Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

OCFilter - Модуль фільтру товарів [Поддержка]


SooR

Recommended Posts

@cherednychenkoom :-D

Прихований текст

image.png.762c6e737a85dbb4ec45435d7fbeb357.png

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

13.08.2024 в 12:07, Flint2000 сказал:

@cherednychenkoom :-D

  Скрыть содержимое

image.png.762c6e737a85dbb4ec45435d7fbeb357.png

 

я вобще недоганяю))))))вот пример урл который я прописываю : testovyyurldyafiltrayua , какой тут недопустимы й символ ?)

С таким урл все равно выходит это /index.php?route=product/category&path=470&ocfilter_page_id=4

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


13.08.2024 в 14:53, cherednychenkoom сказал:

я вобще недоганяю))))))вот пример урл который я прописываю : testovyyurldyafiltrayua , какой тут недопустимы й символ ?)

 

у вашому попередньому прикладі зовсім інше і автор вам на те натякнув і скрін я вам з вашого скріна зробив

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

14.08.2024 в 09:55, Flint2000 сказал:

у вашому попередньому прикладі зовсім інше і автор вам на те натякнув і скрін я вам з вашого скріна зробив

Так не який не працює,  навіть такий Урл:  ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


14.08.2024 в 09:55, Flint2000 сказал:

у вашому попередньому прикладі зовсім інше і автор вам на те натякнув і скрін я вам з вашого скріна зробив

Там явно діло не в правильності, написання то я скинув скрін одиного з 15 варіантів які пробував.
треба шукати в чому помилка, якщо можете допоможіть за окрему плату.

Бо варіант пропонують 100% аналог встановити заново, нашо ятоді ліцензію купува))

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


14.08.2024 в 12:13, cherednychenkoom сказал:

Бо варіант пропонують 100% аналог встановити заново

 

А вы скажите кто и какой предлагает аналог, интересно

 

 

по теме - если ocstore отключите кеш сеопро или очистите после изменения урл

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

13.08.2024 в 11:44, cherednychenkoom сказал:

image.thumb.png.a6ff3935dc22e805f74847817e440a72.png

 

Доборого дня .
Не генерується ЧПУ урл на посадковій, автору задав питання він героїчно тикнув носом в поле підсказки і пропав, хто може підсказати конкретно, що не так  я роблю. Я той урл  по разному писав без, тере,  слешів, одним словом.  Все одно не працює. 

Питання закрив,  дякую  @radaevich

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 4 weeks later...

Добрий день! Підкажіть, чи є можливість значення фільтру зробити лінками? Можливо хтось реалізовував? Пробував піти простішим шляхом - по id значення фільтру, витяг УРЛ посадкової сторінки і сформував лінк, потім цей лінк повісив на значення фільтру. Все ок, до моменту поки не треба вибрати друге значення (два одночасно). Можливо хтось тикне на більш правильне рішення....

Змінено користувачем davyduck
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.