Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Активна сторінка без префіксу


Recommended Posts

Доброго дня!

Хто може здійснити?

Треба щоб сторінка сайту працювала без префіксу ua.

За допомогою модулю мультимови був доданий префікс ua на сайт.

Рос версія

https://site/caregory/...

Укр версія

https://site/ua/caregory/...

Якщо зі сторінки сайту прибрати префікс ua то пише 404. Хочемо це виправити.

Дивлюсь на інші сайти. Якщо прибрати префікси то або переходить на іншу мову сайту, це в тому випадки коли урл на рос та укр версії однакові, окрім префіксу. Це нашого сайту не стосуються, у нас вони різні.

Або якщо прибираешь префікс, то переходить на такую саму сторінку та префікс з*являеться знову.

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


01.08.2023 в 10:59, NataliVar сказал:

Доброго дня!

Хто може здійснити?

Треба щоб сторінка сайту працювала без префіксу ua.

За допомогою модулю мультимови був доданий префікс ua на сайт.

Рос версія

https://site/caregory/...

Укр версія

https://site/ua/caregory/...

Якщо зі сторінки сайту прибрати префікс ua то пише 404. Хочемо це виправити.

Дивлюсь на інші сайти. Якщо прибрати префікси то або переходить на іншу мову сайту, це в тому випадки коли урл на рос та укр версії однакові, окрім префіксу. Це нашого сайту не стосуються, у нас вони різні.

Або якщо прибираешь префікс, то переходить на такую саму сторінку та префікс з*являеться знову.

 

Доброго  дня, якщо використовують 2 мови префікс залишають, щоб простіше було зрозуміти до якої мови належить сторінка. Та і технічно воно не заважає, чому хочете прибрати?

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


01.08.2023 в 12:40, SSHEVA сказал:

Доброго  дня, якщо використовують 2 мови префікс залишають, щоб простіше було зрозуміти до якої мови належить сторінка. Та і технічно воно не заважає, чому хочете прибрати?

Згоден
Технічно воно зовсім не заважає, та ще й таргетовано вказує на мову.
Мало того там 25'000 україномовних сторінок з префіксом /ua/.. в індексі Google

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 01.08.2023 в 12:40, SSHEVA сказав:

Доброго  дня, якщо використовують 2 мови префікс залишають, щоб простіше було зрозуміти до якої мови належить сторінка. Та і технічно воно не заважає, чому хочете прибрати?

Я не кажу про прибрати взагалі.

Я кажу про те, щоб у випадку, коли префікса ua по якихось причин не буде у посиланні - сторінка все одно працює, а не показує 404.

Звісно, я розумію для чого мовний префікс треба.

 

Я прошлася по досить багатьом сайтам, та коли прибирала у них мовні префікса то сторінка не била 404, а мала такий же самий вид, що і з ним. 

Це означає, що це нормально.

У нас такого на сайті немає.

Тому до того і питання.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 01.08.2023 в 12:51, markimax сказав:

Згоден
Технічно воно зовсім не заважає, та ще й таргетовано вказує на мову.
Мало того там 25'000 україномовних сторінок з префіксом /ua/.. в індексі Google

Відповіла на його питання.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


01.08.2023 в 13:22, NataliVar сказал:

Я не кажу про прибрати взагалі.

Я кажу про те, щоб у випадку, коли префікса ua по якихось причин не буде у посиланні - сторінка все одно працює, а не показує 404.

Звісно, я розумію для чого мовний префікс треба.

 

Я прошлася по досить багатьом сайтам, та коли прибирала у них мовні префікса то сторінка не била 404, а мала такий же самий вид, що і з ним. 

Це означає, що це нормально.

У нас такого на сайті немає.

Тому до того і питання.

 

Коли в урл нема префікса (а seo url прописати однаково, що з ним, що без нього) то повинно віддавати 404, тому що такого посилання нема.
Якщо нема посилання то що повинно бути ... правильно - 404
У вас так і працює.
А коли сторінка з префіксом і без префікса видає те саме, то це не вірно, це ж будуть "дублі"! Тобто у тих "багатьох сайтах" помилково зроблено. Не треба дивитися на помилки інших. У вас все вірно.
 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 01.08.2023 в 13:28, markimax сказав:

 

Коли в урл нема префікса (а seo url прописати однаково, що з ним, що без нього) то повинно віддавати 404, тому що такого посилання нема.
Якщо нема посилання то що повинно бути ... правильно - 404
У вас так і працює.
А коли сторінка з префіксом і без префікса видає те саме, то це не вірно, це ж будуть "дублі"! Тобто у тих "багатьох сайтах" помилково зроблено. Не треба дивитися на помилки інших. У вас все вірно.
 

Наведіть мені приклади сайтів, де стоїть ваш модуль, я хочу глянути. Мені цікаво.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


01.08.2023 в 13:37, NataliVar сказал:

Наведіть мені приклади сайтів, де стоїть ваш модуль, я хочу глянути. Мені цікаво.

Причому тут мій модуль... 6146357437.png

Вам кажуть як повинно бути
І це не мій модуль видає 404 коли нема такого посилання, а ЧПУ формувач - SeoPro
І все вірно він працює
А на тих "багатьох сайтах" мабуть просто не стоїть SeoPro, який не допускає дублів!
Щось ви якусь маячню "завели"
 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 01.08.2023 в 13:45, markimax сказав:

Причому тут мій модуль... 6146357437.png

Вам кажуть як повинно бути
І це не мій модуль видає 404 коли нема такого посилання, а ЧПУ формувач - SeoPro
І все вірно він працює
А на тих "багатьох сайтах" мабуть просто не стоїть SeoPro, який не допускає дублів!
Щось ви якусь маячню "завели"
 

Не треба називати маячнею те, що я намагаюсь розібратися з проблемою, яка створилася у нас на сайті.

 

Я хочу почути інших спеціалістів. Вас я вже чула не раз. Ви не допомогли. 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


01.08.2023 в 13:51, NataliVar сказал:

Не треба називати маячнею те, що я намагаюсь розібратися з проблемою, яка створилася у нас на сайті.

 

Я хочу почути інших спеціалістів. Вас я вже чула не раз. Ви не допомогли. 

Бо ви підіймаєте питання - маячню. І не в перший раз. І дивилися фахівці. І всі згодні зі мною були.
Як можна щоб вам видавалися за різними посиланнями - однаковий контент... :?
Це дубль! І це помилка. Це вам любий початківець  SEO -шник "школяр"  скаже.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Я вам не допоможу, тому що не знаю як і, головне, вважаю, що @markimax повністю правий і це маячня ))
Питаю більше для свого всебічного розвитку...

Навіщо вам прибирати «ua»? Я б ще зрозумів, якби прибрати «ru»...

Ну, і так, для справки, зайшов на Розетку. Ви там «ua», якщо вибрана українська версія, фізично не зможете прибрати.

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 01.08.2023 в 16:10, yurabr сказав:

Я вам не допоможу, тому що не знаю як і, головне, вважаю, що @markimax повністю правий і це маячня ))
Питаю більше для свого всебічного розвитку...

Навіщо вам прибирати «ua»? Я б ще зрозумів, якби прибрати «ru»...

Ну, і так, для справки, зайшов на Розетку. Ви там «ua», якщо вибрана українська версія, фізично не зможете прибрати.

Та не хочу я прибрати ua) Я розумію для чого він потрібен.

Ну ось на прикладі Розетки.

У них якщо прибираешь ua то не б*є 404, а все одно ua залишається на своєму місці.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 01.08.2023 в 17:22, NataliVar сказав:

Та не хочу я прибрати ua) Я розумію для чого він потрібен.

Ну ось на прикладі Розетки.

У них якщо прибираешь ua то не б*є 404, а все одно ua залишається на своєму місці.

У вас одна мова? Ви хочете щоб посилання без префіксу редиректилися на з префіксом?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.