Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Recommended Posts

С какого китайского )))

Переводит с того, который есть в списке Г сервиса.

 

2016084164_.png.e35519438de65fbec0030b53da8c0917.png

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Модуль прекрасний , і дуже потрібний .
Але є запитання відносно швидкості обробки
Переводити по категоріях не дуже зручно і з материнської не переводить , потрібно безпосередньо заходити на підкатегорію в якій безпосередньо є товар. Але і так вбиваючи підкатегорію чи вводячи перші букви підкатегорії, з першого разу не завжди відкривається список товарів, потрібно декілька раз вибирати зі списку та натискати кнопку Фільтр. мабуть якийсь глюк
Зробив іншим способом , відсортував товар по виробнику ( тут зразу відображений весь товар виробника) і відповідно отримав більше 300 сторінок з товарами по 15 товарів на сторінці.  І вибираючи по 15 товарів - переводжу. Відповідно потрібно більше 300 раз вибирати по 15 товарів і чекати переклад.
Як можна пришвидшити переклад товарів, можливо є якийсь "розумніший" спосіб?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Основное правило - не торопится!

можно и по 100 переводить - увеличив лимит в админке

08.03.2023 в 19:30, soravano сказал:

Переводити по категоріях не дуже зручно і з материнської не переводить


Чего?

вы выбираете категорию не по имени, а по айди! Используя автокомплит

Да, про скорость. Она загрублена, мне так проще ))) - меньше вопрос возникает - тут не перевело, там обрезало, а в этом месте вообще все сломало (проверено "годами")

Почему нужно выбирать что переводить - потому что - контроль, контроль и правки! Кроме того, есть уже и переведенные тексты


 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

автокомпліт в мене не коректно працює, підкатегорія випадає - натискаю фільтр , а товар з неї не відображається. Потрібно декілька разів натискати кнопку фільтр і все рівно одразу недопомагає

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Я у вас проверял - У меня все работает
Вы должны выбрать из выпадающего списка.
Тем более что автокомплит сделан из дефолтного

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

та я так і вибираю з випадаючого списку , натискаю фільтр , а товар знизу, в даному випадку підкатегорії - Все датчики цилиндров - не відображається взагалі

10.JPG

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 2 weeks later...

Добрый вечер, подскажите обновления языка через cron предусмотрено?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


19.03.2023 в 21:31, bodyak0 сказал:

Добрый вечер, подскажите обновления языка через cron предусмотрено?

Есть признак
переводилось

по нему можно отбирать и переводить

и.. есть такая возможность...

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 3 weeks later...

Підскажіть, а Deepl все ще не працює в Україні по API? В мене є Американська карта для оплати тарифу, але сервер розташований в Києві.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


08.04.2023 в 17:10, kuzyaka сказал:

Підскажіть, а Deepl все ще не працює в Україні по API? В мене є Американська карта для оплати тарифу, але сервер розташований в Києві.

Якщо ви дасте мені на тестування апі ключ від дипла, я зроблю для вас.
Там проблема в реєстрації ніж розташування сервера

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

добрый день

подскажите пожалуйста, возможно ли настроить исключения для перевода некоторых слов: в модуле или в переводчике гугл?

у меня есть товар с названием "Станок для бритья" - Гугл его переводит на украинский как "Верстат для гоління"
мне нужно чтобы слово Станок переводилось на украинский как Станок, а не Верстат
 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


13.04.2023 в 20:12, MR88ua сказал:

добрый день

подскажите пожалуйста, возможно ли настроить исключения для перевода некоторых слов: в модуле или в переводчике гугл?

у меня есть товар с названием "Станок для бритья" - Гугл его переводит на украинский как "Верстат для гоління"
мне нужно чтобы слово Станок переводилось на украинский как Станок, а не Верстат
 

странно
Но ладно, пишут что перевод  делается по контенту текста
Станок для бриття - так отвечает онлайновий переводчик

Можно, конечно попробовать сделать какие исключения, чтобы не переводилось, например отравлять
С_т_а_н_о_к, а затем восстанвавливать

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

13.04.2023 в 21:29, PaulKravchenko сказал:

Бачив це на власні очі - верстат для гоління)))

Верю, но!!!

Screenshot_23.thumb.png.d7018bbd7fe9bfcb991306f35885e761.png

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

image.thumb.png.05ce5026d840a3f87f06de2336f58724.png

RUS Станок для бритья = UKR Станок для бриття

RUS Станок для бритья Т-образный Edwin Jagger DE86811BL = UKR Верстат для гоління Т-подібний Edwin Jagger DE86811BL

Станок для бриття на украинский переводит только если в названии нет производителя и модели - если они есть то переводит станок=верстат
Таких товаров несколько сотен и вручную исправлять верстат на станок займет массу времени.

Но вопрос на самом деле не про станок и верстат, а про то, как сделать исключения для перевода некоторых слов?

Ниже яркий пример автоматического перевода от Гугл
image.thumb.png.90080af5e261e65f3c09c244564cb639.png

Screenshot_23.png

Змінено користувачем MR88ua
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Может я плохо искал, но я не нашел в описании апи чего либо для исключений, Кроме как своего словаря.
 

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 5 weeks later...
13.05.2023 в 21:49, imsak сказал:

нашел кто-то способ как воспользоваться данным модулем + deepl?

У вас есть аккаунт deepl?

Вы уверены, что deepl лучше?

AWS неплох

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Вітаю хотів уточнити тільки в мене така х... чи ще в когось так перекладає

До https://skr.sh/sJp9WHdFMRl?a

Після https://skr.sh/sJptCeh8aA9?a

 

Хотів спитати в модуля є якийсь кеш, тому що перекладає останнім часом так дуже часто. Дякую

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


14.05.2023 в 15:25, magdek сказал:

Вітаю хотів уточнити тільки в мене така х... чи ще в когось так перекладає

До https://skr.sh/sJp9WHdFMRl?a

Після https://skr.sh/sJptCeh8aA9?a

 

Хотів спитати в модуля є якийсь кеш, тому що перекладає останнім часом так дуже часто. Дякую

Немає, якась фантастика!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

А як можна додати API провайдера Google, я коли купляв то в мене такого варіанту не було?

Хто використовує Google поділіться досвідом набагато вистачає безкоштовного ліміту в 500 000 перекладених символів на місяць, ця пропозиція постійна чи тільки на 90 днів?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


15.05.2023 в 17:55, Denys сказал:

А як можна додати API провайдера Google, я коли купляв то в мене такого варіанту не було?

Хто використовує Google поділіться досвідом набагато вистачає безкоштовного ліміту в 500 000 перекладених символів на місяць, ця пропозиція постійна чи тільки на 90 днів?

пишіть у приватні.

 

 

15.05.2023 в 17:55, Denys сказал:

ця пропозиція постійна

постійна

Нещодавно наперекладали на 700$ (((  (менегер - проявила ініціативу)
Зате вже все перекладене

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

подскажите, нужно ли оставлять none в настройке апи и нужно ли указывать для апи для транслейт https://prnt.sc/KZ0xRkDgqmZI

смотрел видео, там была возможность указать что апи только для Translate, но в своем аке не вижу  этой возможности.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.