Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Как удалить Хиты продаж


Stas79

Recommended Posts

Здравствуйте. Подскажите как удалить хиты продаж полностью или редактировать условия показа товаров в данном модуле. А то у меня товар в новинках и сразу же в хиты продаж. Срочно. Благодарю. 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Не помню где видел в админке что новые товары будут например в статусе 31 день, может там можно изменить и для хиты продаж условия. Перелопатил всю админку а найти не могу.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


У вас сторонняя сборка,при чём здесь мои обязанности на форуме?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Stas79 сказал:

 

Screenshot_1.jpg

Как я понял, нужно убрать стикер "Хит продаж". На скриншоте же отмечен модуль "Хиты продаж", которого на сайте нет.

В общем, ищи модуль "Стикеры" или что-то подобное и в нём ищи Хит продаж.

Змінено користувачем SiteMix
  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


5 минут назад, SiteMix сказал:

Как я понял, нужно убрать стикер "Хит продаж". На скриншоте же отмечен модуль "Хиты продаж", которого на сайте нет.

В общем, ищи модуль "Стикеры" или что-то подобное и в нём ищи Хит продаж.

Большое Вам СПАСИБО!!! Проблема решилась, но уже успел немножко напартачить на сайте. Как здесь можно отблагодарить, карма или еще что-то аналогичное. И еще раз благодарю!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.