Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Адаптивный, многомодульный шаблон Modern v2 [Поддержка]


aridius

Recommended Posts

Привет,

я из Болгарии. Я купил тему Tmodern я устанавливаю на свой VPS PHP 7.4 Все отлично работает без темы, после установки темы существует проблема. Когда я открываю продукт возникает проблема. /home/homeeu/private/storage/modification/catalog/controller/product/product.php on line  757
Когда редактирую товар тоже проблема 
Notice: Undefined index: quantity in  /home/homeeu/www/www/admin/model/extension/module/aridiusinstocksend.php on line  11 Notice: Undefined index: stock_status_id in 
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


14.04.2023 в 18:27, pgplamen сказал:

Привет,

я из Болгарии. Я купил тему Tmodern я устанавливаю на свой VPS PHP 7.4 Все отлично работает без темы, после установки темы существует проблема. Когда я открываю продукт возникает проблема. /home/homeeu/private/storage/modification/catalog/controller/product/product.php on line  757
Когда редактирую товар тоже проблема 
Notice: Undefined index: quantity in  /home/homeeu/www/www/admin/model/extension/module/aridiusinstocksend.php on line  11 Notice: Undefined index: stock_status_id in 

Мы вам ответили в лс.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 1 month later...
14.06.2023 в 19:27, Numdevtanya сказал:

Доброго вечора)

Доброго!

Поки не плануємо

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 1 month later...

Здравствуйте,

1. www.shukrehut.co.il

 

У меня такая проблема:
Символ "₪" влез в стоимость товара.
Гугл думает, что ошибка в числе: "Недействительное число с плавающей запятой в свойстве "price". (в offers)"

image.thumb.png.a3a975a23584c443801cae5d41b51b0d.png

 

Вот кусок кода из product.twig:

 

{% if (price) %}
<span itemprop="offers" itemscope itemtype = "http://schema.org/Offer">
<meta itemprop="price" content="{{sh_price}}" />
<meta itemprop="priceCurrency" content="{{ sh_currency }}" />
<link itemprop = "availability" href = 'https://schema.org/{{ quantity>0 ? "InStock" : "OutOfStock" }}' />

 

Проблема в том, что в {{sh_price}} сидит цена + знак шекеля.

Как исправить?


2. Изменился ли мэил техподдержки?
([email protected] не отвечает)

 

Спасибо.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


@Mishanya1

Доброго дня!

Можливо лист потрапив до спаму, зараз перевіримо.

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 3 months later...

Здравствуйте. У меня стоит это шаблон, Версия ocStore 2.3.0.2.3 Скажите пожалуйста, какой совеуете установить модуль платежей( карт Visa, master) для данного шаблона?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


16.11.2023 в 11:50, niyazi2012 сказал:

Здравствуйте. У меня стоит это шаблон, Версия ocStore 2.3.0.2.3 Скажите пожалуйста, какой совеуете установить модуль платежей( карт Visa, master) для данного шаблона?

Доброго дня, підійде будь-який модуль.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.