Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Recommended Posts

Добрый день. Имеется прайс с названием price_list_2023-04-10-1339.xml , где 1339 - точное время и меняется соответственно название прайса каждую минуту. Можно ли модулем такой прайс обработать?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Скажіть будь ласка, як відпрацює модуль в такій ситуації

3 постачальника, інколи номенклатура однакова, код sku однаковий, ціна однакова, кількість залишку різна

Запускаємо крон -> оновлюємо кількість:  товар1 пост1 - 400шт

                                                                        товар1 пост2- 10 шт

                                                                        товар1 пост3- 0шт

За таких умов, внесений залишок буде останнього постачальника 0шт?

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


ocStore  3.0.3.7 - PHP 7.4.33. ionCube 12.0

--

помогите, пожалуйста, при установке модуля ошибка, на пункте

"7. Зайдите в Поставщики http://prntscr.com/n04bvt и нажмите кнопку "Добавить"."

Добавляю Поставщика и вылазит ошибка:

Сторінка не працює

Хост ...... зараз не може обробити цей запит.

HTTP ERROR 500

 

Змінено користувачем meanche
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 15.04.2023 в 17:49, meanche сказав:

ocStore  3.0.3.7 - PHP 7.4.33. ionCube 12.0

--

помогите, пожалуйста, при установке модуля ошибка, на пункте

"7. Зайдите в Поставщики http://prntscr.com/n04bvt и нажмите кнопку "Добавить"."

Добавляю Поставщика и вылазит ошибка:

Сторінка не працює

Хост ...... зараз не може обробити цей запит.

HTTP ERROR 500

 

update - все заработало

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


04.04.2023 в 20:36, usergio сказал:

Вы ошиблись, Rassol2 не является разработчиком этого модуля.

Он просто хорошо изучил АОП и сделал свой модуль, переняв некоторые мои идеи.

 

Может я не так как-то процитировал. Но я имел ввиду разработчика @usergio

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Добрый день. Имеется прайс с названием price_list_2023-04-10-1339.xml , где 1339 - точное время и меняется соответственно название прайса каждую минуту. Можно ли модулем такой прайс обработать?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Здраствуйте.Пытаюсь обновлять прайс на 5000 товаров.Выскакивает ошибка 500.

Кнопка "обновить"не помагает. Если делю прайс на два файла по 2500 товаров,все ок.Подскажите куда копать?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Привет друзья,
Помогите не сойти с ума. Пытаюсь создать категории с помощью файла .xls или .csv.

Началось с того, что половина категорий создается, половина нет. Пустых строк в прайсе вроде нет.

Родительские категории созданы.

Создал прайс на 3 строчки. В одной категории создаются подкатегории, в другой нет.

Например, пишу "Диски відрізні", категории создаются. Меняю в прайсе "Диски відрізні" на "Стрічки", или другое слово (категорию), и уже ничего не создается. 

Пробую на двух разных сайтах. Результат одинаковый.

Как такое может быть?

В чем фокус?

 

111.png

222.png

333.png

444.png

Змінено користувачем Profialex
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Читав опис, Не знайшов відповіді. може погано читав. 
Підкажіть чи можу я за допомогою даного модуля в напівавтоматичному режимі дозаповнити з інтернета або з конкретного сайта описи товарвів? 
тобто відкриваю список моїх товарів - по назві товару виконується пошук в гуглі (або по конкретному сайту, як варіант) , в результатах шукаю підходячий товар з описом і копіюю його часинами або повністю або частково собі в опис товара, можливо навіть з редагуванням. 
тобо те саме що шукати описи вручну , але шивидше за рахунок того що все в 1 вікні. 
Подібний механізм є в модулі для парсингу зображень з гугла.   


для парсингу описів шукаю подібний модуль і не можу знайти.  
Якщо даний модуль не може, а хтось знає який може - прохання порекомендувати. 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


27.04.2023 в 11:48, valico2525 сказал:

Здраствуйте.Пытаюсь обновлять прайс на 5000 товаров.Выскакивает ошибка 500.

Кнопка "обновить"не помагает. Если делю прайс на два файла по 2500 товаров,все ок.Подскажите куда копать?

 

Переходить на VPS :)

 

Request Timeout

This request takes too long to process, it is timed out by the server. If it should not be timed out, please contact administrator of this web site to increase 'Connection Timeout'.

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Доброго дня, 

При завантаженні .xls, видає помилку:

 

Fatal error: Uncaught Error: Class 'PHPExcel_IOFactory' not found in /home/www/admin/model/catalog/suppler.php:21260 Stack trace: #0

 

Пакет для Екселя всановлював.

Підкажіть будьласка, куди копати?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Доброго дня

купив для магазинів модулі. не можу розібратися.

 

підскажіть будь ласка чи є у вас послуга налаштувати постачальників щоб далі типу по крон працювало. я так зрозумів що можлио 1 раз налаштувати постачальника і все?

оновлювало -додавало новий - прибирало чого немає в наявності

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 01.05.2023 в 13:27, alexleva сказав:

Доброго дня

купив для магазинів модулі. не можу розібратися.

 

підскажіть будь ласка чи є у вас послуга налаштувати постачальників щоб далі типу по крон працювало. я так зрозумів що можлио 1 раз налаштувати постачальника і все?

оновлювало -додавало новий - прибирало чого немає в наявності

Звертайтеся в особисті
зразу давайте посилання на фіди/прайси

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня.

Для використання у модулі «HYPER MULTI PRODUCT MODELS», мені потрібно зв’язати батьківські товари з дочірніми.

Роблю це з допомогою модуля АОП версії 9.3.1, використовуючи поле «Номер стовпця, що містить SKU товара - родителя Серії:».

Зазвичай зв’язування проходить без проблем, але виникла необхідність зв’язати товари по іншому (прив'язати більше товарів до батьківського)… але чомусь не виходить.

Підкажіть будь ласка, чи потрібно ставити/знімати якісь галочки в модулі АОП? Можливо спершу потрібно якось відв’язати батьківські SCU від товару?

Також прошу підказати, в якій таблиці бази даних міститься інформація про прив’язані до товару батьківські SCU.

 

Використовую OpenCart версії 2.3.0.2.3.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Доброго дня.
Ще раз по тому самому питанню.

При створенні категорій за допомогою .xls файла, отримую помилку:

 

Fatal error: Uncaught Error: Class 'PHPExcel_IOFactory' not found in /home/www/admin/model/catalog/suppler.php:20796 Stack trace: #0.

 

При цьому у папці Адмін-Аплоадс, створюються файли СОС та Тотал, та самі не видаляються.

Це про щось може свідчити?

 

 

 

 

222.png

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Здравствуйте. Не могу настроить окончание акции(начало акции предварительно не устанавливал если что). Как и какие дынные нужно выставить для акции определенного бренда на месяц? Сейчас по умолчанию акция загрузилась на 10 дней.

 

При такой настройке ничего не происходит

image.thumb.png.38b7068af7180fb85ee2bcf1f03c3d7b.png

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


02.05.2023 в 11:52, Profialex сказал:

Доброго дня.
Ще раз по тому самому питанню.

При створенні категорій за допомогою .xls файла, отримую помилку:

 

Fatal error: Uncaught Error: Class 'PHPExcel_IOFactory' not found in /home/www/admin/model/catalog/suppler.php:20796 Stack trace: #0.

 

При цьому у папці Адмін-Аплоадс, створюються файли СОС та Тотал, та самі не видаляються.

Це про щось може свідчити?

 

Пересохраните файл в формат 2003 хмл, он менее прожорливый, чем хлсх. Для хлсх нужно было библиотеку установить из папки системс

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


02.05.2023 в 23:11, Rubynoid сказал:

Пересохраните файл в формат 2003 хмл, он менее прожорливый, чем хлсх. Для хлсх нужно было библиотеку установить из папки системс

Спасибо за ответ. Смотрю, здесь это большая редкость сейчас...

От расширения и размера не зависит. Библиотеку для Экселя устанавливал. Загружаю .xls 2003, всего на 3 строчки, весит 19 КБ, ошибка та же самая.

Может переустановить модуль попробовать? Стоит 94. Удалить и поставить снова его как-то можно?

Змінено користувачем Profialex
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Доброго дня! Скажіть, будь ласка, в чому може бути проблема - під час завантаження прайс-ліста виходить помилка "Проверьте настройки формы на странице Категории и наценки. Соответствующая категория где-то пропущена!", хоча всі категорії в формі постачальника оформлені вірно. 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


03.05.2023 в 15:49, g_inna_v0105 сказал:

Доброго дня! Скажіть, будь ласка, в чому може бути проблема - під час завантаження прайс-ліста виходить помилка "Проверьте настройки формы на странице Категории и наценки. Соответствующая категория где-то пропущена!", хоча всі категорії в формі постачальника оформлені вірно. 

 

1. Проверь на пробелы

2. Проверь на соответсвие символов, пример і (укр) и i (англ)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Якщо фото вже міститься на сервері. Я в прасі вказую колонки, з повною адресою свого сайту де знаходиться фото? Щось взагалі ніяк не працює. А для зберігання фото теж треба вказувати теку, но фото вже на сервері. Як тут бути?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


04.05.2023 в 11:29, MarketM сказал:

Якщо фото вже міститься на сервері. Я в прасі вказую колонки, з повною адресою свого сайту де знаходиться фото? Щось взагалі ніяк не працює. А для зберігання фото теж треба вказувати теку, но фото вже на сервері. Як тут бути?

В поле Обновлять фото: нужно выбрать Привязать к товару

Размещены фото (папка с фото) должны быть по СТАНДАРТНОМУ для фото пути: image/catalog

Змінено користувачем Axelenz
  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.