Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

[Решено] Не отображаются модули в админке [{админка и ftp от разных магазинов}]


Recommended Posts

Добрый день. Столкнулся с проблемой установки модулей на хостинге. Копирую все файлы модуля по папкам, но в админке они не отображаются. Причем на локалке(xampp) и на бесплатном хостинге (vagonchik.com) всё работает.

4 модуля доставки -  "Доставка EMS", "Доставка Новой почтой", "Доставка Укрпочтой", "Доставка другим способом".

Создавал, посредством копирования стандартного модуля доставки и последующей заменой имен внутри файлов, чтобы не было конфликтов. Файлы модуля прилагаю.

В чем может возникнуть проблема? Что я упустил?

modul.zip

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Да просто произошло недоразумение. Мне дали доступ к админке одного сайта, а доступ к фтп от другого сайта. Благо я додумался ip посмотреть, так бы промучался..  :-)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.