Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

[Решено] opencart и wordpress на одном хосте


Recommended Posts

Здравствуйте!

Столкнулся с проблемой. Хочу чтобы в директории домен/blog/ в интернет-магазине работал блог на вордпресе. Однако при перехода по любой ссылке домен/blog/ выбрасывает на главную магазина. Думаю нужно как-то отключить обработку урлов движком опенкарта в данной директории. Как это сделать не подскажите?

Вот еще интересно, что в /blog/wp-admin/ все чудесно работает и /blog/ тоже выводит главную блога. Если это важно, речь идет об этом сайте.

Спасибо заранее за советы

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Пол дня потратил но решение нашел!!!

Нужно в index.php опенкарта добавить строку

if (strpos($_SERVER['REQUEST_URI'], 'blog') == 1) {include 'внутренний путь к каталогу блога/index.php';};

а в index.php вордпресса исправить строку

require('.wp-blog-header.php');

на

require('wp-blog-header.php');

И все работает как часики)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 2 years later...

У меня OcStore 1.5.5.1.1 и wordpress 4.0

 

Подскажите куда конкретно Вы прописывали. 

if (strpos($_SERVER['REQUEST_URI'], 'blog\') == 1) {include 'внутренний путь к каталогу блога/index.php';};

и подскажите как узнать - внутренний путь к каталогу блога?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.