Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Объединить "О нас" "Доставка "Оплата"


khkosas

Recommended Posts

Добрый день,подскажите пожалуйста как можно объединить пункты "О нас" "Доставка" и "Оплата" в один,что бы они были выпадающим списком? http://prntscr.com/pigaew

Вроде как правки нужно вносить в файл,который находиться catalog\view\theme\моя_тема\template\common\header.tpl 

А вот какие правки вносить не знаю,искал подобное решение,не нашел.Подскажите пожалуйста,если кто то знает.Буду очень благодарен.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


это очень похоже на шаблон. как у вас там организована выдача ссылок, никто не знает. нужен или файл, или доступ или задача для решения "за деньги".

В идеале, нужно что-то типа:

1. проблема такая-то

2. пробовал это

3. ошибки такие-то

4. файл-кусок кода-доступ, такой-то (доступ в личку исполнителю)

тогда можно что-то подсказать. А так, можно просто направление указать: нужно переделать в выпадающий список...

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.