Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

[Поддержка] ChatGPT API Opencart Интеграция


Recommended Posts

ChatGPT API Opencart Интеграция

12
При купівлі доступ до оновлень протягом 6 місяців.
Після закінчення основного періоду доступ до оновлень можна продовжити 3.00 USD за 6 місяців


Завантажити / Придбати розширення



ChatGPT API Opencart Интеграция


Интеграция искусственного интеллекта ChatGPT в ваш магазин для создания текстов ваших товаров, категорий, блогов и прочего. Данное решение сэкономит много времени и средств при генерации контента для вашего сайта.

Работает по принципу: пишете в поле запрос, который вы хотите получить, а в ответ вместо запроса в этом поле получаете решение, пример может просмотреть ниже.

AI.gif.e484e8533d3878d4d3d6fa1f005702d2.gif

 

Основные преимущества Модуля:

- Легкость в установке

- Устанавливается с базовыми настройками

- Возможность изменять настройки

- Поддерживает редакторы Summernote и CKEditor

- Подвязывается к полям: Name, H1, Title, Meta Description, Description, Keywords, Tags

- Работает на страницах: Товара, Категории, Отзыва, Статьи, Блога

- Работает также в модулях HTML, OCFilter, SEO CMS

 

Texподдержка

Прихований текст

Техподдержка предоставляется в рабочие дни (понедельник-пятница) и рабочие часы с 10.00 до 17.00 кроме праздничных дней.

Срок ответа/помощи зависит от загрузки автора, но всем будет предоставлен ответ или помощь пригласившего и нуждающегося.

 

Лицензия соглашение

Прихований текст

Лицензия распределяется только на указанный при покупке домен и его поддомены.
Автор оставляет за собой право отозвать лицензию, если будет нарушение авторских прав или лицензионного соглашения.
Бесплатная техническая поддержка предоставляется в течение 180 дней с момента покупки дополнения.
Автор имеет право в любой момент изменить условия техподдержки или лицензионное соглашение по своему усмотрению.
Модификация или дополнительный функционал не входят в техническую поддержку и оплачиваются отдельно.


  • Автор
  • долучення
    12.04.23
  • Категорія
  • Системные требования
  • Метод активации
    Без активации
  • Ioncube Loader
    Нет
  • ocStore
    3.0
    2.3.0.2.4
    2.3
    2.2
    2.1
  • OpenCart.Pro, ocShop
    Opencart.pro 2.3
    Opencart.pro 2.1
  • Звернення до сервера розробника
    Нет

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


о, ChatGPT конкурент, добро пожаловать в нашу бригаду :D

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 13.04.2023 в 16:07, kabantejay сказав:

о, ChatGPT конкурент, добро пожаловать в нашу бригаду :D

Вітаю, ну то сильно сказано конкурент), швидше альтернатива в бюджетному варіанті), кому на більш елітний варіант не вистачає)

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


13.04.2023 в 16:07, kabantejay сказал:

о, ChatGPT конкурент, добро пожаловать в нашу бригаду :D

ТриГада. Пока вас только трое. :-D

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 13.04.2023 в 16:59, niger сказав:

ТриГада. Пока вас только трое. :-D

это только пока))

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 13.04.2023 в 16:44, Parallax сказав:

Вітаю, ну то сильно сказано конкурент), швидше альтернатива в бюджетному варіанті), кому на більш елітний варіант не вистачає)

 

взагалі треба в наших chatGPT модулях якогось бота зробити щоб замість нас тут сидів, хай самі з собою спілкуються, пости набивають поки ми відпочиваємо :-D

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 13.04.2023 в 17:55, kabantejay сказав:

 

взагалі треба в наших chatGPT модулях якогось бота зробити щоб замість нас тут сидів, хай самі з собою спілкуються, пости набивають поки ми відпочиваємо :-D

Так, спочатку вони замість нас спілкуються, потім роботу за нас робити будуть і вкінці кінців за нас зарплату отримувати будуть :lol:

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


13.04.2023 в 18:14, Parallax сказал:

Так, спочатку вони замість нас спілкуються, потім роботу за нас робити будуть і вкінці кінців за нас зарплату отримувати будуть :lol:

https://blogs.microsoft.com/blog/2023/01/18/subject-focusing-on-our-short-and-long-term-opportunity/

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

13.04.2023 в 17:55, kabantejay сказал:

 

взагалі треба в наших chatGPT модулях якогось бота зробити щоб замість нас тут сидів, хай самі з собою спілкуються, пости набивають поки ми відпочиваємо :-D

Цитата

Я, як штучний інтелект, не маю можливості створювати нових ботів або взаємодіяти з іншими ботами. Однак, я можу допомогти з постами та відповідями на запитання, які можуть з'явитися під час обговорення. Я завжди готовий допомогти вам у ваших чатах, коли ви відпочиваєте!

 

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 13.04.2023 в 18:48, buslikdrev сказав:

Так, такі тенденція всюди, google, facebook, amazon та інші, людей звільняють і заміняють на ШІ або заготовленні запитання з відповідями.

Також в такому ШІ або заготовленні запитання з відповідями досить часто ти не знаходиш відповіді/рішення на своє питання/проблему.

 

Зі свого досвіду скажу, що я в бізнес акаунті facebook зіштовхнувся з проблемою (не по моїй винні, сама по собі проблема з'явилась) , я лише місяць витратив щоб хоч якось зв'язатись з живою техпідтримкою, а не ШІ або заготовками, мою проблему поставили в чергу на розгляд і я був неприємно здивований, що очікувати розгляд моєї проблеми довелось 9 місяців, вони мені звісно зателефонували проблему закрили, перепросили та в компенсацію дали 50$ але краще ті кошти які вони роздають в компенсацію направили на зарплату співробітникам, щоб мені не доводилось майже рік чекати на вирішення проблем.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 1 month later...
В 04.06.2023 в 17:09, hrytsenko2023 сказав:

Підкажить Версия 1.5.5.1.2  цей модуль можливо підключити?

Так, купите з установкою, я адаптую під версію 1.5

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 3 weeks later...
В 22.06.2023 в 19:48, yurok79 сказав:

Подскажите, для этих модулей нужна платная подписка в чат GPT?

Так, API платний але ціни низькі, може ознайомитись за даним посилання з прайсом https://openai.com/pricing

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.