Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Сортировка товаров что-то не хочет работать


olenka

Recommended Posts

Здравствуйте. Запустила интернет-магазин, все делала по стандартным своим действиям - поставила модуль фильтра, но под конец работы обнаружила, что не работает сортировка. Раньше магазины делала с сортировкой по дате добавления, соответственно в коде меняла это 

catalog/controller/product/category.php

15 строка $sort = 'p.sort_order'; меняем на $sort = 'p.date_added';

21 строка $order = 'ASC'; меняем на $order = 'DESC';

Есть у меня аналогичный сайт с теми же настроками, все работает  САЙТ

А вот этот САЙТ перейдите сортировку от А до Я - выбивает витрину. главное не знаю какой файл на ошибки искать или пробовать его заменить. И модуль переустанавливала. И главное когда его отключаю тоже сортировка не работает. 

 

Кто знает, где копать? Буду благодарна любой помощи. Спасибо. 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


У вас при переключении сортировки, белый лист.Поможет лог ошибок.Или перепроверяйте как вы вставили правки в контроллер.Хватит того что вы не добавили один-два знака.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.