Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

SergeTkach

Користувачі
  • Публікації

    2 368
  • З нами

  • Відвідування

Про SergeTkach

Технічна підтримка

  • Вихідні дні
    Сб
    Вс

Інформація

  • Стать
    Мужчина

Відвідувачі профілю

61 145 переглядів профілю

SergeTkach's Achievements

Grand Master

Grand Master (14/14)

  • Dedicated Rare
  • First Post
  • Collaborator
  • Posting Machine Rare
  • Week One Done

Recent Badges

728

Репутація

  1. Це рішення для збереження продуктивності та обходу прямого створення ресайзу. Тобто, коли в модулі обираєтся "Оптимізувати обробку зображень" воно не має ніякого зв'язку з оптимізацією зображень для SEO. Воно оптимізує роботу скрипта, щоб сайт не завис. По факту пропускається ресайз, хоча віддаються посилання на картинку з розрахунком, що на сайт спочатку зайде Googlebot, якій сканує html (а заодне створює ресайзи для конкретної сторінки), а потім вже прийде Googlebot-Image...
  2. Я не роблю свій ресайз, а юзаю той, що є в системі $this->model_tool_image->resize О! то це виходить, все буде працювати, якщо не обирати "оптимізувати обробку зображень" Але тоді, потрібно поменше посилань в розгалюження, щоб воно встигало відпрацьовувати.
  3. Це про сайтмеп чи про видачу зображень? Бо я подивився видачу Гугл зображень, і дійсно, там є рідкістю файли з розширенням webp. Частіше jpg, png або файл без розширення, якій має міме webp. Також є варінати, коли jpg при збереженні ідентифікується як webp. То чи маєте Ви на увазі, що це щось повязане з тим, як гугл "зчитує" файли з розширенням *.webp ?
  4. Так як стиль повторювання фраз притаманний 4 річним дітям, то поясню, щоб було зрозуміло для дитячого рівня пізнання. Ваш замовник, коли купив модуль, тоді приєднався до оферти форуму та до ліцензійної угоди, яка описана на сторінці модуля. Якщо ж Ваш замовник не купував, а просто вкрав, тоді Він згідно закону не мав прав на використання того модуля. Але, як Ви і сказали, це НЕ ВАШЕ коло відповідальності. Це виключно відповідальність власника сайту. До прикладу, якщо власник квартири віджав її у когось незаконним способом, то майстер з ремонту не стане запитувати договір куплі-продажу. Але, коли мова йде про те, що на замовлення власника сайту ви встановлюєте піратську копію, то ви вже співучасник крадіжки. + Зазвичай, встановлення програми трактується як погода з умовами ліцензії. Але в разі встановлення Опенкарт, ми лише отримуємо право на використанні програми як користувачі, але це аж ніяк не є договіром підряду з власником Опенкарту і не авторським договором на відчудження майнових прав. Тому опенкарт не може нав'язувати авторам розширень свою ліцензію на основі GPL, бо це має бути окрема угода для розробників.
  5. А Ви і є той крадій, який розповсюджує мої модулі, чи на що Ви натякаєте? Що типу у вас немає зобов'язань переді мною, і саме тому Ви розповсюджуєте мої твори?
  6. Вказати кількість від 0 до 0 у фільтрі
  7. Тоді можна сказати, що картина не є незалежним твором, бо без стіни забудовника вона не зможе виконувати свою функцію — висіти на стіні. А це вже пряма залежність, тому всі художники мають безкоштовно роздавати свої картини на вимогу забудовника. Я правильно розумію ідею? Чи може правильніше сказати, що, якщо художник не виробив олію та краску самостійно, не виробив полотно та не вигадав свого власного методіку малювання, то його робота значіть, є похідною від виробника краски? Хоча, можливо все ж таки від виробника полотна. Тут вже можна дискутувати.... Чи все ж таки, методи роботи, засоби і тп не впливають на авторське право, як це визначено в законі?
  8. Де тісний зв'язок чи спільна пам'ять описана в законі? Правільно - ніде! Де я заключив угоду з Данієлем про приєднання до його умов і тим самим відторгнув свої права? Ніде. Я почав працювати з Опенкарт по замовленню конкретного замовника (не правовласника опенкарту), з яким в мене була угода. Можливо то навіть можна назвати "службовий твір", але точно, що мене не наймав Даніель. В мене є читкі правовідносини з користувачем, але немає правовідносин з OpenCart LTD (чи як воно там офіційно називається та компанія). З програмою угоди (договори) не вкладають, їх вкладають з правовласниками. Тому, якщо я на замовлення клієнта мав справу з опенкарт, це не означає, що погодився з умовами опенкарт. Я погодився з умовами замовника. А в нього, відповідно, немає прав на опенкарт, є лише дозвіл на використання.
  9. Ту ще питання, чи є в самому OpenCart багато коду, якій ліцензований за GPL? А то раптом там виявиться, що частина коду з Codeigniter, а частина з декількох інших фреймворків, у яких ліцензія MIT...
  10. Не знаю поперло чи ні, але крадії в найближчі дні отримають перші квіточки. А потім, дасть бог, будуть ще й ягідки. Поки що це виглядає ось так. Нехай поки що гадають, що їх чекає. Але сюрпризи точно будуть.
  11. Якщо GPL законна в контексті розширень та/або шаблонів, чому Automattic, якій полюбляє судитися, не пішов у суд в конфлікті з Envato? От чому? Вони врегулювали конфлікт тим, що Envato дозволив авторам обирати GPL, якщо вони цього хочуть. У адептів GPL просто немає шансів у суді, і вони, вочевидь це розуміють, тому вони чинять будь який тиск там, де мають владу, - на власних маркетплейсах, але не йдуть з цього приводу до суду.
  12. Якщо Opencart ліцензований під GPL - це справа правовідносин Даніеля та користувача. Я зі своїм користувачем маю іншу угоду, яка має більшу юридичну силу, і нічого спільного з GPL вона не має.
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.