилися, але ж... як я і казав...."хтось" поліз та натиснув кнопку Адаптування... навіщо... не зрозуміло

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 2 weeks later...

Доброго вечора!

При додаванні тексту на сторінки категорій шляхом: "HTML содержимое - макет - категорія" злітають іконки зміни мови.

Має бути так:

image.png.da999d73e1c7a928040b308609ff00af.png

Стає:

image.png.c4904cc765ef22420e575842573a7e9e.png

Також не перемикає мову з ру на ЮА. До того, як довали текст, все працювало добре. Кинув посилання на сайт в ПП

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 11.08.2022 в 17:43, oz_co сказав:

Доброго вечора!

При додаванні тексту на сторінки категорій шляхом: "HTML содержимое - макет - категорія" злітають іконки зміни мови.

Має бути так:

image.png.da999d73e1c7a928040b308609ff00af.png

Стає:

image.png.c4904cc765ef22420e575842573a7e9e.png

Також не перемикає мову з ру на ЮА. До того, як довали текст, все працювало добре. Кинув посилання на сайт в ПП

 

6809529493.png

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня. Поясніть такий момент: 

Сайт був на російській мові, відповідно до чого маємо чпу під російську мову.

Встановили ваш модуль, додали українську, налаштували таким чином - основна українська, без префіксів, російська як додаткова - з префіксом ru після домену.

На сайті в описах російської мови є перелінковка на товари, категорії, без префікса. Якщо клікаю на неї - 404.

Тому питання, модуль потрібно доналаштувати? Чи яким чином виправляти подібне? Дякую.

Змінено користувачем dolyalexey
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 14.08.2022 в 12:55, dolyalexey сказав:

російська як додаткова - з префіксом ru після домену.

На сайті в описах російської мови є перелінковка на товари, категорії, без префікса.

 

Доброго. Якщо ви так налаштували префікси, просто виправте в описах на посилання з префіксом

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 3 weeks later...

Добрый день, а можно увидеть пример этого нектара чтобы перенаправления, но без редиректа?

 

Автоматическая отправка посетителя, при первом заходе, на главный язык (регион) магазина, если у него нет куки "языка" (при этом данный паттерн никак не влияет на индексацию поисковыми системами т к нет никаких определений ботов поисковых систем и нет редиректов 301)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 05.09.2022 в 17:42, zomo сказав:

Добрый день, а можно увидеть пример этого нектара чтобы перенаправления, но без редиректа?

 

Автоматическая отправка посетителя, при первом заходе, на главный язык (регион) магазина, если у него нет куки "языка" (при этом данный паттерн никак не влияет на индексацию поисковыми системами т к нет никаких определений ботов поисковых систем и нет редиректов 301)

Кейсів 100500+
Попитайте користувачів
Без їх згоди я не можу давати лінки на їх магазини
Це, згідно закону про приватність 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Ни в коем случае, конечно, я думал что у вас есть демо, где есть этот функционал...

Тогда можно рассказать как оно работает без редиректов ? Не уверен, что это может быть секретом

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

06.09.2022 в 12:14, zomo сказал:

Ни в коем случае, конечно, я думал что у вас есть демо, где есть этот функционал...

Тогда можно рассказать как оно работает без редиректов ? Не уверенн что это может быть секретом

могу только предположить
особенно про

 

05.09.2022 в 22:45, markimax сказал:

Кейсів 100500+

при
1736953780_.png.a145ec3ba8a796b23a93ca44b7e7b50f.png

 

даже если умножить на 10. а показать не могу...

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Автор очень переживаю за вас и моего заказчика,

Вы здоровы, все нормально ? Ответе пожалуйста на просьбу показать как это все работает

А за заказчика переживаю так как сроки все же... А мультиязычность да еще и правильная красиво реализованная всем нужна ведь

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.