Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Как вы сейчас платите Фейсбуку?


florapraktik

Recommended Posts

Підкажіть, будь ласка, бо чогось не догоняю.

Стала задача зробити людині рекламу в ФБ.

И тут я уткнулся в то, что не могу заплатить ФБ. Он хочет зарезервировать средства на карте, но не может это сделать. Пишет, недостаточно средств. Однако, средства там есть. Немного, но есть. Но, они в гривне. И я так понимаю, что проблема именно в этом (но, это не точно).

Я так придумал себе, что надо валютную карту добавлять. Но, я не могу понять, как её пополнить? В поддержке Привата сказали, что пополнить её можно только в кассе банка, если вносить физические бумажки (или в терминале самообслуживания, но опять зелёными бумажками). Причём, чужую карту пополнить нельзя.

Т.е., я могу создать в Привате виртуальную карту, но не пойму, как мой клиент будет её пополнять?

Хтось може розтулмачити, як це робиться? Як зробити так, щоб я керувар рекламою, яку оплачує інша людина?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Э... У грудні нормально все приймав. Щоправда карта справжня. До речі, про проблеми з віртуальними картами чув ще у 20-му році, але тільки краєм вуха.

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

@florapraktik Подвійна конвертація на карті увімкнена?

  • +1 2
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

09.02.2023 в 09:22, Flint2000 сказал:

@florapraktik Подвійна конвертація на карті увімкнена?

@florapraktik Та ліміт для оплати в інтернет дивіться, це у тому ж розділі де ви виставляєте подвійну конвертацію. 

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Всім велике дякую.

Подвійна конвертація включена.

Ліміт для оплати в інтернет выставлен корректно.

 

Звонил в поддержку Привата, говорят что запрос, ни на блокировку, ни на списание от ФБ не поступал.

Писал в поддержку ФБ ответил, похоже, робот. Говорит, аккаунт активный, пришлите скриншоты экрана. Послал, жду новый ответ.

 

Попробовал привязать физический пластик - та же история, не блокирует средства для рекламы.

 

Не знаю, что делать. В принципе, есть один момент - ФБ просит указать имя владельца карты,  а у меня все карты НЕ именные.  Думаю, может заказать именую карту более высокого уровня? 

Может, через какой-нибудь пайпал попробовать?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


11.02.2023 в 14:38, florapraktik сказал:

ФБ просит указать имя владельца карты

 

Владелец карты не проверяется нигде, можно писать A A

это не только фб касается

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

11.02.2023 в 14:46, spectre сказал:

 

Владелец карты не проверяется нигде, можно писать A A

это не только фб касается

Тогда именная карта не поможет...

Что он от меня хочет?!

Поддержка ниже плинтуса.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 08.02.2023 в 22:18, florapraktik сказав:

Підкажіть, будь ласка, бо чогось не догоняю.

Стала задача зробити людині рекламу в ФБ.

И тут я уткнулся в то, что не могу заплатить ФБ. Он хочет зарезервировать средства на карте, но не может это сделать. Пишет, недостаточно средств. Однако, средства там есть. Немного, но есть. Но, они в гривне. И я так понимаю, что проблема именно в этом (но, это не точно).

Я так придумал себе, что надо валютную карту добавлять. Но, я не могу понять, как её пополнить? В поддержке Привата сказали, что пополнить её можно только в кассе банка, если вносить физические бумажки (или в терминале самообслуживания, но опять зелёными бумажками). Причём, чужую карту пополнить нельзя.

Т.е., я могу создать в Привате виртуальную карту, но не пойму, как мой клиент будет её пополнять?

Хтось може розтулмачити, як це робиться? Як зробити так, щоб я керувар рекламою, яку оплачує інша людина?

Не юзайте власну картку для оплати чужої реклами....та власний РК.

 

Клієнт створює рекламний кабінет та делегує вам доступи до нього через "Ролі сторінки". Клієнт має прив'язати свою картку

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


11.02.2023 в 15:02, AlexanderYuzkov сказал:

Не юзайте власну картку для оплати чужої реклами....та власний РК.

 

Клієнт створює рекламний кабінет та делегує вам доступи до нього через "Ролі сторінки". Клієнт має прив'язати свою картку

Дякую.

Клиент не в состоянии ничего створити. Я пробовал навпаки - намагався додати доступи для клієнта, щоб вона додала власну картку. Щось в нас це не вийшло. В неї світла часто немає, то вона намагається з телефону, там незручно, вона нічого зозуміти не може.

Я розумію, що ви праві з цого привіду. Але, це трохи інше питаня, бо якщо я буду спробувати рекламувати себе, то мені все одно треба вирішувати поточну проблему.

А взаголі-то так, те, як я це зараз роблю, то непрофесійно та погана практика. Згоден.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.