Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

расположение модуля на конкретном продукте


Bemulima

Recommended Posts

Здравствуйте, столкнулся с такой задаче вставить модуль на конкретный продукт, например только  для продукта site.ru/index.php?route=product/product&product_id=74. Пробовал в "схему добавит ссылку" ноль реакций. Может кто то знает как это делать. Может подскажете?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Любой модуль, например сам создал модуль счетчик обратный отсчет, вот хочу на некоторые товары хочу вставить этот модуль. 

Я так понимаю, вы уже связали время акции, с временем на счетчике? Если да, то вопросов возникать не должно.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Я так понимаю, вы уже связали время акции, с временем на счетчике? Если да, то вопросов возникать не должно.

Модуль подключается ко всем стандартным схемам, туда же добвил новую схему например "товар1" с ссылкой  index.php?route=product/product&product_id=74, туда никак не хочет подключиться. И не только мой модуль но и все стандартные модули не подключаются, например пробовал подключить "Slideshow". Я подумал у всех так должно быть

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Ааай, всё понял, оказывается после создания схемы, в продукте в разделе дизайн схему выбрать созданную схему. Вот тогда будет отображаться модуль в продукте))) :eek:

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.