Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Пропал слайдер на главной странице


kirlo14

Recommended Posts

Всем доброго времени суток! Возможно, вопрос прозвучит глупо, но я ничего не смог исправить. OpenCart версия 2.1.0.1. 

При запущенном магазине на локальном сервере, я закинул в слайдер для теста два других фото, с такими же названиями, и таким же размером. Сделал я это сначала в папке кэш, потом и в основной. Как вы уже поняли, сделал я это самым наитупейшим:ugeek: образом - удалил из папки те, что были, и скопировал другие. После этого слайдер у меня пропал:mellow:. Смотря код страницы через браузер, слайдера и там не видно. В админке всё включено, вернуть старые картинки пробовал - безрезультатно. Собственно, сам вопрос - что это такое, и что с этим делать? Заранее спасибо всем за понимание и помощь!:-)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.