Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Конверсії


Gariks

Recommended Posts

В аналітиці показує конверсію "совершение покупки", а в адмінці замовлення немає...
Я робив тестове замовлення, також в аналітиці показує "совершение покупки" і це замовлення є в адмінці. 
Як так? 

Змінено користувачем Gariks
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


13.12.2023 в 01:02, Etegro сказал:

Тоді можливо Замовлення в 1 клік, дзвінок тощо має спільну конверсію з кошиком

 

Ні, всі замовлення (швидке, в один клік), відображаються в адмінці. 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В електронній комерції подивіться, які номери замовлення у вас там зареєстровано. 

А потім вже думайте куди рити далі, може то проблема із кешем, тоді перевіряйте роботу кешу, і саму реєстрацію замовлення. 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


13.12.2023 в 11:19, Gariks сказал:

 

А що може бути з кешем? Є встановленний модуль кешування.

може він кешує криво сесію, чи Куку, і коли хтось заходить знову на сторінку оформлення він знов те саме відправляє. там нюансів може бути багато. Подивіться в аналітиці, які саме у вас там конверті і їх номери, щоб розуміти куди копати далі

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 13.12.2023 в 11:27, niger сказав:

може він кешує криво сесію, чи Куку, і коли хтось заходить знову на сторінку оформлення він знов те саме відправляє. там нюансів може бути багато. Подивіться в аналітиці, які саме у вас там конверті і їх номери, щоб розуміти куди копати далі

Кешувальник не працює на сторінках оформлення та аккаунту ;)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

13.12.2023 в 12:06, markimax сказал:

Кешувальник не працює на сторінках оформлення та аккаунту ;)

Ваш чи той що у автора? Я можу зробити що запрацює "мій" кешувальник де я захочу. І корзина буде одна на всіх, і замовлення)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Цікаву річ помітив. Вимкнули світло, звичайно браузер закрився, потім світло ввімкнули, заходжу в аналітику і показує "совершение покупки" при чому в аналітиці показує, що в даний час, тільки я на сайті. Хвилина в хвилину. Я закрив браузер, відкрив знову і знову показує "совершение покупки" вже - 2, на сам сайт не заходив, тільки в аналітиці показує, що це моє місцезходження. На сайт не заходив, але вкладка з сайтом в браузері завжди є.
Які думки?  

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.