Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

И снова я ) Помощь с OCFilter нужна.


OMGsite

Recommended Posts

Люди добрые умные подскажите пожалуйста ... 
Я по своей логике на создавал фильтров и в карточке товара поприсваивал их , но я вообще слобо понимал что делаю ))) Атрибуты у меня всего 2 шт на все товары . 
но вопрос в том что у меня теперь задача сделать посадочные страницы с ЧПУ и сео оптимизацией ... 
Как мне правильно это сделать все вариации фильтров что бы какой фильтр не выбрал была отдельная страничка ... 

Надеюсь понятно сформулирвоал ) на скринах будет понятнее думаю ) 
Или идти учить мат часть ? ) 
image.thumb.png.57bef2c7bc98bf1622a8c0a54da8f46e.png
image.thumb.png.aa117e64d272812fb2fb4975e747c1dd.png

image.thumb.png.48c5558fb190abf6d2c58171303e6e06.png

image.thumb.png.f9724f6b951ab33d2ea86913f5cdf2b7.png

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В налаштуваннях фільтру це все є, або вручну якусь окрему, або масове додавання сторінок по обраним критеріям.

Щоб було прям для всіх та перекривало усі фільтри - то треба дуже попрацювати, і розуміти як це робиться та навіщо

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


16.10.2024 в 16:46, niger сказал:

В налаштуваннях фільтру це все є, або вручну якусь окрему, або масове додавання сторінок по обраним критеріям.

Щоб було прям для всіх та перекривало усі фільтри - то треба дуже попрацювати, і розуміти як це робиться та навіщо

вот по этому и интересуюсь как правильно делать , а то я уже фильтры товарам по присваивал и ща если слитят все , то на 600ста товарах задолбусь заново фильтры присваивать ... 

а посадочные страницы под фильтры надо ибо чпу у страницы после выбора фильтра ужасные и без сео движухи у этой страницы когда выбрал фильтры ... 

или я может что то не так понимаю ... 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


16.10.2024 в 16:49, OMGsite сказал:

вот по этому и интересуюсь как правильно делать , а то я уже фильтры товарам по присваивал и ща если слитят все , то на 600ста товарах задолбусь заново фильтры присваивать ... 

а посадочные страницы под фильтры надо ибо чпу у страницы после выбора фильтра ужасные и без сео движухи у этой страницы когда выбрал фильтры ... 

или я может что то не так понимаю ... 

То не лендінг, а просто сторінка із результатами фільтрування - і вони не має індексуватися, і здається там стоять теги, щоб пошукові ці сторінки не додавали в індекс.

Якщо ви хочете лендінг - то треба його зробити. Або по одній сторінці, або масове додавання. Почитайте що це і як це https://ocfilter.com/documentation/4.8/#nav-seo-page

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


16.10.2024 в 16:54, niger сказал:

То не лендінг, а просто сторінка із результатами фільтрування - і вони не має індексуватися, і здається там стоять теги, щоб пошукові ці сторінки не додавали в індекс.

Якщо ви хочете лендінг - то треба його зробити. Або по одній сторінці, або масове додавання. Почитайте що це і як це https://ocfilter.com/documentation/4.8/#nav-seo-page

Пошел учить мат часть ))) проблема в том что на работающем магазине ща как слетят все фильтры )))) 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


17.10.2024 в 09:20, OMGsite сказал:

Пошел учить мат часть ))) проблема в том что на работающем магазине ща как слетят все фильтры )))) 

 

Делайте бекап базы данных и будет Вам счастье =)

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

17.10.2024 в 12:07, OMGsite сказал:

так вроде бекап на хостинге и так делаеться постоянно ))) 
 

 

Хостинг делает скорее всего раз в день, Вам нужно самому его делать перед тем как будете делать изменения.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.