Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Vladzimir

Users

4 Followers

Technical support

 • Other
  https://www.buymeacoffee.com/vladzimir

Information

 • Gender
  Не определился
 • City:
  Київ/Kyiv

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Vladzimir's Achievements

Mentor

Mentor (12/14)

 • Dedicated Rare
 • First Post
 • Posting Machine Rare
 • Collaborator
 • Conversation Starter

Recent Badges

304

Reputation

 1. IrfanView з пагіном RIOT (нажаль тільки до версії 4.5.7). Добре стискає фото, вміє пакетну обробку. І головне не встановлювати усяку фігню зі свістопєрдєлкамі.
 2. Цю дискусію ще у вересні закрили. Чек післяплатою Новою Поштою - робити обов'язково.
 3. А чому адміністрація не розмістить у публічному просторі усі free-модулі, забанених авторів? GPL-ліцензії це не протирічить, і ніякої шкоди, тільки користь користувачам і форуму.
 4. Не зрозуміло на яке саме рандомне фото змінюється, інше того ж товару чи будь-якого? І перевірте назви/шляхи фото до та після проблеми.
 5. Рекомендую усі фото переконвертувати в jpg, і ви здивуєтесь як зменшиться розмір папки!
 6. Дайте вгадаю. У вас усі картинки завантажуються у форматі png? І якого розміру оригінальні фото - і які максимальні розміри в магазині? Тому що резайз, в опенкарті, с меншого розміру на більший, завжди дає непропорційне збільшення ваги фото. І ще, який шаблон ви використовуєте? Тому що деякі шаблони вміють генерувати фото 2х, що - дивись попередній пункт.
 7. Vladzimir

  Opencart 5

  Так, вони позбавляють геморою, на старті. Але додають суттєвого геморою при масштабуванні з інтернет-ларька до нормального магазину. Краще день втратити, але за годину долітіти (С).
 8. Vladzimir

  Opencart 5

  А я навпаки вважаю що адмінка опенкарту потрібна тільки для налаштувань магазину. Для всього іншого є спеціалізовані речі, які суттєво розширують можливості ведення контенту/замовлень. Наприклад контент ідеально вести в pim-системах які на 164% перекривають усі наявні модулі опенкарту для цього. Аналогічно і щодо crm.
 9. А можна ще до форматування доколупатися. Вважайте це не жартом.
 10. Як складська програма, але дуже примітивна. Немає повноцінної броні. Інтерфейс не юзерфрендлі. Спочатку думав що ви - вебаналог https://www.pr4.com.ua але виявилося все навпаки. А ось за код - спасибі. Хоч хтось не говнокодить.
 11. Замовлення в базі зберігаються в тому вигляді, в якому клієнт його зробив
×
×
 • Create New...

Important Information

On our site, cookies are used and personal data is processed to improve the user interface. To find out what and what personal data we are processing, please go to the link. If you click "I agree," it means that you understand and accept all the conditions specified in this Privacy Notice.