Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Recommended Posts

Fatal error: Uncaught Exception: Error: Table 'msvoidoh_ukrbooksnew.oc_seo_url_generator_redirects' doesn't exist<br />Error No: 1146<br />SELECT `seo_url_old` FROM `oc_seo_url_generator_redirects` WHERE `query` = 'category_id=20' in /home/msvoidoh/public_html/system/library/db/mysqli.php:46 Stack trace: #0 /home/msvoidoh/public_html/system/library/db.php(16): DB\MySQLi->query('SELECT `seo_url...', Array) #1 /home/msvoidoh/public_html/admin/model/extension/module/seo_url_generator.php(308): DB->query('SELECT `seo_url...') #2 /home/msvoidoh/public_html/system/storage/modification/system/engine/loader.php(178): ModelExtensionModuleSeoURLGenerator->getRedirects('category_id', '20') #3 /home/msvoidoh/public_html/system/engine/proxy.php(25): Loader->{closure}(Array, Array) #4 /home/msvoidoh/public_html/system/storage/modification/admin/controller/catalog/category.php(516): Proxy->__call('getRedirects', Array) #5 /home/msvoidoh/public_html/system/storage/modification/admin/controller/catalog/category.php(78): ControllerCatalog in /home/msvoidoh/public_html/system/library/db/mysqli.php on line 46

 

Ставив через менеджер модів

Версия ocStore 2.3.0.2.4

Змінено користувачем Alexlife
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 30.10.2023 в 15:45, Alexlife сказав:

Fatal error: Uncaught Exception: Error: Table 'msvoidoh_ukrbooksnew.oc_seo_url_generator_redirects' doesn't exist<br />Error No: 1146<br />SELECT `seo_url_old` FROM `oc_seo_url_generator_redirects` WHERE `query` = 'category_id=20' in /home/msvoidoh/public_html/system/library/db/mysqli.php:46 Stack trace: #0 /home/msvoidoh/public_html/system/library/db.php(16): DB\MySQLi->query('SELECT `seo_url...', Array) #1 /home/msvoidoh/public_html/admin/model/extension/module/seo_url_generator.php(308): DB->query('SELECT `seo_url...') #2 /home/msvoidoh/public_html/system/storage/modification/system/engine/loader.php(178): ModelExtensionModuleSeoURLGenerator->getRedirects('category_id', '20') #3 /home/msvoidoh/public_html/system/engine/proxy.php(25): Loader->{closure}(Array, Array) #4 /home/msvoidoh/public_html/system/storage/modification/admin/controller/catalog/category.php(516): Proxy->__call('getRedirects', Array) #5 /home/msvoidoh/public_html/system/storage/modification/admin/controller/catalog/category.php(78): ControllerCatalog in /home/msvoidoh/public_html/system/library/db/mysqli.php on line 46

 

Ставив через менеджер модів

Версия ocStore 2.3.0.2.4

 

При встановленні модуля створюється таблиця в базу даних. У Вашому випадку вона не створена. Таке буваю, коли сайт переносять.

 

Лікування:

1. Деактивувати модуль в Переліку модулів (АЛЕ НЕ в Переліку модифікаторів!!)

2. Активувати модуль знову

3. Заново налаштувати та зберегти наоаштування

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

30.10.2023 в 17:02, SergeTkach сказал:

 

При встановленні модуля створюється таблиця в базу даних. У Вашому випадку вона не створена. Таке буваю, коли сайт переносять.

 

Лікування:

1. Деактивувати модуль в Переліку модулів (АЛЕ НЕ в Переліку модифікаторів!!)

2. Активувати модуль знову

3. Заново налаштувати та зберегти наоаштування

 

це я невірно його встановив, я навіть забув активувати його) вибачайте

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 4 weeks later...

Вітаю!

Маю проблему з шаблоном Unishop2, а саме з модулем новин шаблону. Не працює SEO URL. Приклад:

https://zooelita.com/index.php?route=information/uni_news_story&news_id=40

Як це можна вирішити?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


@sancho_ag Модуль не працює зі сторонніми модулями. Прописуйте руками

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Я вірно зрозумів - у випадку зміни товару з вже налаштованим сео урл, модуль перепише посилання на свій манер?

Змінено користувачем Kamaz
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 02.12.2023 в 21:31, Kamaz сказав:

Я вірно зрозумів - у випадку зміни товару з вже налаштованим сео урл, модуль перепише посилання на свій манер?

Якщо увімкнена актуалізація. Але взагалі ця опція буде вилучатися. В про версії вже вилучена

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Тобто якщо в мене є прописаний урл (не по правилах модуля) і зміна не доречна, вимикаю опцію актуалізації і старий урл чіпати не буде?

 

Детальніше розпишу

Сайт, якому більше 5 років

На ньому посилання прописані вручну і по правилах, в яких вже відповідно логіки не знайдеш

Відповідно, якщо вже прописаний урл - чи не буде його чіпати модуль у випадку оновлення товару.

Змінено користувачем Kamaz
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 02.12.2023 в 21:55, Kamaz сказав:

Тобто якщо в мене є прописаний урл (не по правилах модуля) і зміна не доречна, вимикаю опцію актуалізації і старий урл чіпати не буде?

 

Детальніше розпишу

Сайт, якому більше 5 років

На ньому посилання прописані вручну і по правилах, в яких вже відповідно логіки не знайдеш

Відповідно, якщо вже прописаний урл - чи не буде його чіпати модуль у випадку оновлення товару.

Не буде. Але я уже написав, потрібно вимкнути актуалізацію. Про всяк випадок зробіть бекап та протестіть, щоб "пощупати".

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 2 months later...
  • 1 month later...

В мене в налаштуваннях модуля немає полів для створення маски SEO блога та статей блогу. Хочу додати префікс для англійської мови. Частина коду з ocmod яка за це як на мою думку відповідає не знаходить вказаної строки.

 

У вказоному файлі немає строк (Ocstore 3.0.7.0)...

Прихований текст
<file path="admin/model/extension/module/seo_url_generator.php">
    <operation error="skip">
      <search><![CDATA[
        $array_custom_tabs = array();
      ]]></search>
.....
    </operation>
    <operation error="skip">>
      <search><![CDATA[// Example for customization . end]]></search>
...
    </operation>

 

 

 

 

Змінено користувачем vorobey
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


14.03.2024 в 22:06, vorobey сказал:

В мене в налаштуваннях модуля немає полів для створення маски SEO блога та статей блогу. Хочу додати префікс для англійської мови. Частина коду з ocmod яка за це як на мою думку відповідає не знаходить вказаної строки.

 

У вказоному файлі немає строк (Ocstore 3.0.7.0)...

  Скрыть содержимое
<file path="admin/model/extension/module/seo_url_generator.php">
    <operation error="skip">
      <search><![CDATA[
        $array_custom_tabs = array();
      ]]></search>
.....
    </operation>
    <operation error="skip">>
      <search><![CDATA[// Example for customization . end]]></search>
...
    </operation>

 

 

 

 

Залишилось від PRO версії. Воно там потрібне. В принципі воно ні на що не впливає, тому можете не звертати увагу

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 15.03.2024 в 09:08, SergeTkach сказав:

Залишилось від PRO версії. Воно там потрібне.

Ага, я теж так подумав. видалив ті 2 операції. Потім вже своїми силами зробив налаштування для категорій та статей блогу не дочекавшись відповіді )

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.