Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Не могу написать отзыв, выскакивает ошибка


maraleks

Recommended Posts

На ocStore v0.2.2 столкнулся с такой проблемой - пытаюсь добавить отзыв, заполняю все, что необходимо, жму отправить, но все время выскакивает сообщение типа: "имя отзыва должно содержать от 3 до 25 символов, хотя имя я пишу более 3 символов. Заккоментил в product.php этот пункт - сообщение отправляется, но исчезает имя, а оно очень нужно :-). Друзья помогите пожалуйста!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 3 weeks later...

Привет. Кто-то решил вопрос с отправкой комментариев. Такая же ошибка "имя отзыва должно содержать от 3 до 25 символов" версия ocStore v0.2.2

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 2 months later...

На ocStore v0.2.2 столкнулся с такой проблемой - пытаюсь добавить отзыв, заполняю все, что необходимо, жму отправить, но все время выскакивает сообщение типа: "имя отзыва должно содержать от 3 до 25 символов, хотя имя я пишу более 3 символов. Заккоментил в product.php этот пункт - сообщение отправляется, но исчезает имя, а оно очень нужно :-). Друзья помогите пожалуйста!

то же самое...
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 2 weeks later...

/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl

строки 269, 431 и 451

меняем name="name" на name="review_name"

269 - <input type="text" name="review_name" value="" />

431 - data: 'name=' + encodeURIComponent($('input[name=review_name]').val()) + '&text=' + encodeURIComponent($('textarea[name=text]').val()) + '&rating=' + encodeURIComponent($('input[name=rating]:checked').val() ? $('input[name=rating]:checked').val() : '') + '&captcha=' + encodeURIComponent($('input[name=captcha]').val()),

451 - $('input[name='review_name]').val('');

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.