Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Генерация счета фактуры в .pdf формате.


romanprochuk

Recommended Posts

Здравствуйте, заранее прощу прощения, если пишу не в той ветке форума.

У меня такой вопрос: мне кажется, что счет-фактура в html формате не очень привлекательная и поэтому очень бы телось, чтобы это генерировалось в формате .pdf, можно ли это как-то осуществить? Хотелось бы узнать, как бы можно было хотя бы интергрировать скрипт интерграции. Заранее спасибо.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Спасибо, я знаю эти решения. Просто я хотел бы узнать хотя б намек, как можно это внедрить в опен карт...

На вьюху счета-фактуры на document.ready повесьте функцию, которая будет аяксом вызывать PHP-скрипт генерации PDF и передавать ему данные счета POSTом.

А скрипт пусть физически генерирует файл на сервере и в своем ответе отдает ссылку на этот файл. А вы на success повесьте отображение ссылки, которую получили от скрипта. Типа "скачать PDF"

Нормально намекнул?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 1 year later...
  • 4 months later...
  • 2 months later...

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.