Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Recommended Posts

Доброго дня! Чому у мене при створені накладної ''замовлення яке на поштомат'' у мене видає помилку. Додаю скріп. При доставці на відділення такої проблеми немає. Підскажіть будьласка. Дякую.

photo_2024-03-05_10-35-30.jpg

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


05.03.2024 в 10:36, solodkyson сказал:

Доброго дня! Чому у мене при створені накладної ''замовлення яке на поштомат'' у мене видає помилку. Додаю скріп. При доставці на відділення такої проблеми немає. Підскажіть будьласка. Дякую.

photo_2024-03-05_10-35-30.jpg

Працюємо на інших платформах, але буває подібна помилка як у вас "Параметр місць порожній" при відправленні на поштомат обов'язково повинні бути заповнені параметри місця товару який відправляється, габарити та вага.  Можливо через те, що ці дані пусті і виникає така помилка. Перевірте!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


05.03.2024 в 10:36, solodkyson сказал:

Доброго дня! Чому у мене при створені накладної ''замовлення яке на поштомат'' у мене видає помилку. Додаю скріп. При доставці на відділення такої проблеми немає. Підскажіть будьласка. Дякую.

photo_2024-03-05_10-35-30.jpg

Добрий день, скоріш за все це відправленя у вас до поштомату, та не біло перемнкуто повзунок з загальних параметрів

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 05.03.2024 в 09:54, leochi сказав:

Підкажіть будь-ласка, хтось купував модуль після 28-го лютого, запускається? Бо я купив модуль - віне не працює, автор модуля на зв'язок не виходить. 

Доброго дня всім, та сама ситуація, купував модуль рік-два тому, на минулому тижні він злетів і не можу ніяк його активувати, мій ключ пише що не дійсний, авто також не виходить на звязок і нічого не відповідає вже 2 тиждень
prorab337 дай будь ласка зворотній звязок

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 07.03.2024 в 08:57, forrest сказав:

Сьогодні вже підтягує "Приватна особа" але тепер нова помилка


 

изображение.png

Якщо доставка в поштомат, то потрібно вказувати параметри. Вимкніть загальні параметри

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 07.03.2024 в 08:12, kyralesik сказав:

Доброго дня всім, та сама ситуація, купував модуль рік-два тому, на минулому тижні він злетів і не можу ніяк його активувати, мій ключ пише що не дійсний, авто також не виходить на звязок і нічого не відповідає вже 2 тиждень
prorab337 дай будь ласка зворотній звязок

Доброго дня. Був ПК на ремонті, потрібно оновити модуль до останньої версії

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 06.03.2024 в 13:01, forrest сказав:

Не підтягує інформацію отримувача, та не змінює статуси замовлень
*в налаштуваннях - Приватна особа
 

изображение.png

напишіть в приват, перегляну

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Добрый день!
Вопрос, возможно, не по теме, но надеюсь что у кого-то подобная проблема была.

У знакомого сайт на shopX. Насколько я понял, это какая-то сборка OpenCart с обрезанными возможностями (банально нет пункта "Модули" в меню).

Возникла проблема с тем, что устарели отделения новой почты. Я покопался немного и нашел таблицу в БД oc_novaposhta_warehouses (структуру приложил в скрине).

По поиску попал на этот продукт, возможно есть новый дамп с отделениями, или вариант как обновиться на этом shopX?image.thumb.png.c4bc039c72b4d7d3145ac550e60e0fbe.pngimage.thumb.png.e7906c3c8204590cb31a3d981fc53853.png

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 11.03.2024 в 12:01, danyilkkk сказав:

Добрый день!
Вопрос, возможно, не по теме, но надеюсь что у кого-то подобная проблема была.

У знакомого сайт на shopX. Насколько я понял, это какая-то сборка OpenCart с обрезанными возможностями (банально нет пункта "Модули" в меню).

Возникла проблема с тем, что устарели отделения новой почты. Я покопался немного и нашел таблицу в БД oc_novaposhta_warehouses (структуру приложил в скрине).

По поиску попал на этот продукт, возможно есть новый дамп с отделениями, или вариант как обновиться на этом shopX?image.thumb.png.c4bc039c72b4d7d3145ac550e60e0fbe.pngimage.thumb.png.e7906c3c8204590cb31a3d981fc53853.png

 

1873628026_oc_novaposhta_warehouses(5).sql

Змінено користувачем Vfrcbv83
Вага
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Добрый день, подскажите может кто сталвкивался, opencart 3.0.3.9, php8.1 при установке вилазит вот такая ошибка:

Site error: the ionCube PHP Loader needs to be installed. This is a widely used PHP extension for running ionCube protected PHP code, website security and malware blocking. Please visit get-loader.ioncube.com for install assistance

Как исправить?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 12.03.2024 в 12:20, autokim сказав:

Как исправить?

Встановити ionCube для своєї версії php

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

12.03.2024 в 16:01, Flint2000 сказал:

Встановити ionCube для своєї версії php

все сделал под 7.4, все установилось, захожу в редактирование - ошибка 500... версия пхп7.4. Автор не отвечает(

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 12.03.2024 в 15:25, autokim сказав:

все сделал под 7.4, все установилось, захожу в редактирование - ошибка 500... версия пхп7.4. Автор не отвечает(

отвечает, вас много, а я один))

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 11.03.2024 в 11:01, danyilkkk сказав:

Добрый день!
Вопрос, возможно, не по теме, но надеюсь что у кого-то подобная проблема была.

У знакомого сайт на shopX. Насколько я понял, это какая-то сборка OpenCart с обрезанными возможностями (банально нет пункта "Модули" в меню).

Возникла проблема с тем, что устарели отделения новой почты. Я покопался немного и нашел таблицу в БД oc_novaposhta_warehouses (структуру приложил в скрине).

По поиску попал на этот продукт, возможно есть новый дамп с отделениями, или вариант как обновиться на этом shopX?image.thumb.png.c4bc039c72b4d7d3145ac550e60e0fbe.pngimage.thumb.png.e7906c3c8204590cb31a3d981fc53853.png

Який домен?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня. В архіві модулю є відповідні модифікатори 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 14.03.2024 в 00:27, solodkyson сказав:

Підскажіть як звязати ваш модуль з модулем OrderPro_23_30, щоб при редагуванні замовлення можна було змінювати місто і відділення нової пошти?

7.jpg

В архіві модулю є відповідний модифікатор

 

shippingdata_orderpro – модификатор обеспечивает совместимость с модулем редактирования заказов Order Pro. Возможно потребуется адаптация для конкретных версий.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.