Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Recommended Posts

15.01.2024 в 20:43, MyArttt сказал:

 

така сама проблема. є рішення?

 

Злетів модуль чомусь, запросило ключ активації. Автор модуля сказав оновити його, ми оновили. І почалися проблеми з модулем. Автор прочитав і не відповідає( 

1. Не працює відправка в поштомат.при створенні ттн видає:  Nova Poshta errors: Параметр мест пуст

хоча стоїть 1 місце, 1 товар. відключаю Общие параметры і видає нові помилки:  

Nova Poshta errors: Максимальный размер значения стороны составляет %MaxParamRecipient% 

Nova Poshta errors: Вес не указан

 

image.png.42c200e1b401d4d653342f2d5d2d291f.png

 

2. Дуже довго грузить інформацію при входженні в режим створення ттн. Десь 10 секунд завантажує дані відправника та отримувача.

 

3. Не рахує вартість по АПі, лише по тарифам. 

 

 

Як і інші зіткаюсь з проблемою відправки на поштомат.

При формуванні ТТН на відділення - все добре, а якщо відправляти на поштомат, це саме відправлення, без жодних змін - отримую повідомлення:

 

1.png

Змінено користувачем grigoriy777
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • Відповіді 5,2k
  • Created
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

17.01.2024 в 00:54, grigoriy777 сказал:

 

 

Як і інші зіткаюсь з проблемою відправки на поштомат.

При формуванні ТТН на відділення - все добре, а якщо відправляти на поштомат, це саме відправлення, без жодних змін - отримую повідомлення:

 

1.png

 

Але є рішення ))

Включаю кнопку пакування і вибираю "Фірмовий пакет 0,5 кг" - ТТН формується !

Цей пакет безкоштовний і входить у вартість.

Напевно, можна включити пакет у налаштуваннях модуля, щоб потім не відволікатись на окремих відправленнях.

Змінено користувачем grigoriy777
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 17.01.2024 в 22:01, zhizherinv сказав:

підкажіть, чи можна якось підключити два або три відправника до модуля?

Можна змінювати тільки контрагентів, але для цього має бути акаунт на ФОП

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

18.01.2024 в 01:00, Pasik сказал:

Вітаю. Підкажіть який модуль для швидкого оформлення замовлення найкраще функціонує з модулем Нової Пошти?

Дуже сподобалась робота, та швидкість зворотньго зв'язку від автора модуля

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


17.01.2024 в 22:39, Flint2000 сказал:

Можна змінювати тільки контрагентів, але для цього має бути акаунт на ФОП

підкажіть, як це реалізувати? і ліміт буде загальний у ФОП чи у кожного свій ліміт?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 19.01.2024 в 14:39, zhizherinv сказав:

підкажіть, як це реалізувати?

Це вам в НП краще скажуть, як зробити бізнес акаунт.

 

В 19.01.2024 в 14:39, zhizherinv сказав:

і ліміт буде загальний у ФОП чи у кожного свій ліміт?

ліміт на кожного контрагента окремо, тобто буде у вас 5 контрагентів, це 5*500 000 = 2 500 000 грн на квартал

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

17.01.2024 в 00:54, grigoriy777 сказал:
Скрытый текст


 

Як і інші зіткаюсь з проблемою відправки на поштомат.

При формуванні ТТН на відділення - все добре, а якщо відправляти на поштомат, це саме відправлення, без жодних змін - отримую повідомлення:

 

1.png

 

отключить ЗАГАЛЬНІ ПАРАМЕТРИ в настройках модуля

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


19.01.2024 в 15:24, olegodessa сказал:

отключить ЗАГАЛЬНІ ПАРАМЕТРИ в настройках модуля

 

Тоді кожен товар рахується як окреме місце і видає більшу кількість помилок.

Змінено користувачем grigoriy777
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


19.01.2024 в 17:19, grigoriy777 сказал:

 

Тоді кожен товар рахується як окреме місце і видає більшу кількість помилок.

это реально проблема, надеюсь будет скоро исправление. пока можно минусом лишние места убирать.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


22.01.2024 в 16:40, unix0 сказал:

это реально проблема, надеюсь будет скоро исправление. пока можно минусом лишние места убирать.

Ну на данний час вихід лише поставити параметри міст по замовчуванню оде ьа габарити виставити, а там вже по факту підредаговувати... 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


22.01.2024 в 19:25, COBECTb11 сказал:

Ну на данний час вихід лише поставити параметри міст по замовчуванню оде ьа габарити виставити, а там вже по факту підредаговувати... 

да, как вариант. везде проставить 1х1х1. а если почтомат то задавать размеры вручную

udp/ не катит, так как вес не подтягивается из заказа... и надо возвращаться в заказ что его глянуть 

Змінено користувачем unix0
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


22.01.2024 в 22:47, unix0 сказал:

да, как вариант. везде проставить 1х1х1. а если почтомат то задавать размеры вручную

udp/ не катит, так как вес не подтягивается из заказа... и надо возвращаться в заказ что его глянуть 

Виставте ще й вагу...

Створювати ттн можливо з замовлення де й зоріентуетесь з вагою... Я розумію, що це не зручно, але як тимчасовий варіант, то підійде. В мене такий тимчасовий варіан вже пів року десь) 

Змінено користувачем COBECTb11
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


22.01.2024 в 23:21, COBECTb11 сказал:

Виставте ще й вагу...

Створювати ттн можливо з замовлення де й зоріентуетесь з вагою... Я розумію, що це не зручно, але як тимчасовий варіант, то підійде. В мене такий тимчасовий варіан вже пів року десь) 

і місто і відділення треба в голові тримати. раніше було поле input. тепер select(якщо вибрати не зі списку при замовленні, то данні не підтягуе. а таких багато. ). добре що код на цій сторінці відкритий і можно під себе поправити

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


А хто як вирішує питання с післяоплатою?

Я знаю, що коміссію за післяоплату можно розраховувти в самому ж модулі.

Але якщо я хочу зробити безкоштовну доставку, то безкоштовною на сторінці оформлення замовлення буде і "післяоплата". Але я хочу, щоб клієнт у будь-якому випадку сам сплачував коміссію за післяоплату, навіть якщо доставка безкоштовна.

Я розумію, що я можу вказувати при створенні накладной хто сплачує коміссію за зворотню доставку, але цікавить саме як це відобразити на сторінці оформлення замовлення.

P.S.

Раніше для цього використовував модуль від автора цього ж модуля, але він зараз "знят з продажу" та лище для версій 1.5-2.3, а мені потрібно для 3.0.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


28.01.2024 в 17:33, Pasik сказал:

А хто як вирішує питання с післяоплатою?

Я знаю, що коміссію за післяоплату можно розраховувти в самому ж модулі.

Але якщо я хочу зробити безкоштовну доставку, то безкоштовною на сторінці оформлення замовлення буде і "післяоплата". Але я хочу, щоб клієнт у будь-якому випадку сам сплачував коміссію за післяоплату, навіть якщо доставка безкоштовна.

Я розумію, що я можу вказувати при створенні накладной хто сплачує коміссію за зворотню доставку, але цікавить саме як це відобразити на сторінці оформлення замовлення.

P.S.

Раніше для цього використовував модуль від автора цього ж модуля, але він зараз "знят з продажу" та лище для версій 1.5-2.3, а мені потрібно для 3.0.

Тут на форумі є від іншого автора саме модуль післяплати

підходить до НП, та УП, там не важко і для Розетки буде додати за необхідністю 

Змінено користувачем COBECTb11
  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 28.01.2024 в 15:52, COBECTb11 сказав:

Тут на форумі є від іншого автора саме модуль післяплати

підходить до НП, та УП, там не важко і для Розетки буде додати за необхідністю 

О, супер. Дякую. Саме те, що потрібно.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 08.01.2024 в 15:19, DEN123456789 сказав:

Привіт. Підскажіть як довго у вас формується ТТН через автостворення ? щось в мене дуже довго, секунд 30. Може якость можно прискорити, то коли 200+ замовленнь дуже  багато часу виходить. На розетці значно швидше створює

Така ж проблема, була версія 3.5 все працювало як треба, а тепер на новій на яку вимушено перейшов, поля відправника відділення та отримувача формуються довго, 10-12 сек деколи довше. Розв'язали проблему?

 

В 15.01.2024 в 20:43, MyArttt сказав:

така сама проблема. є рішення?

 

Злетів модуль чомусь, запросило ключ активації. Автор модуля сказав оновити його, ми оновили. І почалися проблеми з модулем.

Все теж саме



відпишу що і як вирішилось
 

Змінено користувачем alexxlr
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 2 weeks later...
09.02.2024 в 23:12, Puhrods сказал:

Добрый день.

Через какой модуль настраиваются СМС рассылки о смене статуса отправления. Те которые настраиваются в модуле НП в разделе - Задания cron 

У описі до модуля НП вказано... 

З доступних наразі цей 

Але самі розумієте, що це прив'язка до сервісу (хоча ним не користувався і прокоментувати хороший чи поганий не можу...) 

Є ще 

Запитайтеся у автора чи можливо інтегрувати з НП, мені здається що там не дуже важко, бо є відправка при зміні статуса... 

 

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


09.02.2024 в 23:12, Puhrods сказал:

Добрый день.

Через какой модуль настраиваются СМС рассылки о смене статуса отправления. Те которые настраиваются в модуле НП в разделе - Задания cron 

подойдет этот модуль для отправки смс при смене статуса SmsFly. сам такой использовал работает четко.

 

то что выше еще написали "SAP - SMS / OTP (Авторизація по телефону) / SMS сповіщення 1.3.2" не имет отношения к этому, этот модуль сам не шлет а делает авторизацию через смс и нужно всеравно использовать смс шлюз тот же sms-fly.

 

так что используйте sms-fly.ua и будет все работать.

сперва нужно пройти регистрацию на сайте sms-fly получить ключ апи, пополнить счет. далее поставить модуль бесплатный sms-fly и ввести там ключ 

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


10.02.2024 в 12:45, Vetlucky777 сказал:

подойдет этот модуль для отправки смс при смене статуса SmsFly. сам такой использовал работает четко.

 

А текст сообщения этот модуль откуда тянет. Нужно в самом модуле их прописывать? Просто в модуле НП API уже есть шаблоны сообщений которые подвязаны к статусам( вкладка cron залдачи) Этот модуль оттуда может тянуть тексты

Змінено користувачем Puhrods
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


11.02.2024 в 15:26, Puhrods сказал:

А текст сообщения этот модуль откуда тянет. Нужно в самом модуле их прописывать? Просто в модуле НП API уже есть шаблоны сообщений которые подвязаны к статусам( вкладка cron залдачи) Этот модуль оттуда может тянуть тексты

SmsFly как раз и будет тянуть шаблон сообщения из модуля НП которій в вкладке крон для этого в модуле НП пишите шаблон сообщений.

далее в модуле SmsFly выбираете при каких статусах отправлять смс и в тексте шаблона сообщений пишите {COMMENT} таким образом будет отправляться смс с вашим шаблоном который прописали в модуле нп 

 

вот ссылка  я сам про это спрашивал. там есть скрин куда именно в модуле SmsFly прописать {COMMENT}

 

 

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


11.02.2024 в 18:12, Vetlucky777 сказал:

SmsFly как раз и будет тянуть шаблон сообщения из модуля НП которій в вкладке крон для этого в модуле НП пишите шаблон сообщений.

далее в модуле SmsFly выбираете при каких статусах отправлять смс и в тексте шаблона сообщений пишите {COMMENT} таким образом будет отправляться смс с вашим шаблоном который прописали в модуле нп 

 

 

Большое спасибо

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.