Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Піддомен в підпапці основного сайту


Recommended Posts

Доброго дня.

Вирішив виділити різні мови магазину в окремі піддомени. Але є проблема індексації піддоменів гуглом, а в моєму випадку треба буде ще й робити редірект для кожного товару. 
Щоб уникнути проблеми хоча б з переіндексацію, хочу зробити це все не піддоменом (eng.site.com), а підпапкою (site.com/eng/). 

Але чесно кажучи, не розумію як це зробити технічно.

Розумію, що додати cname в такому вигляді не можна. В налаштуваннях зробив мультик site.com/eng/, але отримую 404 (воно і зрозуміло).


Чи можна взагалі це штатним функціоналом зробити без інсталяції в підпапці окремої копії ОС?

Змінено користувачем pawana
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


@pawana Так здається модуль мультимова від Марка таке вміє

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

14.04.2024 в 20:04, Flint2000 сказал:

мультимова

Якщо я правильно пам'ятаю, мультимова робить мовні префікси. Префікси в моєму випадку нічого не дають. Мені треба під кожну мову свою валюту ставити за замовчанням. Там свої ідіотизми вилазять. Тож або купу костилів робити, або піддомени.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


15.04.2024 в 00:24, pawana сказал:

Мені треба під кожну мову свою валюту ставити за замовчанням.

в модулі це також є, подивіться демо або запитайте в Марка. Я таким функціоналом не користуюся, але ось таке там є

Скрытый текст

image.png.5bada62de0a09f80a1414d59c8a3ba36.png

 

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.