Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Добавить номер телефона в нестандартный шаблон


Youdjean

Recommended Posts

нужно добавить номер телефона , шаблон Woox , ocStore 2.3.0.2 , возле логотипа хочу добавить 1 номер телефона и возможно почту (желательно кликабельную).  думал выйдет в фоторедакторе просто добавить к логотипу цифры (в идеале большие цифры , чтобы в глаза бросались) , но так не прокатывает. Сайт https://dobrov.com.ua/  понимаю, что нужно править где-то в catalog/view/theme/woox/template/common/footer.tpl но не понимаю где и что именно, кому не сложно напишите действия . 

Screenshot_9.jpg

Screenshot_1.jpg

Змінено користувачем Youdjean
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


14 часов назад, Youdjean сказал:

понимаю, что нужно править где-то в catalog/view/theme/woox/template/common/footer.tpl

catalog/view/theme/woox/template/common/header.tpl

После  <!-- End Logo --> добавить свой блок.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


4 часа назад, SiteMix сказал:

После  <!-- End Logo --> добавить свой блок.

как разместить номер с картинкой, я уже понял, а как сделать так, чтобы img с трубкой не двигала ничего? просто вставить в одно место и ничего не поправлять (съезжают категории вниз) если разместить до логотипа номер , то логотип уходит вниз. и что интересно, если ставишь сразу под логотипом, то картинка трубки растягивается, хотя формат её 32х32 .

я так понимаю, стиль нужно поменять ? находится он в catalog/view/theme/woox/stylesheet/stylesheet.css . можешь подсказать, что нужно подправить ? (объясни дилетант , если не сложно) 

Screenshot_2.jpg

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.