Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Добрий день!
Останнім часом мій магазин стали періодично прощупувати, десь раз в місяць. Приблизно 40 000 запитів на день.
Бачу, що спроба ін'єкції.
Через форму зворотного зв'язку і через "знайшли дешевше" приходять усілякі символи та коди.
Подивився логі сайту – бачу запити по якихось дивних урлах.
Написав системщіку. Він підтвердив, що це спроба ін'єкції і треба захистити код.
Кто розумієтся в цієї справі?
Як поставити захист на код, або як уберегти сайт від ін'єкцій?
Якщо вже були спроби ін'єкції, який зараз реальний ризик, я так розумію ніякого?

Edited by AlexandrSY

@SergeTkach правий. Щоби вберегтись від ін'єкцій терба впевнитись, що ніде в запитах до бази даних не використувутютья необроблені дані з форм. Це можна зробити лише вручну візуально перевіривши наявний код модификаторів та всановлених модулів від сторонніх розробників. В дефолтному OpenCart всі запити вже захищені від ін'єкцій.

В 09.03.2023 в 18:04, AlexandrSY сказав:

Добрий день!
Останнім часом мій магазин стали періодично прощупувати, десь раз в місяць. Приблизно 40 000 запитів на день.
Бачу, що спроба ін'єкції.
Через форму зворотного зв'язку і через "знайшли дешевше" приходять усілякі символи та коди.
Подивився логі сайту – бачу запити по якихось дивних урлах.
Написав системщіку. Він підтвердив, що це спроба ін'єкції і треба захистити код.
Кто розумієтся в цієї справі?
Як поставити захист на код, або як уберегти сайт від ін'єкцій?
Якщо вже були спроби ін'єкції, який зараз реальний ризик, я так розумію ніякого?

Риск есть всегда. Защита от взлома должна быть комплексной. Необходимо внедрять комплекс мер. Начиная с блокировки нездоровой активности на уровне веб-сервера, заканчивая фильтрацией подозрительных вхождений в теле post get запросов.

В 09.03.2023 в 19:03, SergeTkach сказав:

Загалом всі запити до бази в OpenCart написані з $this->db->escape() або (int) - то це наче і є захист від SQL-ін'єкцій.

Ну да ну да. Шапочка из фольги.

• +1 1