Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Посилання на інший сайт з аналогічним товаром в картці товару


Recommended Posts

Доброго дня.

Є мультімагазин (зроблений на різних доменах). Є ідея для товарів, яких зараз не має в наявності ставити посилання на інший магазин, де ці товари можна замовити. Цей "інший" магазин - один з цього мультика, в нього урли і мета тайтли відрізняються, а описи і Н1 - такі ж як і на "основному" магазині. З "іншого" магазину посилань на основний не має, він взагалі там ні де не згадуються.

Питання в тому, як Гугл віднесеться до великої кількості посилань з одного магазину на інший за умови, що вони просуваються як окремі сайти.

Можна робити не посилання, а просто банер "цей товар можна зараз замовити в магазині .... і адресу без href, але то тупізм, як на мене.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В мене є старі проекти. Які колись були покинуті. І я там кидаю посилання на проекти які мають схожу тематику - нічого поганого немає. Бана не буде - але там щось із передачею ваги сторінки йде мова. Тобто ви будете просувати частково той сайт і робити його конкуретном цьому.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 18.01.2023 в 17:45, niger сказав:

Тобто ви будете просувати частково той сайт і робити його конкуретном цьому.

Та я й не проти, просувати новий сайт не дуже легко :)

В 18.01.2023 в 17:45, niger сказав:

Бана не буде - але там щось із передачею ваги сторінки йде мова.

Про бан я розумію, але в мене ідея, щоб гугл не вважав, що один з сайтів - аффіліат. 

В 18.01.2023 в 17:45, niger сказав:

І я там кидаю посилання на проекти які мають схожу тематику - нічого поганого немає.

Тут питання, що будуть сотні посилань з одного сайту на інший, потім вони ще й будуть мінятись: є залишок - нема посилання, немає залишку - є посилання. Т так тисячі товарів симафорити будуть. 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


18.01.2023 в 14:00, pawana сказал:

Питання в тому, як Гугл віднесеться до великої кількості посилань з одного магазину на інший за умови, що вони просуваються як окремі сайти.

бана скорей всего не будет, но возможно, что эти ссылки не будут учитываться (как подозрение на pbn), но это не точно

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 18.01.2023 в 21:23, chukcha сказав:

возможно, что эти ссылки не будут учитываться

Та то була б фігня - для мене тут важливо, щоб покупці бачили посилання. Тут якраз мова про те, що за pbn гугл песимезує. От цього я як раз дуже боюся.

Саме з цієї причини і вирішив написати пост. 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


18.01.2023 в 21:43, pawana сказал:

Тут якраз мова про те, що за pbn гугл песимезує.

Не совсем так..
По каким-то алгоритмам ... Возможно , постоянные ссылки, не тематические.
в крайнем случае можно ссылки в спан обернуть и онклик
 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

https://developers.google.com/search/docs/crawling-indexing/qualify-outbound-links

 

можете додати до посилань rel sponsored/nofollow. Краще nofollow

Щоб так сильно не перейматися. 

Змінено користувачем niger
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Але я б так не переймався. 

Пишете - "цей товар закінчився, можете замовити його у наших партнерів -> "Partner.com" "

І все. Не забанить гугл за таке. 

 

Я так робив, жоден сайт не отримав бану, чи просів по позиціям. 

Змінено користувачем niger
  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 19.01.2023 в 17:22, niger сказав:

Краще nofollow

Теж про думав.

 

В 19.01.2023 в 17:25, niger сказав:

Я так робив, жоден сайт не отримав бану, чи просів по позиціям. 

Дякую!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


18.01.2023 в 13:00, pawana сказал:

Доброго дня.

Є мультімагазин (зроблений на різних доменах). Є ідея для товарів, яких зараз не має в наявності ставити посилання на інший магазин, де ці товари можна замовити. Цей "інший" магазин - один з цього мультика, в нього урли і мета тайтли відрізняються, а описи і Н1 - такі ж як і на "основному" магазині. З "іншого" магазину посилань на основний не має, він взагалі там ні де не згадуються.

Питання в тому, як Гугл віднесеться до великої кількості посилань з одного магазину на інший за умови, що вони просуваються як окремі сайти.

Можна робити не посилання, а просто банер "цей товар можна зараз замовити в магазині .... і адресу без href, але то тупізм, як на мене.

сделайте общую базу товаров или пишите "есть на складе во Львове для Киевлян - доставка 1-2 дня новой почтой". Либо просто есть в наличии - доставка 1-2 дня.

Змінено користувачем kulinenko
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 21.01.2023 в 23:30, kulinenko сказав:

сделайте общую базу товаров или пишите "есть на складе во Львове для Киевлян - доставка 1-2 дня новой почтой". Либо просто есть в наличии - доставка 1-2 дня.

Нє, тут трохи складніше все - у товарів різні ціни і зовсім різні ідеї покупки, тому прийшлося зробити окремий магазин і розділити товари.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


22.01.2023 в 09:57, pawana сказал:

Нє, тут трохи складніше все - у товарів різні ціни і зовсім різні ідеї покупки, тому прийшлося зробити окремий магазин і розділити товари.

почему разные цены ? и что значит разные идеи для покупки ?

Если вы будете перенаправлять с цены 100 гривен на цену в 200 гривен - то конверсия в ноль уйдет . Вы подумайте сначала про общую схему продаж, после лепите уже ссылки.

 

Или это бурж ? давайте адрес сюда

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 22.01.2023 в 13:01, kulinenko сказав:

с цены 100 гривен на цену в 200 гривен - то конверсия в ноль уйдет

Навпаки. На донорі ціни вищі.
 

В 22.01.2023 в 13:01, kulinenko сказав:

Вы подумайте сначала про общую схему продаж

Вже продумав, тому і робив різні магазини.
 

В 22.01.2023 в 13:01, kulinenko сказав:

давайте адрес сюда

Скинув в приватні. Буду вдячний за підказку.

Змінено користувачем pawana
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


22.01.2023 в 12:22, pawana сказал:

Навпаки.
 

Вже продумав, тому і робив різні магазини.
 

Скинув в приватні. Буду вдячний за підказку.

я посмотрел - не увидел там мульти региона, две копии сайта , в одном регионе , не понятно зачем это все. Не вижу логики

 

если нету на сайте товаров - добавьте их туда с другого магазина по нужной вам цене и все . Не нужно усложнять

Змінено користувачем kulinenko
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 22.01.2023 в 14:17, kulinenko сказав:

не увидел там мульти региона

Його там і не має.

В 22.01.2023 в 14:17, kulinenko сказав:

не понятно зачем это все. Не вижу логики

Другий сайт - поставка товарів під замовлення. З попередньою оплатою, досить довгим очікуванням, але нижчою ціною. Тому, там всі товари є в наявності.

Плюс - другий магазин планується як окремий проект, що в майбутньому відбере частину покупців у конкурентів.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


22.01.2023 в 13:40, pawana сказал:

Другий сайт - поставка товарів під замовлення. З попередньою оплатою, досить довгим очікуванням, але нижчою ціною. Тому, там всі товари є в наявності.

сделайте на одном сайте опцию - скидка за предзаказ и все. Две цены в товаре это нормально

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 22.01.2023 в 14:52, kulinenko сказав:

сделайте на одном сайте опцию - скидка за предзаказ и все

Так, це було основною ідеєю спочатку. Тільки це унеможливить просування товарів з доставкою з-за кордону. Ну і є деякі моменти додаткові. Тому саме так. Дякую за пораду!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


22.01.2023 в 13:57, pawana сказал:

Так, це було основною ідеєю спочатку. Тільки це унеможливить просування товарів з доставкою з-за кордону. Ну і є деякі моменти додаткові. Тому саме так. Дякую за пораду!

Как же так? Вы же будете продавать товар на главном сайте. Кому надо тот подождет кому не надо купит дороже сразу. Не нужно усложнять и придумывать головную боль

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 22.01.2023 в 15:31, kulinenko сказав:

Как же так?

Тому що мета тайтли та дескріпшн повинні відрізнятись для різних варіантів покупки (для органіки). Тому що не можна в одне замовлення пхати різні варіанти покупки. Тому що навіть складський облік двох варіантів товарів повинен відрізнятися. Тому що для різних варіантів покупки відрізняються система знижок, оплати та доставка. Іще є пара психологічних "тому що". Якось так.
 

В 22.01.2023 в 15:31, kulinenko сказав:

Не нужно усложнять и придумывать головную боль

А тепер подивіться на те, що написано вище і прикиньте який це буде біль з купою допилів, модів і танців з бубном, а ще коли при оновлені системи почнуться глюки.

Якби все було так просто, звісно я б зробив 2 варіанта ціни і не займався такою...

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


22.01.2023 в 17:54, pawana сказал:

Тому що мета тайтли та дескріпшн повинні відрізнятись для різних варіантів покупки (для органіки). Тому що не можна в одне замовлення пхати різні варіанти покупки. Тому що навіть складський облік двох варіантів товарів повинен відрізнятися. Тому що для різних варіантів покупки відрізняються система знижок, оплати та доставка. Іще є пара психологічних "тому що". Якось так.

нет, не верно. Делается две кнопки и по ним разные условия доставки и цена. А ваш учет вы сами распределяете - очень сильно сомневаюсь что у вас подключен склад)

 

22.01.2023 в 17:54, pawana сказал:

прикиньте який це буде біль з купою допилів, модів і танців з бубном, а ще коли при оновлені системи почнуться глюки.

если все делать ровными руками то никаких глюков не будет, и допилов там крохи . Намного проще чем делать два сайта копии, с учетом того что они оба в топ не выйдут . Сначала надо один поднять а потом уже выдумывать такие извращения. Ладно делайте что хотите, все равно ваша тематика для меня лично это шарлатанство . Удачи .

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 22.01.2023 в 21:34, kulinenko сказав:

нет, не верно

Розгорнута відповідь.

В 22.01.2023 в 21:34, kulinenko сказав:

Делается две кнопки и по ним разные условия доставки и цена.

Значить всі прогери тут просто розводять на бабло. Адже достатньо зробити дві кнопки :)
 

В 22.01.2023 в 21:34, kulinenko сказав:

очень сильно сомневаюсь что у вас подключен склад)

Не просто підключений. А 1000 найменувань в наявності з партійним обліком.
 

В 22.01.2023 в 21:34, kulinenko сказав:

учетом того что они оба в топ не выйдут

Коли Ви зрозумієте, що метою торгівлі є не топ а прибуток, можли Ви перестанете писати це. Втім, "ТОП" - це і є ваш прибуток, тому не перестанете в любому випадку.
 

В 22.01.2023 в 21:34, kulinenko сказав:

ваша тематика для меня лично это шарлатанство

Для того, щоб ваша думка мала ціну, треба розбиратися в питанні. Дякую, але я не цікавився вашою думкою щодо цього.

Все одно дякую за приділений час.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


22.01.2023 в 21:57, pawana сказал:

що метою торгівлі є не топ а прибуток

Без топа нету трафика, без трафика нету заявок, без заявок нету продаж, без продаж нету прибыли. Я думал это все понимают. Видимо я заблуждался

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.