Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

[Поддержка] Прайс лист. Выгрузка товаров в Excel


drujban

Recommended Posts

Прайс лист. Выгрузка товаров в Excel


Прайс лист. Выгрузка товаров в Excel


Дополнение добавляет в хедер ссылку для скачивания прайс листа. Товары выгружаются в excel по родительским категориям или по производителям.


  • Автор
  • долучення
    21.11.22
  • Категорія
  • Системные требования
  • Метод активации
    Без активации
  • Ioncube Loader
    Нет
  • ocStore
    3.0
    2.3.0.2.4
    2.3
  • OpenCart.Pro, ocShop
  • Звернення до сервера розробника
    Нет

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 5 months later...

Купила Ваш модуль. Встановила  на сайт https://voltcore.com.ua/

 

обновила модіфікатор, всі галочки натиснула в группі користувачів для адмінів. ( все як має бути при встановленні) але на сайті не відображається.

Можливо щось ще треба зробити в установці?

Але паралельно фриласн мені встановлював на наш основний сайт  https://filur.net/ua там 37 тис товарів, мучив мучив, але він не працює.
Можливо, треба, щоб віи там розібралися бо велика кількість товарі.

 

А от на перший сайт спробувала як буде генерувати прайс, але нічого не вийшло....

Нам би хотілося щоб все ж таки ваш модуль запрацював.

 


1440762462_.thumb.png.c514cf3398adcbcd290e727ed9391819.png

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 1 month later...
  • 1 month later...

Работает. Пример вывода есть на фото. Если нужен какой-то другой вывод, могу настроить индивидуально под вас

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Дякую за швидку відповідь, це обнадійливо.

Думаю Ви знаєте модуль російський, що тут на ресурсі був. Там генерація була з зображеннями, з клікабельними назвами, все в одному листі, можливість налаштувань ширини полів, шапки і т.д. От щось подібне я би хотів знайти. В крайньому випадку - без фото товарів. Якщо ви можете щось з цього запропонувати - прошу вказати вартість роботи. Дякую.

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 29.07.2023 в 21:37, Dmitrievich сказав:

Дякую за швидку відповідь, це обнадійливо.

Думаю Ви знаєте модуль російський, що тут на ресурсі був. Там генерація була з зображеннями, з клікабельними назвами, все в одному листі, можливість налаштувань ширини полів, шапки і т.д. От щось подібне я би хотів знайти. В крайньому випадку - без фото товарів. Якщо ви можете щось з цього запропонувати - прошу вказати вартість роботи. Дякую.

 

Это простое не дорогое дополнение, которое предназначено для решения конкретной задачи, а именно выгрузки товаров в формате Ексель. Без возможности гибкой настройки. Если нужно что-то более серьезное, то на форуме достаточное количество дополнений с гибкими настройками, какой смысл переписывать то что уже давно существует.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 30.07.2023 в 14:27, drujban сказав:

Это простое не дорогое дополнение, которое предназначено для решения конкретной задачи, а именно выгрузки товаров в формате Ексель. Без возможности гибкой настройки. Если нужно что-то более серьезное, то на форуме достаточное количество дополнений с гибкими настройками, какой смысл переписывать то что уже давно существует.

Безліч додатків для імпорту прайсів, а от для створення класичних прайсів зараз не знайду. Єдиний був і той зник. Видно лише у мене є старомодні замовники, яким прайси потрібні. Немає попиту.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 30.07.2023 в 20:53, Dmitrievich сказав:

Безліч додатків для імпорту прайсів, а от для створення класичних прайсів зараз не знайду. Єдиний був і той зник. Видно лише у мене є старомодні замовники, яким прайси потрібні. Немає попиту.

Как появится свободное время возможно вернусь к этому дополнению и добавлю гибкости и функциональности. Но это скорее всего будет не скоро 

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 10 months later...
21.06.2024 в 21:13, Dmitrievich сказал:

Доброго вечора. Випадково не знайшлося часу на причесати трохи модуль? Я би 2 замовив.

нет, еще не брался. напишите в личку что именно вы бы хотели, возможно получится быстро под вас подправить

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.