Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Футер на всю ширину экрана, как?


Recommended Posts

Здравствуйте.

Хочу сделать футер на всю ширину экрана. Для этого надо его вынести из контейнера, у которого фиксированная ширина.

Собственно вопрос - в каком файле вытащить футер из контейнера и вставить после него? Не могу понять, уже все перерыл, не могу найти(((

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Здравствуйте.

Хочу сделать футер на всю ширину экрана. Для этого надо его вынести из контейнера, у которого фиксированная ширина.

Собственно вопрос - в каком файле вытащить футер из контейнера и вставить после него? Не могу понять, уже все перерыл, не могу найти(((

в футере как написали выше, перенести закрывающую дивку на сам верх.
  • +1 2
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 9 months later...

Все так сделал, почему то левая колонка вылезает из контейнера - в чем может быть причина.

и только после нее идет футер

 

Как то можно прямо указать контейнеру чтобы из него ничего не вылезало?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Все так сделал, почему то левая колонка вылезает из контейнера - в чем может быть причина.

и только после нее идет футер

 

Как то можно прямо указать контейнеру чтобы из него ничего не вылезало?

Помогло вставить <div style="clear: both"></div> перед закрытием контейнера в файл footer.tpl

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 1 year later...

Помогло вставить <div style="clear: both"></div> перед закрытием контейнера в файл footer.tpl

</div> оставили на месте или переносили вверх файла futer.tpl ? Помогите мне убрать горизонтальную прокрутку . Хочу сделать div bootom на всю ширину страницы. Не получается. Сайт sbortrav.ru

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.